Як правильно розставити меблі у вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як правильно розставити меблі у вітальні


Для багатьох питання «розстановки меблів» здається не таким важливим. Подумаєш, меблі … поставимо, щоб зручно було і все. О ні, не всі. Адже від розміщення меблів повністю залежить дизайн кімнати, зовнішній вигляд, комфорт та інші нюанси. Адже навіть найбюджетніші меблі, які будуть правильно розставлені і зі смаком, здатні до невпізнанності змінити приміщення. Існує маса різних способів як красиво та грамотно розставити меблі в кімнаті. Давайте розберемося докладніше.

Підготовка зон для меблів у вітальні

Вітальня, мабуть, найактивніша кімната з усіх. Адже саме тут збираються домочадці після важкого трудового дня, саме тут найчастіше збираються гості. Які взагалі існують варіанти зонування віталень? Насправді їх дуже багато, але найпопулярніших три: їдальня, приймальня та місце для відпочинку.

Зазвичай такі кімнати досить великих розмірів, а це означає, що складнощів з розміщенням меблів буде набагато менше, ніж у випадках з маленькими кімнатами. Спочатку можна на аркуші паперу накреслити імпровізований план розміщення меблів і зони кімнати: де стоятиме обідній стіл та стільці, де знаходитиметься телевізор, диван та крісла, а де розміщуватимуться квіти та шафи з полицями книг та інших різних предметів та аксесуарів. Це буде гарною підмогою для подальшого проектування.

Розставляємо правильно меблі у вітальні

Зону відпочинку найкраще розташовувати в тих місцях, де найменше буде освітлена кімната, щоб не напружувати світловим сприйняттям людей, що відпочивають. У такій частині вітальні найкраще поставити диван або крісла, а поряд телевізор або будь-які аудіопристрої та висвітлити легкими ненав’язливими бра або стильними лампами для підлоги.

Затишна вітальня

Зона для використання вітальні як їдальні може розташовуватися як у середині кімнати, так і біля вікна або біля найяскравіших джерел світла. Адже за обіднім столом ви прийматимете гостей, а не лише проводитимете час зі своєю родиною. Однак, якщо ваш стіл дуже великий, а кімната не дуже велика, тоді найкраще його габаритами не займати простору всередині кімнати, а поставити ближче до вікна.

Обідній стіл у вітальні

Крупногабаритні шафи будуть тут зовсім не доречні, найкраще біля стінки поставити вузькі шафи з полицями для книг, якщо вони вже так необхідні. Також підійдуть світильники для підлоги або елегантні підлогові вази, підставки для квітів і т. д. Ще однією, не менш важливою, умовою правильної розстановки меблів у вітальні є наявність вільного простору. Обов’язково має бути достатньо місця для переміщень біля столу, дивана, а також для доступу до книжкових полиць.

Компактна шафа у вітальні

Добре продумавши і правильно розставивши меблі у вітальні, ви не просто зробите її привабливими і красивими, але і багатофункціональними, що важливо для таких приміщень. Адже ви подбаєте не тільки про власні бажання та уподобання, але також і про створення максимального комфорту під час перебування у вашому будинку дорогих гостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *