Інтер'єр вітальні без дивана
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр вітальні без дивана


Важко собі уявити інтер’єр вітальні без дивана або софи. Як правило, цей предмет меблів стає не просто важливим, але навіть ключовим елементом дизайну, і все планування кімнати будується виходячи з того, де саме розташований великий, зручний диван. Втім, тенденції сучасного дизайну пропонують поглянути на питання по-новому, іноді інтер’єр виглядає більш ефектно і стильно, якщо дивана не буде зовсім.

Інтер'єр вітальні без дивана

Якщо ви поки не готові повністю відмовитися від ідеї мати диван у своїй вітальні, але все ж таки хочете надати інтер’єру свіжіше і оригінальніше звучання, придивіться уважніше до ідеї заміни дивана кушетками. Як показує приклад інтер’єру цієї вітальні, кушетка може бути не одна, і ви навіть можете вибрати зразки дуже великих розмірів. Зрозуміло, потрібно враховувати площу приміщення (у маленькій кімнаті краще обмежитися однією), але загалом такий ансамбль анітрохи не поступається класичному дивану за рівнем комфорту, а виглядає цікавіше і сучасніше.

Інтер'єр вітальні без дивана

У цій невеликій, але дуже затишній вітальні кімнаті цілком міг би з’явитися диван класичної форми, який би зайняв більшу частину простору та уклав усю увагу на собі. Однак дизайнер вирішив натомість організувати справжню зону для дружніх та сімейних зустрічей, і для цієї мети група великих, зручних крісел підходить якнайкраще. Центром композиції в цьому випадку став пуф, але на його місці цілком міг би бути маленький кавовий столик.

Інтер'єр вітальні без дивана

Навіть якщо ви поки що схиляєтеся до вибору традиційного дивана, не варто зациклюватися на необхідності розмістити його тільки в центрі кімнати. У деяких ситуаціях, особливо якщо йдеться про невелике приміщення або приміщення зі складним плануванням, більш раціонально поставити диван у кутку або біля стіни. Це правило актуальне ще й у тому випадку, якщо вам потрібна розкладна модель, яка виконуватиме функції спального місця.

Інтер'єр вітальні без дивана

У тих випадках, коли вид з вікна по-справжньому прекрасний, не варто відмовляти собі в розкоші зробити цей вид ключовою ідеєю інтер’єру вітальні. Те, як розставлені ці дві комфортні кушетки, говорить про звичку господарів квартири проводити час, насолоджуючись видом з вікна.

Інтер'єр вітальні без дивана

Інтер’єр цієї вітальні може подарувати відразу кілька ідей з оформлення приміщення. По-перше, тут цікавим чином поєднуються різнорідні крісла, кожне з них виконане в подібній стилістиці, не будучи комплектом у звичному розумінні цього слова, вони складаються в єдину композицію. По-друге, не можна не відзначити цікаву знахідку з подіумом по периметру, він ідеально підійде для великих компаній.

Інтер'єр вітальні без дивана

Нерідко зв’язка «телевізор – диван» стає центральною точкою композиції будь-якого інтер’єру, але сьогодні все більше людей вважають за краще або взагалі не мати вдома телевізор, або приділяти перегляду передач набагато менше часу. Ось чому цей предмет може займати далеко не провідні ролі, а крісла та цілі дивані групи не завжди звернені до телеекрану.

Інтер'єр вітальні без дивана

На зміну парі крісел, які традиційно розставляють біля каміна, приходять комбінації з невеликих кушеток та міні-диванчиків – для ще більшого комфорту.

Інтер'єр вітальні без дивана

Відмова від дивана та крісел на користь пари подушок на підлозі може здатися надто екстравагантною, проте все більше молодих пар сьогодні віддають перевагу мінімалізму у всьому, у тому числі в інтер’єрних рішеннях.

Інтер'єр вітальні без дивана

Якщо ви твердо вирішили відмовитися від звичних форм, зрозуміли, що класичний варіант дизайну вітальні з диваном і парою крісел вам не підходить, ідеальним джерелом натхнення можуть бути традиційні японські інтер’єри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *