Як прикрасити інтер'єр за допомогою яскравих тропічних відтінків
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як прикрасити інтер’єр за допомогою яскравих тропічних відтінків


У період такої тривалої зими нам усім хочеться яскравих фарб та радісних вражень. Якщо відпустка ще далеко, а навколишня дійсність здається трохи потьмянілою, саме час додати кольори в інтер’єр. Тут якраз доречно згадати про один із найгучніших трендів останніх сезонів, а саме про тропіки. Соковиті, наповнені енергією та сонцем фарби моментально змінюють настрій та сприйняття навколишньої дійсності.

Однак, якщо велика кількість яскравих відтінків червоного, зеленого, жовтого, а тим більше їхнє змішання здається вам занадто сміливою ідеєю, можна обмежитися точковими акцентами. Так, наприклад, достатньо вибрати один з універсальних кольорів і ввести його в палітру. Варіацій може бути дуже багато, але найкраще працюють наступні шість відтінків.

001-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Бірюзовий. Цей дивовижний відтінок міцно асоціюється з кольором морської води, він будить найприємніші спогади і дуже ефектно виглядає майже в будь-якому інтер’єрі. Безперечно, бірюзовий має яскравий характер, але його інтенсивність нівелюється явно вираженою м’якістю та приглушеністю. Все це робить бірюзовий доречним у всіх приміщеннях, можна варіювати на свій смак його об’єм. В інтер’єрі цієї ванної кімнати насичений відтінок поєднується з великою кількістю нейтральних кольорів, що створює спокійну, але не нудну комбінацію.

002-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Для виразнішої палітри бірюзовий можна поєднувати з помаранчевим, персиковим, рожевим або, як у цьому випадку, жовтим.

003-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Життєрадісний мандариновий тон – ще один ідеальний колір, який додасть нове звучання інтер’єру спальні, спочатку оформленому в нейтральній світло-бежевій гамі.

004-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Багатьом здається, що помаранчевий колір дуже примхливий і складний у роботі. Почасти це так, але точно не щодо трохи приглушеного відтінку мандаринового. Він дуже гарний навіть у компанії синього, блакитного, та деяких варіацій фіолетового та рожевого кольорів. Така гама дуже виразна, тому потребує стриманого оточення.

005-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Канарковий жовтий, мабуть, можна назвати найоптимістичнішим відтінків з усіх! Цей світлий, м’який жовтий наче наповнений сонцем. Як і будь-який інший яскравий тон, канарковий варто вводити в палітру малими дозами, а поєднувати його краще з чистим білим кольором.

006-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Більшість жовтих відтінків дуже добре виглядають поруч із зеленими, канарковий не виняток. Також його можна комбінувати з бірюзовим та відтінком фуксії. А ось для того, щоб трохи знизити яскравість жовтого, краще поєднувати його не з білим кольором, а чимось нейтральнішим, наприклад, з бежевим або сірим.

007-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Незважаючи на те, що всі кольори в цьому списку можна назвати дуже помітними, наступний тон гарантовано підійде всім. Це ще одна варіація бірюзового, але вже набагато легша – блакитний, розбавлений білим і в якому явно читається зелений підтон. Він надає інтер’єру дуже легкого, свіжого настрою, можна сказати, що це ідеальний колір для створення декору в морській стилістиці.

008-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Подібні відтінки дуже хороші для комбінацій з виразнішими акцентними кольорами. Так, наприклад, легкий блакитно-бірюзовий доречний у поєднанні з насиченим жовтим і навіть фуксією. Він виступає у ролі нейтрального тону у разі, тоді як поруч із білим чи бежевим навіть розбілений бірюзовий спрацює як акцент.

009-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Говорячи про відтінки, які прийнято називати тропічними, не можна не згадати фуксію.

010-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Звичайно, настільки насичений тон найкраще комбінувати з нейтральними кольорами, однак і точкове введення яскравих відтінків виглядає дуже стильно.

011-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Кораловий колір також моментально перетворює навіть найпростіший інтер’єр. Однак, при його використанні потрібно особливо уважно підбирати навколишню гаму, адже кораловий може виглядати по-різному в залежності від того, який колір і світло його оточує.

012-kak-ukrasit-interer-s-pomoshchyu-yarkih-tropicheskih-ottenkov.jpg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *