Як комбінувати квіткові та геометричні принти між собою
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як комбінувати квіткові та геометричні принти між собою


У процесі створення нового інтер’єру неминуче постає питання вибору колірної палітри та принтів, які стали б заключним штрихом до вже готової композиції. Саме принти можуть стати тією самою «родзинкою», якої так часто не вистачає, щоб інтер’єр набув індивідуальності. Однак багато хто побоюється працювати з принтами, особливо поєднувати два і більше видів малюнка, здається, що це робота тільки для профі. Насправді комбінувати принти не так складно, просто потрібно розуміти деякі принципи.

Розберемо, як поєднувати найпопулярніші види принтів – геометричний та квітковий.

001.jpg

Відзначимо відразу, що описати всі варіації поєднань принтів практично неможливо, адже самих принтів налічується безліч. Тому розглянемо ті, що використовуються найчастіше.

002.jpg

Отже, першою у списку буде улюблена смужка. І отримала вона своє визнання цілком заслужено: саме принт смужка відрізняється своєю нейтральністю, часто виглядає так легко, ніби її зовсім немає. Звичайно, смужка може бути і дуже контрастною, виразною, такою комбінувати інші малюнки буде складніше. Але все ж таки частіше ми використовуємо в інтер’єрі м’які, нейтральні варіації, а вони чудово вживаються поряд з будь-якими принтами. Погляньте, як легко і невимушено виглядає смужка в цій спальні, адже її тут дуже багато. І на такому фоні навіть такий активний принт, як леопард, буде доречним.

003.jpg

У цьому інтер’єрі смужка не проста, а фігурна, складена у химерний малюнок. Поруч із нею чудово виглядає лаконічний горошок в оббивці крісел. Все разом урівноважено за кольорами та пропорціями – іноді саме це і може «подружити» два принти.

004.jpg

А що, якщо змішати кілька видів смужки та додати до них горошок? Звучить як щось екстравагантне, проте при дотриманні колірного балансу композиція гарантовано буде ідеальною. Тут, наприклад, гармонія досягається за рахунок балансу чорного та білого кольорів.

005.jpg

Другий тип – це геометричний принт, тобто той, що складається із найпростіших фігур. Квадрати, трикутники, кола складаються в химерний малюнок, який може стати цікавою домінантою інтер’єру у вигляді, наприклад, шпалер або текстилю.

006.jpg

Як комбінувати між собою різні види геометричних принтів? Один з найпростіших способів – об’єднання за формою, тобто прямі лінії та гострі кути, навіть у різних малюнках, будуть добре поєднуватися. Також і принти, в основі яких м’які, округлі форми будуть доречні в одному інтер’єрі.

007.jpg

Ще один спосіб «примирити» навіть різні принти – підібрати їх за розміром і товщиною ліній, з яких складається малюнок. Всі ці подушки мають різний принт, але вони добре виглядають поруч саме за рахунок того, що масштаб малюнка та товщина ліній приблизно однакова.

008.jpg

Один із найпопулярніших принтів сьогодні – квітковий. Як відомо з назви, такий малюнок завжди містить у собі зображення квітів чи рослин, причому можуть виглядати як абсолютно реалістично, і бути виконаними ескізно. У будь-якому випадку, квітковий принт завжди виглядає делікатно, витончено, і це варто враховувати, коли вирішите комбінувати його з чимось.

009.jpg

Зображення листя – ще один тип квіткового принта, який часто зустрічається на піку моди. Ви можете бути впевнені, що два різні малюнки, об’єднані однією тематикою, будуть добре виглядати поруч. Тому сміливо комбінуйте листя та квіти.

010.jpg

Дещо складніше поєднувати в одному інтер’єрі квітковий принт і строгу геометрію. Втім, м’які та округлі риси ідеально врівноважують гострі, динамічні лінії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.