Як правильно підібрати меблі для кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як правильно підібрати меблі для кухні


В даний час виробники меблів надають надзвичайно широкий меблевий асортимент, що в буквальному значенні очі розбігаються. Тому, перш за все, необхідно визначитися з тим, яка кухня вам потрібна і як має виглядати, тобто. які цілі у своїй переслідуються.

Спочатку визначимося, для чого потрібні меблі на кухні

Як це не дивно звучить, але цілі можуть бути у всіх абсолютно різні. Наприклад, якщо меблі необхідні просто для краси і господиня будинку не затята любителька приготування їжі, то в цьому випадку цілком достатньо застосувати варіант.мінімалізму», А саме, мінімальна кількість різних шафок, все тільки найголовніше і необхідне.

Якщо ж господиня кухні – ділова жінка, яка намагається якнайменше часу проводити за плитою, у такому разі потрібно «економити» буквально кожен крок і розмістити побутову техніку ретельно і продумано.

Якщо ж краще кухня-студія (мається на увазі суміщений варіант, зазвичай з барною стійкою), такий дизайн значно збільшить кухню мінімум у півтора рази, а також перетворить житло на дуже модний і сучасний будинок, як це зазвичай виглядає в європейських або американських квартирах. Однак, подібний варіант має на увазі обов’язкове зонування приміщення (поділ на різні ділянки, залежно від призначення: для відпочинку та для приготування їжі). Найчастіше кордоном цих ділянок служить одно-або дворівнева барна стійка, що розділяє кухню із залом. Щодо побутової техніки, то зовсім не зайвим буде розмістити додаткову техніку на кухні, наприклад, пральну машинку, причому також необхідно визначитися, яка техніка вам більше до душі: вбудована або звичайнісінька.

Якщо ж господарі схильні до теплих сімейних та дружніх розмов на кухні, в такому разі найкраще підійде варіант кухні-їдальні, дизайн якої також заснований на розподілі робочої та обідньої зони за допомогою тієї ж барної стійки, а також кухонного гарнітура або інших дизайнерських прийомів.

Тепер необхідно визначитися із кольором меблів

  • Оптимістичний жовтий

    Інтенсивний колір, який символізує собою сонце, свободу і настрій, що бадьорить. Його часто застосовують у тому місці, де необхідно тимчасово сконцентрувати увагу

    Жовта кухня

  • Життєвий зелений

    Здавна вважається, що зелений колір – це колір життя, природи та весни. Здатний допомогти при негативних психологічних перепадах, підняти самопочуття та настрій. Одночасно може як спонукати до дії, так і розслаблювати

    Зелена кухня

  • Надійний коричневий

    Цей колір символізує відданість, працьовитість і здоровий глузд. Неправильно підібраний відтінок може викликати страх чи нудьгу, розчарування чи депресію

    Коричнева кухня

  • Стимулюючий червоний

    Спочатку червоний вважається кольором воїна. Наповнює енергією та прагненням до дій та життя. Але тут важливо не використовувати його у великих кількостях, інакше можна досягти зворотного ефекту. Адже зворотний бік червоного кольору – лють, агресія та гнів

    Червона кухня

  • Спокійний світлий

    Білий – це колір безтурботності, духовності та спокою. Такий колір добре впишеться в будь-який інтер’єр, адже він вважається універсальним. Більше того, він здатний посилити інтенсивність будь-якого іншого кольору. Але тут важливо пам’ятати, що чистий білий колір «ріже око», тому його краще використовувати або у поєднанні, або вибрати правильний відтінок.

    Світла кухня

  • Небесний блакитний

    Блакитний завжди асоціюється з небом, відпочинком, льодом, спокоєм та безтурботністю. Він здатний заспокоїти і спонукати до дій. Все залежить від правильності підбору відтінку

    Синя кухня

Для того, щоб грамотно підійти до цього питання, краще зробити в приміщенні ремонт перед зміною кухонних меблів. Але в першу чергу слід уявити колірну гаму всього приміщення в цілому, яким ви бажаєте його бачити, в однотонних тонах або в комбінованому варіанті. Найкраще в цьому питанні допоможе досвідчений дизайнер. Але можна заощадити кошти і самому впоратися з цим завданням, звернувшись за допомогою до того ж інтернету. Єдине правило, яке необхідно дотримуватись – всі предмети обов’язково повинні гармоніювати один з одним, починаючи зі стін (колір та фактура шпалер), кахлю в робочій зоні, кольору ламінату і закінчуючи відтінком запланованої штори або жалюзі.
Ну і звичайно ж не можна обійтися без вибору самого стилю, в якому будуть виконані кухонні меблі.

Різноманітність стилів кухонних меблів

Класичний — ніколи не старіє і не виходить з моди стиль. Має на увазі дерев’яні меблі, максимально наближені до натуральних. Класика ідеальна, якщо в будинку великі вікна та високі стелі – кухня завжди виглядає солідно та водночас спокійно.

Класичний

Модерн — досить популярний стиль, де головна перевага — це зручність: вбудована техніка, відсутність непотрібних речей, т.к. все продумано аж до дрібниць. Кухня в стилі модерн зазвичай виконана у світлих тонах (яскраві виключені) і виглядає спокійно, не кричуще.

Модерн

Кантрі — Не менш популярний стиль, що нагадує «сільський». Як і в класиці, тут також все натуральне: плетені меблі, дерев’яні фасади, квіти в глиняних горщиках, вся техніка прихована. Кухня виглядає дуже затишно, зручно та просто за визначенням.

Кантрі

Хай-тек – абсолютно протилежний стилю кантрі. В даному випадку переважає метал і скло, техніка ультрасучасна, а також потрібна наявність аксесуарів. Кухня виглядає світло, просторо та затишно.

Hi-Tech

Ще кілька корисних порад

  1. Дуже важливу роль у дизайні кухні відіграють стільниціде рекомендується віддати перевагу з вологостійким покриттям. Адже від цього залежить термін служби обраних меблів;
  2. Також дуже важливо, щоб петлі та напрямні висувних ящиків нормально функціонували, без заїдань та перекосів;
  3. Вибираючи меблі для кухні, орієнтуватися потрібно не тільки на зовнішню привабливість, але і на якість матеріалу, з якого вони виконані.

І на останок

Незалежно від розмірів кухні, завжди можна знайти оптимальне індивідуальне рішення у підборі комплекту меблів, якщо врахувати всі необхідні нюанси ще на етапі проектування, а не після приходу до салону меблів. І ще один важливий момент, який слід врахувати: чим екстравагантніше вибрати колірну гаму та форму меблів, тим швидше вона почне набридати, та й просто вийде з моди, якщо, звичайно, немає бажання міняти її щороку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *