Як прикрасити інтер'єр елементами індійського стилю
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як прикрасити інтер’єр елементами індійського стилю


Є інтер’єрні стилі, які виглядають настільки яскраво і самобутньо, що зазвичай викликають у людей дві найсильніші емоції одночасно: бажання негайно втілити цю стилістку в інтер’єрі свого будинку та сумніви в тому, що це буде доречним для повсякденного життя. До таких напрямів відноситься індійський стиль, він має яскраво виражену харизму і не схожий на жодний інший.

Якщо вас, як і багатьох інших, вражає цей життєрадісний і неймовірно естетичний стиль, але ви сумніваєтеся, що такий інтер’єр буде гарний для життя в ньому, то почніть із детальних змін. Подивіться кілька особливо характерних деталей, властивих індійському стилю, їх можна вводити в декор поступово, визначаючи найкращий баланс.

Image001.jpg

Кольори та тканини – перша асоціація, що виникає при згадці індійського стилю. Введіть в інтер’єр тканини з характерними принтами, на початковому етапі це може бути всього пара-трійка елементів.

Image002.jpg

Індійський стиль наповнений багатобарвністю, але все ж таки краще не перевантажувати інтер’єр відтінками. Дизайнери рекомендують використовувати не більше двох насичених кольорів одночасно.


Image003.jpg

Звичайно, не можна обійтися і без традиційних індійських принтів; найбільш відомим є принт пейслі, або, як його найчастіше називають «огірок». Найбільшу складність на даному етапі роботи викликає питання поєднання елементів індійського стилю з іншими елементами інтер’єру. Саме тому краще вводити нові елементи поступово, щоразу оцінюючи, як змінюється загальний настрій композиції.


Image004.jpg

Ще один спосіб впровадити нову стилістику — покупка великої картини, мотив і колірна гама якої яскраво відображатимуть настрій та дух індійської культури.


Image005.jpg

Культура цієї спекотної країни по-справжньому багата на цікаві течії та напрямки, тому вам точно буде з чого вибрати. Підібрати арт-об’єкт нескладно для будь-якого стилю і будь-якого розміру приміщення. Особливим успіхом, звісно, ​​стане покупка автентичного предмета мистецтва, проте й якісно виконана стилізація підійде.


Image006.jpg

Ще один прийом, який допоможе додати до вашого інтер’єру нотки індійського стилю, — елементи з дуже яскраво вираженою текстурою. Це може бути різьблення по дереву, фігурки незвичайної, складної форми.


Image007.jpg

Індійський інтер’єр також часто доповнюють декоративні колони та меблі, виконані з дерева.


Image008.jpg

Особливе звучання інтер’єру можна надати за допомогою правильно підібраних аксесуарів, а коли справа стосується інтер’єру в індійському стилі, то саме деталі стають вирішальними елементами декору. Не обійтися без різного розміру і форми ваз, виконаних з глини і розписаних вручну. Актуальні та доречні також автентичні чаші, витончені предмети посуду та, звичайно, фігурки із зображенням Будди.


Image009.jpg

Не можна також не згадати про килими, якими славиться Індія. Якщо такий барвистий екземпляр здається вам надто активним елементом дизайну, придбайте зразок менших або більше приглушених відтінків. Втім, якщо створити для розкішного килима для підлоги нейтральну гаму навколишніх відтінків, він стане ключовим акцентом і буде виглядати просто чудово.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *