Історичні стилі дизайну інтер'єру  Дизайн Vid
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Історичні стилі дизайну інтер’єру Дизайн Vid


У цій категорії згруповані стилі, що відображають ту епоху, за часів якої вони користувалися особливою популярністю:

Класичний стиль. Це дуже вишуканий та багатий стиль. В оформлених у цьому стилі будинках завжди є дорогі матеріали, а сам інтер’єр підкреслює респектабельність і успішність його власника.

Класичний стиль в інтер’єрі

Класичний стиль в інтер'єрі

Стиль Бароко. Ще один з найбагатших стилів, які застосовують дизайнери. Саме цей стиль використовувався під час оформлення палаців за часів Катерини Великої. Йому притаманні килими, фрески на стінах, оформлення дорогими натуральними тканинами з бахромою, масивні меблі з натурального дерева, прикрашені коштовностями. Стиль бароко застосовують тільки в приміщеннях великої площі, інакше в маленьких квартирах масивні деталі інтер’єру візуально звузять простір.

Стиль «Барокко» в інтер’єрі

Стиль "Бароко" в інтер'єрі

Ампір. Стиль аристократів, якому характерні простота і химерність одночасно. Абажури із щільних тканин, масивні меблі, бронза та позолота в обробці, драпірування – все це є незамінною частиною інтер’єру у стилі ампір.

Готика. Простий і водночас досить вишуканий стиль інтер’єру. Стрільчасті склепіння, високі стелі, вітражі на вікнах і дверях, різьблений декор, ажурні оздоблення — якщо це те, що ви хочете бачити у своєму інтер’єрі, то готичний стиль — знахідка для вас.

Готичний стиль

Готичний стиль

Модерн (Арт-нуво). Цей стиль з’явився значно пізніше за своїх побратимів. Його відрізняють плавність ліній, прості дизайнерські форми та їхня функціональність.

Стиль Арт-нуво

Стиль Арт-нуво

Сучасні стилі дизайну інтер’єру

У цій групі об’єднані стилі, які мають більш практичну складову, при цьому мають візуальну легкість і витонченість:

Мінімалізм. Цьому стилю притаманні прості форми, природні необроблені матеріали, меблі правильної геометричної форми, світла палітра кольорів і чітке зонування простору кімнат.

Стиль Мінімалізм

Стиль мінімалізм

поп-арт. Сучасний молодіжний стиль. В обробці використовуються глянцеві поверхні яскравих кислотних відтінків, абстрактні картини, постери та фотографії у великій кількості.

Стиль поп-арт

Стиль "Поп-арт"

Хай тек. У цьому стилі до мінімуму зведено використання різного текстилю. Вся техніка є окрасою, тому не ховається у шафах. Меблі переважно трансформуються, а освітлювальні прилади виконані у вигляді точкових світильників.

Стиль хай-тек

Стиль "Хай тек"

Стиль приміщення — Це відображення способу життя господаря будинку, відображення його смакових уподобань, а не просто правильне оформлення простору житла. Дизайн потрібно опрацьовувати заздалегідь до початку ремонтних робіт, оскільки деякі закладки майбутнього стилю будуть закладені саме на цьому етапі. У сучасному дизайнерському світі існує величезна різноманітність стилів, тому підібрати варіант саме для себе не складе особливих труднощів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *