Як облаштувати гостьову кімнату до свят
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як облаштувати гостьову кімнату до свят


Новорічні свята все ближче, а це означає, що ось-ось почнеться прекрасна і така довгоочікувана пора канікул, коли можна ходити в гості та, звичайно, приймати гостей у себе. Нехай не кожна квартира має площу, комфортну для прийому друзів або родичів на тиждень або два, але гості, що залишаються на ночівлю у вас вдома, цілком можуть розміститися в комфортних умовах. У будь-якому випадку перед розміщенням гостей варто врахувати деякі моменти.

Свіжа білизна на ліжку

Подбайте про свіжу постільну білизну, чудово буде в період новорічних свят підібрати симпатичний комплект на зимову тематику, з милими сніговиками, лісовими звірами або просто сніжинками на синьому фоні.

Приготуйте для гостей невеликий запас питної води та легких закусок прямо у кімнаті

Приготуйте для гостей невеликий запас питної води та легких закусок у кімнаті. Це допоможе їм відчути себе як удома, адже багато хто з нас любить перекусити ввечері, після основної вечері, вже лежачи в ліжку.

Ніщо не наповнює кімнату таким затишком та теплом, як букет живих квітів

Ніщо не наповнює кімнату таким затишком та теплом, як букет живих квітів. Він може бути невеликим, але завжди покаже вашу щиру турботу та увагу до близьких людей. Крім того, квіти внесуть необхідну родзинку навіть у дуже лаконічний інтер’єр.

Обов'язково підготуйте приладдя для ванни

Обов’язково підготуйте приладдя для ванни, це насамперед пара рушників, зубна щітка. Також не варто забувати і про шампуні, гелі для душу і тому подібні предмети. В цьому випадку якраз знадобляться численні набори для подорожей, які, напевно, зібралися в кожному будинку після поїздок. Гості неодмінно оцінять таку турботу.

Замість стандартних предметів меблів використовуйте цікаві дизайнерські знахідки

Якщо у вас є любов до декорування, прийом гостей – це чудовий спосіб виявити всі свої таланти! Замість стандартних предметів меблів використовуйте цікаві дизайнерські знахідки, нехай ваші близькі почуваються особливо важливими гостями.

Якщо у вас на ночівлю залишається дитина, покладіть їй на ліжко плюшевого ведмедя

Не залишайте без уваги вік ваших гостей, адже наповнити гостьову кімнату індивідуальністю та персональною турботою дуже важливо. Якщо у вас на ночівлю залишається дитина, покладіть на ліжко плюшевого ведмедя, якщо це дорослий – кілька книг. Такий підхід, безсумнівно, розтопить серце будь-якої людини і залишить у пам’яті найсвітліші спогади про час, проведений у вашому будинку.

виділіть додаткові зони для гостя в інших частинах будинку

Якщо гостьова кімната сама по собі невелика, виділіть додаткові зони для гостя в інших частинах будинку. Наприклад, у вітальні можна встановити на якийсь час додаткове крісло з гарними подушками, так людина зможе відчути себе як удома.

непогано буде заздалегідь спланувати в гостьовій кімнаті два окремі ліжка

Якщо ви зараз знаходитесь на стадії планування інтер’єру квартири або будинку, непогано буде заздалегідь спланувати в гостьовій кімнаті два окремі ліжка, в майбутньому вони можуть стати у нагоді для прийому як однієї людини, так і двох одночасно.

Подумайте про місце, де вам самим найприємніше зупинятися і гостювати

Подумайте про місце, де вам самим найприємніше зупинятися і гостювати. Це може бути невеликий будиночок на морському узбережжі або гостьова кімната у центрі галасливого міста. Стилізуйте свою гостьову в тому дусі, що найближче вам.

 зробіть ставку на яскраві та незабутні шпалери

Якщо ви не готові займатися детальною розробкою дизайну гостьової кімнати, зробіть ставку на яскраві шпалери, що запам’ятовуються. Вони можуть стати головним акцентом навіть у лаконічно обставленому та невеликому приміщенні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *