Як облаштувати дитячу кімнату  50 цікавих ідей оформлення на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як облаштувати дитячу кімнату 50 цікавих ідей оформлення на фото


Дитяча кімната – це територія найменшого члена сім’ї, тому треба з особливою ретельністю підійти до її оформлення та обстановки. Важливо продумати кожну дрібницю:

Безпечна спальня. Найкраще підійдуть меблі з дерева – натурального та екологічно чистого матеріалу. Зверніть увагу на відсутність виступаючих, гострих деталей, на які може натрапити дитина. До речі, детальніше за ремонт спальні читайте тут.

Незвичайне ліжко в дитячому

Спокійний загальний тон. Діти ведуть активне життя поза домом – у школі чи дитячому садочку. Тому, приходячи додому, він має потрапити в спокійнішу атмосферу, що допоможе зняти збудженість і погасити його високу активність. Фахівці радять віддавати перевагу теплим оливковим, рожевим та жовтим тонам, а також радять уникати фіолетових та яскраво-червоних відтінків.

Простора дитяча

Доступна ситуація. Напевно ви захочете, щоб ваша дитина якнайшвидше стала самостійною. Всі меблі повинні бути влаштовані таким чином, щоб маленький господар міг сам до всього дотягнутися.

Зелена дитяча кімната

Безліч дрібних деталей. Розглядання дрібних завитків на килимі або шпалерах, за твердженням фахівців, допоможе розвинути уяву вашої дитини.

А малюнки своїх дітей повісьте у власній спальні. Зазвичай розвішані на стінах дитячі малюнки приносять батькам величезну радість, але не тішать найменших художників. Вони постійно навчаються чогось нового. Та й обмежена кількість зображень, що бачить дитина щодня, заважає її подальшому розвитку.

Дзеркало для малюка. Варто звернути увагу на правильний вибір дзеркала для дитини. Тут потрібно враховувати площу, вік та інші нюанси. До речі, психологи стверджують, що дитина стає особистістю тоді, коли починає впізнавати себе у дзеркалі. Детальніше про дзеркало в дитячій читайте тут.

Стиліст радить

Дизайн дитячої кімнати – це створення свого власного мікросвіту, цікавого дитині, – каже Ольга Корольова, гол.дизайнер Асоціації міських архітекторів. – Зазвичай, створюються різні за функціональністю, різні за розміром зони: робоче місце, спальня, ігрова. Стиль неокласики буде кращим для дитячої кімнати — вона не повинна бути схожа на хол у вітальні або офіс. Особливий затишок кімнаті додасть багато м’яких іграшок, легкі штори та дивані подушки.

Порада медпрацівника

Андрій Сєров, зав. відділенням мануальної терапії Центру А.Г.Гриценко: “Важливе значення має правильне визначення висоти та розмірів предметів, т.к. вони безпосередньо впливають на здоров’я вашої дитини. Наприклад, оптимальна висота столу підбирається дуже просто. Нехай дитина, сівши на стілець, під прямим кутом зігне руки в ліктях. При нормальній висоті руки виявляться врівень зі стільницею. Відмовтеся від використання люмінесцентних ламп – найкраще використовувати природне освітлення. Розставляння меблів не повинна позбавляти дитину місця, щоб розім’ятися та побігати. Необхідне місце активного відпочинку, т.к. не можна більше 40-45 хвилин сидіти одному місці.”

Дитяча кімната та меблі:

Стілець. Висота підбирається просто — спина при посадці щільно прилягає до спинки стільця, а ноги зігнуті під прямим кутом вільно дістають до підлоги. Спинка стільця має бути зручною.

Дизайн дитячої кімнати на фото
Стілець у дитячій

Стіл. На стільниці розміщуються: розгорнутий альбом, настільна лампа, підставка з ручками та олівцями. Можна розмістити освітлення на стіні, заощадивши місце на столі. Бажано мати тумбочку – два – три ящики, для корисних дрібниць. Місця під столом має вистачати для того, щоб дитина витягла ноги.

Стіл та стілець у дитячій
Двоповерхова дитяча
Курінь у дитячій

Шафа. Невисокий і стійкий – відповідає зростанню вашої дитини, щоб вона самостійно могла розкласти свої речі.

Шафа для дитячої
Оригінальна дитяча кімната
Книжкова полиця під сходами

Ліжко. Нерозбірна конструкція з невисокою спинкою підійде найбільше. Якщо вільного місця недостатньо — купіть диван-книжку, або обладнаний викочуванням механізмом. Правильно оформлена дитяча кімната здатна відіграти важливу роль у розвитку дитини.

Ліжко для хлопчика
Ліжко в дитячому
Дитяча для 2 хлопчиків
Ідеї ​​та варіанти облаштування дитячої
Шафа для дитячої
Блакитна дитяча
Оформлення підвіконня у дитячій
Гарна шафа для дитячої
Освітлення у дитячій
Фіолетова дитяча для дівчинки
Дитяча кімната для льотчика
Ідеї ​​оформлення дитячої
Гойдалки у дитячій
Стіна для малювання у дитячій

Що ще потрібно знати про дитячу кімнату?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *