Як правильно декорувати домашній офіс
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як правильно декорувати домашній офіс


Робота з дому сьогодні вже більша, ніж привілей невеликого відсотка працівників. Такий режим стає дедалі актуальнішим, отже, і питання облаштування даної зони варто окремої уваги. Створення домашнього офісу — не таке складне завдання, адже фактично вам лише потрібен стіл, на якому поміститься комп’ютер або ноутбук, зручне крісло і, можливо, системи зберігання.

А ось що дійсно складно, це знайти баланс між строгістю робочого укладу та затишком домашньої обстановки. Нерідко саме перекіс у той чи інший бік робить домашній робочий простір незручним чи незатишним. Розберемося, як вирішити це завдання за допомогою декору.

001_home-design (2).jpg

Перше, що варто обдумати, — це розташування робочого столу. Коли ми працюємо у звичайному офісі, ми обмежені лише одним варіантом розташування столу, і воно рідко буває комфортним. Але вдома ми можемо робити все, що заманеться! Спробуйте різні положення: поставте стіл біля стіни, в кутку, біля вікна або в центрі кімнати. Навіть в тому самому місці, але під різними кутами. Поки що не знайдете те положення, яке забезпечить максимальний комфорт.

002_home-design (1).jpg

Майже в будь-якій робочій зоні є ряд полиць, навіть якщо цей простір дуже скромний. Щоб папки паперів не перетворили домашній кабінет на надто «офісний» та строгий, розбавте їх книгами у гарних обкладинках або іншими яскравими кольоровими елементами.

003_home-design.jpg

Подбайте про свій комфорт та здоров’я. Використовуйте спеціальні прилади, які забезпечують більш зручний робочий процес, наприклад килимок для миші, який не дає втомлюватися пензлю. Саме з таких дрібниць і є комфорт.

004_home-design (3).jpg

Подумайте про те, щоб замінити стаціонарний комп’ютер на компактний ноутбук. Більшість видів діяльності дозволяє використовувати ноутбук чи планшет, але ми за звичкою вибираємо комп’ютер. Монітор на столі не тільки не надає краси інтер’єру, а й своєю присутністю нагадує про робочі справи, що, наприклад, спальні зовсім не бажано.

005_home-design (5).jpg

Одна з найбільш приємних речей у роботі з дому – це можливість облаштувати навколишній простір так, як хочеться, а не так, як вимагає корпоративний стиль в офісі. Навіщо тоді відмовлятися від улюблених речей? Прикрасьте своє робоче місце речами, які подобаються особисто вам, наприклад, вазою з квітами чи гарною лампою.

006_home-design (4).jpg

Для всіх любителів кави буде актуальна наступна ідея: одну із зон робочого простору можна обладнати спеціально для кавових пауз. Купуйте гарний піднос для кавника, поставте на нього улюблений кухоль, вершки. Мабуть, тільки вдома можна насолоджуватися такими моментами, нікуди не поспішаючи і не відволікаючись.

007_home-design (6).jpg

Подбайте про зберігання канцелярського приладдя. Для цього можна використовувати різні способи: закриті ящики, спеціальні пенали і прозорі склянки. У будь-якому випадку, дрібні предмети варто завжди тримати в порядку, інакше вони будуть створювати відчуття безладдя на столі та псувати інтер’єр кімнати.

008_home-design (7).jpg

Не бійтеся використовувати яскраві відтінки у декорі робочої зони. Вважається, що в такому місці колірна гама має бути максимально стриманою, але невеликі вкраплення соковитих відтінків не тільки не зашкодять, але й зроблять інтер’єр привабливішим. При цьому, сам робочий стіл і все, що ви бачитимете, сидячи за ним, краще оформити в спокійних тонах, а ось простір за вами можна прикрасити самими насиченими квітами.

009_home-design (8).jpg

Ще один хороший спосіб прикрасити робочу зону – додати картину чи фотографію у рамі. Зверніть увагу, на якій висоті розташовуватиметься предмет мистецтва, адже в даному випадку потрібно зробити так, щоб на нього зручно було дивитися сидячи, а не стоячи. Для цього краще підвісити раму на невеликій відстані від стільниці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *