Інтер'єр вітальні, поєднаної з кухнею (50 фото)
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр вітальні, поєднаної з кухнею (50 фото)


Назва цього стилю говорить сама за себе, а саме: дизайн вітальні та кухні, що об’єдналися в одну кімнату. Такий інтер’єр найкраще підходить для великих приміщень, хоча якщо житло таким не є, то такий прийом дозволить візуально збільшити простір. До того ж світла стає більше, тому що замість одного вікна приміщення освітлюють уже як мінімум два.

Особливості інтер’єру вітальні, поєднаної з кухнею

Особливості такого напряму в тому, що можна знаходитися як би одночасно і в кухні, і в вітальні. Приготувавши частування, можна одразу перейти з гостями чи родиною у вітальню та зручно розташуватися на м’яких кріслах або дивані. Спілкуючись із гостями чи домочадцями, не потрібно виходити з кімнати та йти до кухні, щоб зробити ще чаю чи принести їжу, втрачаючи при цьому нитку розмови. Можна зробити лише кілька кроків до кухні, продовжуючи спілкування. До того ж, виглядає цей інтер’єр дуже привабливо.

Інтер'єр вітальні, поєднаної з кухнею

Якщо квадратура кухні велика, а вітальні — ні, чи навпаки, то таке дизайнерське рішення підходить дуже вдало і для великої родини таке рішення просто незамінне. Так, наприклад, якщо кухня маленька і нікуди поставити великий нормальний стіл, більшість сімей змушені тулитися за маленьким столиком. Тому якщо ви зупиняєте свій вибір на вітальні, поєднаній із кухнею, то цілком спокійно можете поставити стіл бажаного розміру та сидіти за ним із задоволенням.

До створення такого інтер’єру вітальні, поєднаної з кухнею, необхідно підійти відповідально, тому що в результаті має вийти одна кімната в єдиному витриманому стилі.

Дуже вигідною та зручною перевагою вітальні, поєднаної з кухнею, є те, що не потрібно витрачатися на ще один телевізор для кухні. Дуже багато хто любить дивитися ТБ — фільми та передачі на кухні під час їжі або приготування їжі. У даному дизайнерському рішенні це питання вирішене — поставте один великий телевізор (більше підійде плазмова панель) так, щоб його було видно і з кухні, і у вітальні.

ТБ у вітальні, поєднаній з кухнею Телевізор одночасно у вітальні та в кухні Зручне розташування телевізора у вітальні, поєднаній з кухнею

Також дуже гармонійно впишеться в інтер’єр вітальні, поєднаної з кухнею, загальний камін.

Камін у вітальні, поєднаній з кухнею Особливості інтер'єру вітальні, поєднаної з кухнею Цікаве дизайнерське оформлення каміна Загальний камін в інтер'єрі вітальні, поєднаної з кухнею Незвичайний камін на фото

Перш ніж робити вітальню поєднаною із кухнею, необхідно продумати все до дрібниць. Важливо пам’ятати, що при частому приготуванні на кухні запах поширюватиметься і по вітальні. Звичайно, можна встановити потужну витяжку або систему вентиляції, щоб можна було почуватися комфортно, перебуваючи у вітальні.

Варіант витяжки для інтер'єру вітальні, поєднаної з кухнею Витяжка в інтер'єрі на фото Інтер'єр вітальні, поєднаної з кухнею Гармонійно вписана витяжка в інтер'єрі Вітальня, поєднана з кухнею на фото Витяжка як частина інтер'єру

Зонування вітальні, поєднаної з кухнею

Для того, щоб створити правильний інтер’єр вітальні, поєднаної з кухнею, необхідно грамотно розділити простір на зони. Одним із найпопулярніших методів зонування є покриття статі різними матеріалами, чи різними килимами. Можна також використовувати колірне зонування, тобто пофарбувати підлога кухні одним кольором, а підлога вітальні іншим. Однак за допомогою різних матеріалів ефект зонування буде найякіснішим. На кухні буде гармонійно виглядати плитка, а для вітальні можна підібрати ковролін, ламінат або паркет.

Також відмінний спосіб зонування — це оздоблення, фарбування підлоги та стін кухні та вітальні різними матеріалами або квітами.

Зонування в інтер'єрі вітальні, поєднаної з кухнею Зонування за допомогою килима Килим, як спосіб зонування на фото Зонування в інтер'єрі Дизайнерський спосіб зонування за допомогою килима Дизайн вітальні, поєднаної з кухнею, розділеною на зони Ефект зонування Вітальня, поєднана з кухнею, приклад зонування

Барна стійка може створити чудовий ефект зонування. Залежно від інтер’єру вашої кімнати, ви можете зробити нову конструкцію барної стійки, або залишити частину стіни, яка колись поділяла кухню та вітальню. Оздобити цю конструкцію можна облицювальним каменем, плиткою, дерев’яними панелями, лицьовою цеглою, або будь-яким іншим матеріалом на власний розсуд.

У барної стійки є безліч плюсів: по-перше, як уже сказано вище, вона добре ділити кімнату на зони, по-друге, може бути частиною меблів, тобто використовуватися як додаткова робоча зона. До того ж вона зручна для легких перекусів та швидких чаювання. Не слід забувати, що барна стійка може виконувати своє пряме призначення, тобто бути барною стійкою. Навколо неї можна поставити стільці, а зверху підвісити келихи та фужери.

Барна стійка в інтер'єрі вітальні, поєднаної з кухнею Незвичайна барна стійка в інтер'єрі Барна стійка, як робочий простір Елегантна барна стійка в інтер'єрі

Багато дизайнерів використовують для ефекту зонування обідній стіл, який обов’язково має розташовуватися на межі між кухнею та вітальнею. Це чудово впорядкує та розділить ваш простір. До цього способу зонування часто додають ще один світлове зонування. Саме по собі воно дає потрібний ефект зонування, а якщо його застосувати над обіднім столом, то ви отримаєте на додаток затишний та комфортний обідній простір. У такому варіанті зонування найчастіше над обіднім столом підвішують ряд світильників низько. Таким чином, виходить 2 поділу: нижнє (столом і стільцями) і верхнє (світильники, які ніби відіграють роль «світлової штори»). Кольори світильників теж можуть зіграти свою роль в атмосфері вітальні, поєднаної з кухнею. Радять вибирати кольори теплих відтінків, наприклад, жовті, червоні, оранжеві та бордо. Крім затишку і комфорту ці кольори зроблять ваші страви апетитнішими. Хоча вибирають і білі та прозорі, що вносять чистоту та досконалість кольору.

Білі світильники в інтер'єрі вітальні, поєднаної з кухнею Зонування за допомогою світильників над обіднім столом "Світлові штори"як ефект зонування Відчуття чистоти та досконалості в дизайні вітальні, поєднаної з кухнею Висвітлення як спосіб зонування Ефект зонування за допомогою освітлення

Непоганим і дуже цікавим способом зонування може стати фрагмент стіни. Тобто, при знесенні стіни між кухнею та вітальнею, частину її можна залишити, як ефект зонування. Виходить загальна кімната, але досить спритно і гармонійно розділена.

Фрагмент стіни як ефект зонування Зонування за допомогою фрагмента стіни

Отже, варіант вітальні, поєднаної з кухнею це сміливе та оригінальне рішення. Відмінно підійде для збільшення простору та зручності, особливо для великих сімей.

Затишний та комфортний інтер'єр вітальні, поєднаної з кухнею Суворий дизайн вітальні, поєднаної з кухнею Цікавий декор в інтер'єрі вітальні, поєднаної з кухнею Зручність та комфорт у дизайні вітальні, поєднаної з кухнею Дизайн вітальні, поєднаної з кухнею на фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *