Як бюджетно зберігати сипучі продукти – 6 способів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як бюджетно зберігати сипучі продукти – 6 способів


Ці ідеї зберігання круп, спецій та інших сипких продуктів особливо підійдуть для організації кухні на дачі, в орендованій квартирі, гуртожитку, а також у випадку, якщо ви прагнете усвідомленого споживання або просто шукайте бюджетні та практичні рішення.

Спосіб 1. Пластикові/скляні пляшки з-під молока чи соку

Пластикові пляшки ідеально підходять для зберігання сипучих продуктів. Вони прозорі, легкі, доступні, прості у догляді, а також мають ідеальний розмір.

зберігання сипучих продуктів у пластикових пляшках

Якщо ви не визнаєте пластику, то використовуйте скляну тару з-під фруктових соків. Вона важча, зате довговічніша, дозволяє зберігати продукти довше і виглядає красивіше.

пляшки з-під соку Пляшки з-під соку з пофарбованими кришками

Підказка:

  • При підборі пляшок пам’ятайте, що чим ширше шийка, тим зручніше пересипати продукт із фабричної упаковки.

Спосіб 2. Пакети зип-лок

Пакети з zip-замком гарні своєю герметичністю, компактністю, прозорістю та акуратним зовнішнім виглядом. Щоправда, використовувати їх краще для зберігання тих продуктів, які використовуються не надто часто. Наприклад, це може бути манка, перловка, пшонка. А ще у таких пакетах зручно зберігати залишки круп.

пакети ікеа

пакети ікеа

Підказки:

  • Найкраще у використанні zip-lock пакети із щільного пластику або пакети, призначені спеціально для зберігання продуктів. Перші можна купити в канцелярському магазині, а останні – в Ікеї та господарських магазинах.
  • Пакети з сипучими продуктами зручніше зберігати стіймя, а не чаркою один на одному. Діставати потрібний продукт або повертати його на місце буде зручніше — нічого не падатиме і звалюватися в купу. Головне, щоб низка пакетів мала опори з двох сторін. Наприклад, їх можна скласти у коробку чи лоток.

лотки ікеа

Спосіб 3. Пакети з шийкою від пластикової пляшки

Крім пакетів zip-lock ви можете використовувати для зберігання сипких продуктів звичайні пакети, але трохи вдосконалені саморобним «дозатором» — шийкою, вирізаною із пластикової пляшки. Ось фото-інструкція для виготовлення такої хитрої тари.

пакет із кришкою

Спосіб 4. У банках під навісною шафою

Ця хитрість вбиває одразу двох зайців – вирішує проблеми дефіциту шафок та відсутності спеціальних контейнерів для круп. Просто присвердліть кілька жерстяних кришок до корпусу навісної шафи (за допомогою шурупів), а потім до кришок прикрутіть скляні банки.

Банки під навісною шафою

Банки під навісною шафою

Банки під навісною шафою

Спосіб 5. Баночки з-під дитячого харчування для зберігання спецій

Зберігати спеції у маленьких баночках з-під дитячого харчування це дешево, екологічно, зручно. Що ще потрібно? Для більшої краси та зручності ми порадили б пофарбувати строкаті кришки міні-баночок в один колір і підписати їх.

баночки для спецій

баночки для спецій

Підказка: Особливо зручно зберігати в маленьких баночках бадьян, гвоздику, перець горошком, корицю та інші великі спеції та прянощі.

баночки з-під дитячого харчування

Спосіб 6. Затискачі та прищіпки

Якщо вас влаштовує зберігання продуктів у пакетах або пакетованих фабричних упаковках, все, що вам потрібно, це затискачі, наприклад, від IKEA або Tescoma (продаються в багатьох магазинах).

затискачі для пакетів

затискачі для фабричних упаковок

затискачі

Три хитрощі зберігання сипких продуктів

  • Щоб зберігання на кухні було організовано не тільки практично, але і акуратно на вигляд, намагайтеся використовувати однакові ємності за формою і розміром. Відчуття порядку буде гарантовано!
  • Кастомізувати бюджетні ємності для круп та сипучих продуктів можна двома способами:
  1. Пофарбувати кришки в один колір, наприклад фарбою з балончика.

  1. Наклеїти на тари спеціальні наклейки та підписати їх. Так ви не тільки спростите пошук потрібних продуктів, але й прикрасите ємності. Красиві стікери як на фото нижче можна купити в Ікеї або замовити на Аліекспрес, наприклад.

наклейки

  • І ще один лайфхак. Щоб задній ряд продуктів був вищим, ніж передній, можна використовувати як підставку порожні коробки від тих же круп, наповнені пакетиками з надлишками/залишками сипких продуктів. Таким чином і запаси круп не заважають і не псують вигляд, і доступ і огляд заднього ряду стає простіше.

другий ряд

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:10 Середня оцінка: 5,00 із 5)
Як бюджетно зберігати сипучі продукти – 6 способів Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *