Як поєднувати рожевий та зелений кольори в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як поєднувати рожевий та зелений кольори в інтер’єрі


Не буде великим перебільшенням сказати, що останнім часом головною палітрою кольорів для інтер’єрів була нейтральна гама і всілякі її варіації. Світло-бежевий, білий, кремовий, сірий – головні переможці.

Можливо, саме деяка одноманітність змусила багатьох знаменитих дизайнерів відійти від звичної гами та повернутися до яскравого кольору. Про це свідчать останні колекції декору та готові проекти. А коли йдеться про найяскравіші комбінації, ніяк не можна залишити без уваги пару зеленого і рожевого.

001.jpg

Що цікаво, сьогоднішні зелений та рожевий – це зовсім не та м’яка парочка, яку ми вже встигли побачити у недавніх проектах та навіть звикли до них. Це не світлий рожевий і акварельний зелений, це саме насичений цикламеновий і соковитий зелений. Звичайно, подібна гама підійде не всім, ці активні відтінки у великому обсязі можуть виглядати спірно, але взяти їх як джерело натхнення однозначно варто.

Розглянемо на прикладах, як можна працювати з рожевим та зеленим в інтер’єрі, при цьому створювати не просто яскравий та стильний, але й придатний для життя простір.

002.jpg

Проблема у комбінуванні цих двох кольорів може бути ще й у тому, що складно підібрати їх правильно за «температурою». І рожевий, і зелений можуть бути як холодними, так і теплими, і якщо вони співпадають, то гама виглядає гармонійно, а якщо ні – виникають складності. В даному випадку для двох яскравих тонів знайдено додатковий, перехідний колір – синьо-зелений із пурпурним відливом. Саме він ідеально поєднав теплий зелений та холодний рожевий.

003.jpg

Проблемою цієї кухні був брак природного світла, і бадьора палітра кольору наповнила яскравістю весь простір. Просте та ефектне рішення! Зверніть увагу на пропорції відтінків: багато зеленого, значно менше рожевого і все це на тлі нейтральної білої гами. Приблизно така формула гарантує успіх у будь-якій ситуації.

004.jpg

Не варто думати, що такі активні комбінації кольорів підходять виключно для сучасних стильових напрямків. Насправді практично будь-який стиль витримає і рожевий, і зелений, і їх разом. Так, навіть оформлена в класичному дусі кухня стала лише кращою після колористичного експерименту.

005.jpg

Втім, не завжди для цікавого ефекту потрібно «вмикати» колір на всю гучність. Якщо вам подобається сама ідея і поєднання відтінків, але, наприклад, попередній варіант здається занадто активним, то ви нічого не втратите, якщо злегка адаптуєте тони. Підберіть більш приглушені варіанти, це може бути м’який, розбавлений сірим, рожевий і м’ятний зелений. До речі, на прикладі цієї кухні можна переконатися, наскільки гармонійно виглядають дані кольору поруч із білим та світлим сірим.

006.jpg

Даний приклад показує, як можна змістити пропорцію відтінків і отримати зовсім інший результат. Тут багато зеленого, причому дуже теплого та світлого, рівно такого, що створює м’яку, життєрадісну атмосферу, і зовсім незначні вкраплення рожевого. Але навіть такої кількості рожевого вистачає, щоб врівноважити палітру і змусити її максимально розкритися.

007.jpg

Ви можете скільки завгодно довго приміряти різні варіації відтінків, поки не знайдете комфортну для себе пару. Зелений в інтер’єрі цієї вітальні втілений у вигляді дуже світлого, навіть близького до білого відтінку, проте саме на рожевому фоні він розкриває всю свою красу. А спалахи соковитого малинового в меблях не перевантажують простір. М’який світлий тон дуже добре виглядає на витончених архітектурних елементах стіни.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *