Як облаштувати вітальню стильно та сучасно
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як облаштувати вітальню стильно та сучасно


Вітальня — одне з центральних місць у будинку або квартирі. Це і зона сімейного відпочинку та приміщення для прийому гостей. Як правило, саме тут відображаються уподобання та фінансові можливості власників житла. Варіантів облаштування вітальні може бути досить багато, діапазон функціональних можливостей також широкий і дозволяє втілити різні стильові прийоми.

Смак, стиль та зручність, ось основні критерії сучасної вітальні. Всі елементи інтер’єру повинні гармонійно вписуватися в простір і одночасно поєднувати його.

Облаштування вітальні

Найпопулярнішим рішенням сьогодні є зонування. Таке розбиття інтер’єру можна ефективно реалізувати шляхом контрастного оформлення стін, а також за допомогою світла. У зоні прийому гостей освітлення має бути активнішим, ніж у зоні відпочинку, де цілком достатньо торшера або бра.

Зонування вітальні
Дизайн вітальні, як і будь-якого іншого приміщення багато в чому визначається оздобленням стін. Вони можуть бути обклеєні шпалерами, у тому числі і дизайнерськими, що імітують фактуру тканини, тростини та інших природних матеріалів. Або виконані із застосуванням венеціанської штукатурки або художнього розпису, що дозволяють досягти ексклюзивності в інтер’єрі.

Оздоблення стін у передпокої

Оскільки йдеться про житлове приміщення, де проводить значну частину часу вся сім’я, матеріали для обробки стін повинні бути абсолютно безпечні, не вбирати сторонні запахи і не збирати пил.

Вимоги до матеріалів у вітальні

Якщо площа вітальні не велика, обробка стін не повинна бути надто яскравою та містити великі елементи. У разі найбільш прийнятні спокійні тони, створюють атмосферу тепла і свіжості. Про те як візуально збільшити кімнату ви можете прочитати тут.

Світлі тони у вітальні
Для підлоги вітальні ідеально підходить натуральне дерев’яне покриття, Що має не тільки презентабельний зовнішній вигляд і чудово зберігає тепло, але й не вимагає особливого догляду. Не поганою альтернативою може бути ламінат, який економічно вигідніший за натуральний паркет, але має не такий тривалий термін служби і не виносить тривалого контакту з водою.

Паркет у вітальні
Жодна вітальня не обходиться без меблів. Головне не перестаратися, простір між предметами має бути щонайменше 80 див. Диван і крісла та журнальний столик, (зона відпочинку) краще розташувати вздовж найдовшої стіни, це дозволить візуально зменшити простір, зробити його затишнішим. А ось обідня зона має займати не менше 5 кв. м, краще, якщо вона розташовуватиметься біля протилежної від входу стіни.

Оформлення вітальні

Якщо площа вітальні не дозволяє відтворити повноцінну гостьову зону, можна скористатися розсувними наборами меблів, і розкладати її в разі потреби.

Дизайн вітальні

Сучасний стиль передбачає розмаїтість пластика та скла. Тут доречні розсувні перегородки та незвичайні аксесуари. Популярні сьогодні й етнічні інтер’єри, які тяжіють до яскравих барв, насичені національними сувенірами та дрібнички. А ось для невеликих віталень найбільше доречний міський стиль, практичний, із зручними сучасними меблями та яскравими декоративними акцентами. Вибір інтер’єру багато в чому залежить від висоти стель і розмірів кімнати, і від особистих переваг власників житла.

Дизайн вітальні Дизайн вітальні фото Сучасна вітальня Сучасна вітальня Інтер'єр вітальні
Надати вітальні атмосферу тепла допоможе різноманітний текстиль. Він може бути використаний в оформленні стін, а також введений в інтер’єр у вигляді килимів, пледи та подушки. А наповнять його комфортом та вишуканістю різні дрібниці: статуетки, квіткові композиції, картини та свічники.

Вітальня кітч Вітальня лофт Сучасний дизайн вітальні Світла вітальня 10_min Вітальня в стилі лофт Дизайн вітальні в стилі лофт Цікавий дизайн вітальні

Завжди модним та універсальним буде класичний стиль в оформленні вітальні. Це світла кольорова гама, добротні дерев’яні меблі, текстиль та оздоблення латунню або бронзою.

Вітальня – це місце, де панують рівновага та гармонія. Її інтер’єр має бути пов’язаний з іншими приміщеннями, доповнюючи індивідуальність усієї житлової зони. Це приміщення, в інтер’єрі якого можна виявити найсміливіші фантазії та втілити зухвалі ідеї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *