Як організувати стильний та зручний домашній офіс
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як організувати стильний та зручний домашній офіс


В останні роки тема облаштування домашнього офісу стає все більш актуальною. З одного боку, це пов’язано з тим, що багато співробітників офісів переходять на віддалений графік роботи, а з іншого – з тим, що ми всі хочемо мати вдома зручне та функціональне робоче місце, де можна було доробити щось у спокійній обстановці ввечері. або просто зайнятися коханим хобі.

Але практика показує, що при облаштуванні будинку робочого місця зазвичай доводиться вибирати між зручністю та естетикою. Як же поєднати ці два важливі показники в одному інтер’єрі? Розглянемо на прикладах дуже успішної організації простору, які поєднує поєднання комфорту і стилю.

001.jpg

У цьому прикладі робоча зона дуже красиво вписана в класичний і дуже стриманий інтер’єр. Для того, щоб організувати робочий процес якнайкраще, була облаштована повноцінна стільниця біля вікна – найбільш оптимальне рішення. Традиційні для такого стилю стелажі стали зручним місцем для зберігання папок із документами та канцелярських дрібниць. Також ця зона може виконувати функцію місця для усамітнення з цікавою книгою, для чого тут розташувалася компактна, але дуже зручна софа. Велика кількість текстилю – штори, плед, подушка, килим для підлоги – додають домашнього затишку і не дають робочій зоні вибиватися із загального контексту вітальні.

002.jpg

Цікавий стиль та яскраві кольори – не завада робочому настрою, що добре доводить приклад наступного інтер’єру. Різноманітність дерева, чистий білий відтінок, глибокий синій, а також елементи, що дають делікатне посилання на морську тематику – ідеальний рецепт красивого та зручного домашнього офісу в морському стилі.

003.jpg

Декор наступного інтер’єру виконаний у цікавому стилі, основу якого становлять одразу два напрямки – англійська класика та морський стиль. Змішати воєдино два такі різні характери — завдання, яке під силу тільки досвідченому дизайнеру, зате результат не залишить байдужим нікого. Складний синій відтінок добре поєднується з кольором штор та малюнком у клітку, прості та зрозумілі форми вміло розбавлені незвичайними деталями, такими, наприклад, як ніжки столу. В обробці використано фарбоване дерево, а частина стіни декорована вузькими панелями.

004.jpg

Тут же можна знайти відповідь на дуже часті питання: як організувати зберігання, коли робоча зона є частиною однієї з кімнат, наприклад, спальні або вітальні? Ідеальним рішенням стане місткий стелаж, який в ідеальному варіанті повинен складатися як з відкритих, так і закритих полиць.

005.jpg

Немає необхідності обмежувати себе стриманими, «серйозними» відтінками при створенні інтер’єру робочої зони. У цьому ще один великий плюс роботи вдома: ви можете не обмежувати себе нічого! Розбавте декор яскравими фарбами, цікавими принтами та модними аксесуарами. В даному проекті як лідируючий елемент був задіяний насичений жовтий колір, який так добре розкривається на тлі дуже світлого сірого кольору стін та білого кольору меблів.

006.jpg

Ще одним непростим питанням залишається місце розташування домашнього офісу. Як зробити так, щоб стіл, системи зберігання, стілець, тумба не заважали вільному переміщенню в кімнаті, при цьому саме робоче місце було зручним і функціональним? Складно дати рецепт, який підійшов би для будь-якої ситуації, але загальні принципи прості: це має бути місце, віддалене від галасливих зон, досить відокремлене і дуже бажано розташоване біля вікна, адже денне світло в цьому випадку дуже важливе.

007.jpg

Якщо ж площа кімнати дуже мала і облаштувати окрему робочу зону не виходить, можна використовувати один і той же простір у різний час для різних цілей. Так, обідній стіл легко може виконувати роль робітника, а в одній із секцій стелажу легко облаштувати зону для роботи за ноутбуком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *