Як поєднувати предмети меблів різного стилю та кольору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як поєднувати предмети меблів різного стилю та кольору


Як поєднувати предмети меблів різного стилю та кольору

Як правило, процес підбору меблів для вітальні чи спальні починається вже на завершальних етапах створення нового інтер’єру. Найчастіше вибір здійснюється на користь вже готових комплектів типу «диван плюс два крісла», ми звикли керуватися готовими рішеннями з каталогів або у крайньому випадку порадами консультантів у меблевих магазинах. Насправді, сьогоднішні тенденції інтер’єрного дизайну як ніколи демократичні і навіть правильніше намагатися поєднувати складні, «різношерсті» предмети меблів, вони цілком можуть бути з різних епох і різної стильової спрямованості.

Рожева шафа та крісла

Ця вітальня кімнати захоплює навіть своєю сміливою колірною гамою: вибуховий малиновий прекрасно сусідить з білим, чорним і сірим кольорами. Для того, щоб знайти ідеальну вам палітру, зовсім не обов’язково слідувати традиційним, звичним рішенням. Озирніться навколо! Ви побачите безліч цікавих і неординарних комбінацій, нехай вони стануть для вас джерелом натхнення, а потім реалізуйте свої ідеї в інтер’єрі.

Сіро-жовтий диван в інтер'єрі

Один із способів створення наповненого індивідуальністю та стилем інтер’єру полягає в акцентуванні на колірних поєднаннях, у той час як форма залишається незмінною. Ви можете підібрати диван та крісла з однієї серії, але пару предметів (або навіть їх частин) віддати на перетяжку, підібравши для них оббивку яскравішого кольору.

Поєднання квітів та меблів

Ви також можете комбінувати кілька кольорів, і в тому випадку, якщо надто яскраві поєднання не підходять для інтер’єру обраного приміщення, зупиніть свій вибір на приглушених, розбілених відтінках, вони краще поєднуються і завжди виглядають легко і гармонійно.

Синя лампа торшер в інтер'єрі

Для тих, хто не боїться найсміливіших поєднань, такий підхід у декоруванні інтер’єру стане безмежним полем для творчості. Тільки погляньте, як чудово виглядає цей класичний диван глибокого фіолетового кольору поряд з таким сучасним кріслом гірчичного відтінку. Нетривіальне поєднання, знайти яке можна лише довірившись своєму смаку та стилістичному чуття.

Як поєднувати предмети меблів різного стилю та кольору

Жодне поєднання кольорів не є настільки лояльним по відношенню до експериментів з формами і фактурами, як монохром. Це класика, стильову спрямованість якої можна варіювати до безкінечності.

Зелений диван в інтер'єрі

Пограйте із ретро-стилем. Якщо у вас є кілька вінтажних предметів меблів, надайте їм нове звучання шляхом об’єднання в композицію об’єктів із різних десятиліть або навіть сторіч. До речі, відмінним фоном для подібних декораторських досліджень стане велика кількість білого кольору навколо.

Чорні крісла в інтер'єрі

Якщо драматичні, немов скопійовані зі старих фільмів інтер’єри – це ваш вибір, не бійтеся переборщити з класикою. Віддавайте перевагу благородним матеріалам та глибоким, насиченим кольорам, правда і тут є простір для фантазії, адже навіть найскладніші відтінки можна поєднувати та обігравати новими, більш сучасними фактурами.

Як поєднувати предмети меблів різного стилю та кольору

Білий колір неймовірно універсальний, саме ця властивість допоможе створювати найсміливіші інтер’єри та поєднувати на перший погляд непоєднуване. Не забудьте про кілька колірних акцентів, вони допоможуть врівноважити світлий тон.

Як поєднувати предмети меблів різного стилю та кольору

Зовсім не обов’язково купувати цілу групу нових предметів меблів, часом достатньо додати одне крісло яскравого кольору, яке буде дуже виграшно відтіняти нейтральні коричневі, бежеві або молочні відтінки.

Як поєднувати предмети меблів різного стилю та кольору

Якщо поєднання білого кольору з яскравими акцентами здається вам недостатньо виразним, додайте чорний, цей колір як жоден інший здатний додати оригінальності та драми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.