Інтер'єр заміського будинку без внутрішнього оздоблення в Італії.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр заміського будинку без внутрішнього оздоблення в Італії.


Пропонуємо до вашої уваги екскурсію по кімнатах одного дуже цікавого італійського домоволодіння. Оригінальність оформлення внутрішнього облаштування житла полягає в тому, що для обробки поверхонь не застосовувалося фарбування, обклеювання шпалерами або вплив будь-якого іншого оздоблювального матеріалу. Всі стіни приміщень оштукатурені, підлога залита бетоном, сходи також є бетонними конструкціями.

Італійський будинок

Перебуваючи біля головного входу в італійський приватний будинок, вже багато можна уявити і про внутрішнє оздоблення приміщень. Абсолютно гладкий фасад будівлі з повною відсутністю будь-якого декору говорить про те, що господарі – люди прямолінійні, лаконічні та люблять ясність, строгість та практичність у всьому.

Біля головного входу

Ще одна особливість облаштування італійського житла полягає в мінімалістській обстановці особистих та утилітарних кімнат. Настільки яскраво виражений мінімалізм нечасто зустрічається у приватних домоволодіннях, особливо у таких колоритних, яскравих, південних країнах, як Італія.

Передпокій

Різноманітність у оформленні поверхонь спостерігається лише фактурна. Стіна стає акцентною, якщо не піддається повному оштукатурюванню, зберігаючи фактуру цегляної кладки.

Інтер'єр без оздоблення

Буквально тільки потрапивши до будинку, ми опиняємось у просторому приміщенні, яке поєднує функції їдальні та вітальні. Незважаючи на велику кількість бетонних поверхонь, оштукатурених площин і повну відсутність декору, простір не виглядає необжитим або відштовхуючим. Можливо, добре розставлене освітлення сприяє створенню приємної атмосфери.

Їдальня-вітальня

Обідня група складена із простого, але місткого столу з дерева та відомих дизайнерських стільців, модель яких гармонійно може вписатися в будь-який інтер’єр їдальні чи кухні.

Обідня група

Зона вітальні представлена ​​м’яким білим диваном кутової модифікації та системами зберігання у вигляді відкритих осередків, а також у білому виконанні.

М'яка зона

З приміщення зі їдальнею і вітальнею зонами, ми проходимо в кухонне приміщення, менш просторе і так само мінімалістське.

Вхід до кухні

І знову оштукатурені стіни, стельові балки і залиті бетоном підлога — строгість обробки, а точніше — її повна відсутність вражає і дивує одночасно.

Кухонне приміщення

Гладкі білі фасади кухонних шаф добре виглядають на тлі сірувато-бежевих стін кухонного простору. Величезний кухонний острів став притулком не тільки безлічі систем зберігання, інтеграції раковини, плити та панелі, але й виділив зону для місця коротких трапез. У кампанію до острова було приставлено пару барних стільців із пластику, дерева та металу.

Кухонний острів

Глянцеві поверхні стільниць острова та робочих поверхонь гарнітура трохи урізноманітнили інтер’єр кухні. Ковтком свіжого повітря в цьому царстві цементу та бетону стали живі рослини у горщиках.

Живі рослини на кухні

Система освітлення, яка представлена ​​вбудованими світильниками та підвісними люстрами, забезпечує не тільки розсіювальне освітлення, але й локальне підсвічування робочих зон та функціонально завантажених сегментів кухні.

Система освітлення

Далі ми переходимо до особистих кімнат на другому поверсі. Для цього необхідно піднятися сходами, і немає нічого дивного в тому, що і ця конструктивна споруда з бетону, позбавлена ​​будь-якого декору.

Відмінною рисою обробки приміщень другого поверху є дерев’яне покриття для підлоги. Присутність природного матеріалу (навіть якщо це його штучний аналог, що не відрізняється від зовнішності від деревини) не тільки урізноманітнює оформлення приміщень, але й робить їх більш затишними, обжитими, приємними зовні.

На другому поверсі

Якщо ви бачили спальню з більш мінімалістської обстановкою – напишіть нам у коментарях. Але настільки аскетичну обстановку приміщення для сну та відпочинку зустріти непросто. У просторій кімнаті з високими стелями і «голими» стінами, напевно, можна відмінно виспатися, тому що ніщо в обстановці, оздобленні та оформленні спальні в цілому, не заважає людині, що засинає.

Спальня

У цій же кімнаті знаходиться сегмент з вбиральні, представленої у вигляді безлічі білих систем зберігання за абсолютно гладкими дверцятами без ручок.

Поруч із спальнею розташована ванна кімната. Це дивно, але навіть у кімнаті з високим рівнем вологості господарі будинку (або їх дизайнер) не відступили від традиції оформлення приміщень «без оздоблення». Сучасний бетон, завдяки безлічі присадок та антисептиків, може бути досить вологостійким.

Ванна кімната

Раковина

У ванній кімнаті, як і у всіх приміщеннях італійського будинку, на чільному місці стоїть функціонал і практичність приміщення. Нейтральна гамма, а точніше монохромне оформлення кімнати для водних процедур розбавляє лише білий вигляд сантехніки і блиск аксесуарів для неї.

Біла сантехніка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *