Як прикрасити інтер'єр кухні за допомогою блакитних відтінків
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як прикрасити інтер’єр кухні за допомогою блакитних відтінків


При створенні палітри для інтер’єру кухні більшість з нас вважає за краще використовувати виключно нейтральні відтінки: сірий, бежевий, білий. Багатьом здається, що спокійна базова гама ідеальна просто тому, що з нею легко працювати і вона підходить для будь-якого без винятку проекту. Насправді, за цим часто стоїть страх зіпсувати дизайн яскравішими відтінками. На щастя, є компромісний варіант – блакитні тони.

Вони виглядають дуже стримано, легко, але водночас досить активні і яскраві, їх сміливо можна рекомендувати для надання кухні більш свіжого, цікавого вигляду.

001_home-design (2).jpg

Отже, перший спосіб застосувати блакитні тони в інтер’єрі кухні – пофарбувати у новий колір фасади кухні. Ось так просто, лише перефарбувавши меблі, можна повністю змінити настрій і атмосферу в приміщенні. Ще один великий плюс полягає в тому, що подібна переробка не займе багато часу і не коштуватиме дорого. Блакитний колір підходить для цієї мети ідеально, адже він добрий не тільки в акцентах, а й у великому обсязі.

002_home-design (1).jpg

Не важливо, вибираєте ви насичений блакитний, що йде в синій, або зовсім легкий небесно-блакитний, він дуже красиво виглядатиме поруч із натуральним деревом. Тому якщо у вашій кухні є, наприклад, покриття для підлоги або стільниця з дерева, неодмінно варто «приміряти» блакитний відтінок фасадів.

003_home-design.jpg

Ще один стильний спосіб використовувати блакитну гаму в інтер’єрі кухні – фартух у вибраному відтінку. Ця зона просто створена для експериментів із кольором та принтами! Саме кухонний фартух найчастіше стає головним акцентом всього приміщення. Можна прикрасити його плиткою або використовувати інші матеріали, головне, щоб яскравий принт або візерунки не сперечалися з дизайном кухонних меблів та інших елементів інтер’єру.

004_home-design (3).jpg

Якщо вам подобається ідея і обраний відтінок, можна не зупинятися лише на зоні фартуха. Візьміть той самий тон і прикрасьте ним та інші частини кухні, наприклад, можна продублювати колір у текстилі. А деякі дизайнери взагалі пропонують не обмежувати зону фартуха звичними рамками і продовжити той же декор на всій стіні.

005_home-design (5).jpg

Використання активного відтінку на меблях або стінах – це цілком звичайне, передбачуване рішення. А ось прикрасити яскравим кольором стеля – ідея набагато сміливіша і креативніша. Блакитна гама, до речі, для цієї мети дуже добре підходить, адже ці кольори в міру насичені, але все ще досить світлі, що не дасть візуально зменшити висоту стелі.

006_home-design (4).jpg

Втім, і темніші відтінки блакитного ряду можуть відмінно підходити для обробки стелі. В цьому випадку варто зробити всю решту палітри дуже світлою, наприклад, білою або світло-сірою. У такому разі блакитна стеля стане справжньою родзинкою інтер’єру, його ключовим колірним акцентом.

007_home-design (6).jpg

Різнобарвна побутова техніка сьогодні вже не рідкість, все більше виробників включають у свої колекції холодильники, плити, витяжки різних, у тому числі дуже яскравих відтінків. Що вже казати про дрібну побутову техніку. Блакитний колір тут не виняток, і він дивовижно виглядає в такому незвичайному форматі.

008_home-design (8).jpg

Побутова техніка блакитного відтінку — сміливе і дуже стильне рішення, така кухня точно ніколи не виглядатиме нудно або банально. Що найцікавіше, подібний прийом добре працює практично в будь-якому інтер’єрному стилі, хоча, звичайно, найзвичніше бачити кольорову техніку в ретро напрямках.

009_home-design (7).jpg

Нарешті, блакитні тони можна використовувати і для оздоблення підлоги на кухні. Така деталь зробить дизайн оригінальним та сучасним.

010_home-design (9).jpg

Якщо все ще сумніваєтеся у тотально блакитному оздобленні підлоги, вибирайте плитку з орнаментом, у якому переважає цей відтінок. Поєднання білого з блакитним разом з дрібним принтом — класика дизайну, таке підлогове покриття додасть свіжість інтер’єру будь-якої кухні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *