Як оновити кухню у світлих тонах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як оновити кухню у світлих тонах


Як оновити кухню у світлих тонах

Кухонні меблі світлих відтінків давно стали класикою, особливою популярністю користується білий колір. Це не дивно, адже саме шафи, стелажі та полички білого кольору виглядають органічно майже в будь-якій кухні, вони легко поєднуються з іншими елементами декору і, що також важливо, візуально роблять приміщення більш просторим. Однак часом додати у світлий інтер’єр кухні порцію яскравих фарб означає буквально вдихнути у неї нове життя. І ось лише кілька прикладів.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Великі справи починаються з дрібниць! Якщо ви винаймаєте квартиру або просто поки не наважуєтеся на радикальні зміни, почніть з невеликих деталей. Ви можете замінити ручки на всіх шафках кухонного гарнітура. У магазині домашніх товарів ви знайдете безліч різних ручок всіляких відтінків. Сміливіше експериментуйте з яскравими кольорами, адже змінити деталі фурнітури, що не сподобалися або набридли, на нові не складе ніяких труднощів.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Для того, щоб додати інтер’єру кухні свіжий настрій, не обов’язково перефарбовувати сам кухонний гарнітур. Ви можете розставити колірні акценти за допомогою інших предметів меблів, наприклад, столу, стелажу або лампи. Віддавайте перевагу найбільш контрастним по відношенню до білого кольору, нехай відтінки будуть максимально насиченими. Погляньте, як стильно виглядає кухня, в якій соковитий червоний і глибокий синій розкривається на білому тлі.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

У тому випадку, якщо ви все-таки наважитеся на самостійне перефарбування предметів меблів, заздалегідь ретельно вивчіть питання, то ви гарантовано отримаєте той результат, на який очікуєте. Перед фарбуванням у вибраного предмета меблів необхідно зняти всю фурнітуру. Переконайтеся, що приміщення, в якому ви будете виконувати фарбувальні роботи, добре провітрюється, якщо це не так, доведеться перемістити об’єкт.

Заздалегідь підготуйте кисті та валики, при виборі інструментів професіонали не радять заощаджувати, адже саме вони можуть зробити процес фарбування комфортним та швидким.

Ще одним важливим фактором, який вплине на якість кінцевого результату, є використання ґрунтового шару. Це дуже важливий етап, який має бути виготовлений перед фарбуванням, ґрунтовка допоможе приховати дрібні дефекти поверхні, вирівняти її. Крім того, будь-який матеріал, попередньо загрунтований, краще «тримати» фарбу, а колір передасться точніше і яскравіше.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Чудова ідея для оновлення кухонних шафок зі скляними дверцятами. Прикрасьте стінки шафи зсередини, ви можете вибрати для цього один яскравий колір або шпалери, що принтовані. У будь-якому випадку це змориться цікаво та стильно, а посуд на фоні яскравого кольору виглядає навіть урочисто. Якщо дверцята шафи непрозорі, такий прийом допоможе створити не менш цікавий і несподіваний ефект при кожному відкриванні.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Цей прийом також може бути використаний для декорування відкритих підвісних полиць і стелажів. Пофарбувати їх самостійно не важко навіть новачкові в питаннях дизайну та ремонту. Це чудовий спосіб міняти акценти в декорі кухні так часто, як вам заманеться.

Погляньте, як яскравий канарково-жовтий колір став акцентом на кухні, яка спочатку була оформлена у світлій гамі.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Відкриті підвісні полиці також заграють новими фарбами, якщо ви додасте їм яскравий колір, що доповнює основну палітру.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Якщо ви готові до найсміливіших експериментів у дизайні інтер’єру кухні, розгляньте ідею фарбування цілих меблевих груп. Це вже більша робота, але результатом стане візуально повністю оновлене приміщення.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Яскравий колір на тлі білого це ще й чудовий варіант декору для невеликих кухонь, акценти в даному випадку відволікатимуть на себе.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Крім насичених відтінків з білим також чудово працюють і м’які, акварельні тони.

Інтер'єр кухні у світлих тонах

Не обов’язково перефарбовувати всі шафки та полиці, ви можете вибрати ті предмети меблів, які будучи акцентованими новим кольором, вигідно підкреслять сильні сторони приміщення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *