Як повісити фотографії на стіні: 100+ варіантів [Идеи 2019]
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як повісити фотографії на стіні: 100+ варіантів [Идеи 2019]


Навіть найскромніша по квадратних метрах квартирка може здаватися порожньою, і навіть найзатятіші прихильники мінімалізму періодично мріють чимось її прикрасити. Єдиної схеми розвішування фотографій не існує, проте деякі правила допоможуть зорієнтуватися у достатку варіантів. Хтось їм слідує, хтось порушує, а ми пропонуємо вибрати свою ідеальну композицію, надихнувшись добіркою з інтер’єрів на фото.

00 0
%d0%b0%d0%b2%d0%b03 %d0%b2%d0%bc%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%be-%d0%be%d0%b1%d0%be

Як повісити фото на стіну: цікаві рішення для стильного декору

Масштабне панно з фото та картин

Динамічна симетрія

Для декору стіни фотографіями або картинами можна вибрати безпрограшний метод симетричного розташування, але більш динамічному ключі. Цікавий приклад представлений нижче на фото, де композиція з 7 ілюстрацій нагадує формою бант з великим елементом у центрі. Щоб не допустити візуального хаосу, господарі підібрали невеликі за розміром зображення та темні однакові рамки, які чудово гармоніюють із кольором меблів.

Шикарна альтернатива шпалер

Фото на одній стіні, приклеєні суцільним полотном встик – ще один дизайнерський хід, який замінює декор стін шпалерами. Безумовно, таке рішення виглядає дуже незвично, сучасно, ефектно, але тільки якщо дотримано всіх правил стилю та органічного поєднання з іншими елементами інтер’єру.

Несподіване місце для фото

Крім вітальні, спальні, кухні, передпокою, є ще одне цілком вдале місце для декору картинами та фотографіями – це ванна кімната. А чому б і ні? Адже саме подібні предмети якраз і привносять ту саму атмосферу затишку, комфорту та домашнього тепла, а ванною часом цього так не вистачає!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *