Інтер'єр зі спіральними сходами одного заміського будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр зі спіральними сходами одного заміського будинку


Пропонуємо до вашої уваги невелику екскурсію внутрішніми приміщеннями одного заміського будинку, в оформленні якого сплелися традиції готичного стилю в архітектурі та сучасні прийоми облаштування практичних та функціональних просторів. Фасад будівлі, виготовленої з червоної цегли, прикрашений кам’яним декором зі світлого матеріалу, витягнуті вузькі вікна з гострими арками у верхній частині вказують на приналежність будівлі до готичного стилю. Завершує простий, але при цьому оригінальний образ заміського будинку світло-сіра черепиця даху.

Фасад будівлі

Прийоми оформлення будівель у готичному стилі можна зустріти і в дверних отворах, наявності невеликих круглих вікон-розеток та використання цегли різних відтінків для декору фасаду заміського домоволодіння.

Готичні отвори

Проникаючи через дверний отвір у готичному стилі всередину будинку, не очікуєш побачити настільки сучасний інтер’єр, в якому про старовинні традиції нагадують лише форми вікон з легкими вітражами, та оригінальні для прогресивного приватного житла двері.

Вид на передпокій

Просторе та світле приміщення з двома гвинтовими сходами є одночасно передпокою, вітальнею, їдальнею та кухнею, а також місцем доступу до верхнього рівня заміського житла. Металевий блиск гвинтових сходів привносить у простий та досить нейтральний інтер’єр приміщення деякий наліт індустріалізації, прогресу та навіть футуристичності.

Вітальня

Використання світлої породи дерева для виконання стельових перекриттів, обробки фасаду верхнього рівня та систем зберігання першого поверху, а також деякого меблювання в зоні вітальні дозволяє пом’якшити прохолоду, що йде від металевих конструкцій значних розмірів і привнести теплоту в самобутній інтер’єр.

Гвинтові сходи

Зона вітальні представлена ​​білим диваном з дерев’яним каркасом та парою зручних крісел у сірому кольорі. Але не м’які меблі стали фокусним центром цього функціонального сегмента великого приміщення. Темна металева піч із неймовірно високою трубою-димоходом стала координаційною точкою зони відпочинку.

М'які меблі

Не дивно, що в декорі цього старовинного агрегату проглядаються елементи загострених арок, які схожі з формою віконних і дверних отворів.

Пекти

Крісло біля печі

Залишаючи вітальню зону і минаючи гвинтові сходи, ми опиняємося у просторому сегменті кухонної та столової зони. Обстановка цих функціональних сегментів підпорядкована практичності та комфорту, оформлена з витонченою простотою та смаком.

Металевий блиск

Масштаби приміщення дозволили вписати всю необхідну побутову техніку, робочі поверхні та системи зберігання до однорядного кухонного гарнітуру, в якому функції верхнього ярусу шаф виконують відкриті полиці. При цьому залишилося достатньо простору для розміщення великої обідньої зони, представленої дерев’яними та металевими меблями в контрастних відтінках.

Їдальня зона

Використання світлої деревини для виготовлення місткого обіднього столу та лавки до нього дозволило внести дух сільського життя. А ось чорні стільці з металевим каркасом та шкіряною оббивкою сидінь та спинок відповідають за сучасні віяння в оформленні столової зони.

Обідня група

Оформлення кухонної зони представлено чергуванням вбудованих побутових приладів із відкритими та закритими системами зберігання. Плетені кошики для розміщення різних кухонних аксесуарів та начиння, привносять в обстановку функціонального сегмента нотки домашнього затишку, елементи заміського життя.

Кухонна зона

Для освітлення робочих зон кухонного простору використано цілу композицію з підвісних світильників на довгих шнурах. Оригінальна конструкція плафонів дозволяє створити різноспрямовані потоки освітлення як локальне, так і розсіювальне.

Освітлювальна система

По одній із гвинтових сходів можна піднятися в особисті кімнати, розташовані на другому рівні просторого приміщення з високими стелями. Обстановка розташованої тут спальні проста, практична та лаконічна. Світле оздоблення невеликої кімнати, широке застосування деревини та натурального текстилю, дозволили створити комфортну та затишну обстановку кімнати для сну та відпочинку.

Спальня

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *