Як поєднувати різні відтінки жовтого та білого в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як поєднувати різні відтінки жовтого та білого в інтер’єрі


Коли мова заходить про найбільш цікаві, яскраві та привабливі кольори, які підходять для дизайну інтер’єру, одним з перших на думку, звичайно, спадає жовтий. Цей колір давно став синонімом радості життя та благополуччя, і сьогодні він знову у моді. Завдяки широкій різноманітності відтінків, жовтий може бути не тільки сяючим і вибуховим, але й цілком стриманим та елегантним.

Мабуть, ключове питання при використанні жовтого в дизайні будинку полягає навіть не в тому, як з ним не переборщити, а в тому, з чим його комбінувати. І тут на допомогу приходить ідеальна варіація: жовтий плюс білий. Разом вони завжди чудово доповнюють та пом’якшують один одного. Розглянемо ряд найбільш успішних прикладів використання цієї колірної комбінації.

001.jpeg

Світлий жовтий і нейтральний білий. Звичайно, білий колір завжди нейтральний, але в даному випадку мається на увазі той відтінок білого, який не йде ні в теплий, ні в холодний і не має сірого, ні бежевого, ні блакитного підтону. Максимально стриманий та не надто світлий, цей білий ідеально доповнює ніжний жовтий.

003.jpeg

Наступний приклад – це ще світліший, майже розбілений жовтий і холодний відтінок білого. Така палітра підійде тим, хто любить лаконічні кольори, але боїться, що чисто білий інтер’єр може виглядати холодним і незатишним. Жовтий у цьому випадку працює як акцент, але дуже і дуже стриманий, він робить гаму теплішим і гармонійнішим.

005.jpeg

М’який жовтий та теплий білий. Погляньте на інтер’єр цієї кухні: він сповнений кольору, проте в цілому композиція виглядає дуже спокійно та м’яко. Вся справа у підборі відтінків: жовтий тут присутній у світлому варіанті, він вдало відтіняє зелений та блакитний кольори, представлені в зоні фартуха, а білий, що належить цього разу до теплого спектру, підтримує заданий тон.

Варто окремо відзначити, що вибрати білий відтінок потрібної температури не завжди просто, особливо, якщо покладатися на перше враження. Щоб оцінити той чи інший колір, звичайно, потрібно поглянути на нього в умовах, де він перебуватиме. Для цього візьміть додому фарбування кількох відтінків і прикладіть до стін у різний час доби. Тільки так можна зрозуміти, як колір розкриється у конкретному приміщенні.

007.jpeg

Яскравіший відтінок жовтого також дуже виграшно виглядає з білим кольором. В інтер’єрі цієї ванної кімнати був використаний білий нейтральний, який добре підходить для всіх без винятку приміщень. Акцентний сонячний жовтий оживляє невеликий простір ванної кімнати, який до того ж часто позбавлений природного освітлення.

009.jpeg

А ось цікавий приклад використання жовтої середньої насиченості, але вже з теплим, трохи сіруватим білим. Ці відтінки чудово підходять як для об’ємних, так і для невеликих просторів, вони освіжають інтер’єр і завжди виглядають актуальними.

011.jpeg

Коли в пару до середнього жовтого ми беремо чистий білий, то варто уважніше поставитися до пошуку відповідної пропорції. Сяючий білий колір не повинен виглядати холодно або неживо, тому є сенс розбавити його теплим і м’яким сонячним жовтим, наприклад, у вигляді орнаменту або великого геометричного малюнка.

013.jpeg

Нарешті, теплий та насичений жовтий. Цей колір містить у собі добре виражений помаранчевий підтон, завдяки чому виглядає помітно і підходить для створення затишної атмосфери. Комбінуйте його з будь-якими варіаціями білого, пам’ятаючи про гармонію та баланс. Іноді, щоб зробити таку активну палітру більш стриманою та м’якою, потрібно додати нейтральний сірий, який врівноважить контраст жовтого та білого.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *