Інтер'єр ванної кімнати в чорно-білій гамі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр ванної кімнати в чорно-білій гамі


Поєднання чорного та білого кольорів не можна назвати дуже трендовим прийомом у дизайні, швидше воно відноситься до вічної класики. Контрастна пара використовується в декорі вже дуже давно і щосезону дизайнери шукають нові, цікаві способи інтерпретувати ці кольори. Завдання це не тільки захоплююче, а й відносно просте, адже настільки яскраво виражені протилежності завжди дають великий простір для творчого пошуку та вираження.

Що стосується створення інтер’єру ванної кімнати, то чорно-біла гама тут з’являється нечасто, ми схиляємося до вибору більш м’яких, ніжних відтінків. Однак варто лише подивитись на кілька свіжих ідей інтер’єрів, виконаних у різному стилі, і майже гарантовано з’явиться бажання створити щось подібне у своїй ванній кімнаті.

Зрозуміло, працювати з яскраво контрастною гамою завжди складніше, ніж із блакитним, бежевим або персиковим кольором. Тому спочатку варто чітко розуміти, як і з чого почати створення інтер’єру в чорно-білих тонах.

001.jpg

Один із найпростіших і водночас ефектних прийомів роботи з вираженими контрастами в інтер’єрі – створення акцентної стіни. В даному випадку як акцентний колір був обраний чорний, але не глухий чорний, а розведений сіткою плитки «ялинка». Таке рішення допомогло повністю виключити надто активний, навіть давить характер великої кількості чорного кольору. На тлі такої стіни ще яскравіше та цікавіше виглядають елементи сантехніки кольору латуні. Інші великі елементи декору витримані у білому кольорі.

002.jpg

Ще простіше рішення — обробка стін шпалерами з чорно-білим малюнком. У даному проекті було обрано дуже графічний та динамічний малюнок, причому одразу у великому обсязі. Ви можете підібрати щось м’якше або зменшити площу такої обробки.

003.jpg

Оздоблення стін графічними чорно-білими шпалерами або плиткою також дозволяє вигідно підкреслити особливості архітектури приміщення, наприклад, виділити нішу, вікно або душовий куточок.

004.jpg

У цій ванній кімнаті також використана чорно-біла гама, проте декор виглядає набагато м’якшим і навіть нейтральним. Все завдяки складному малюнку, наповненому тонкими лініями та дрібними деталями. Зауважте, що всі елементи декору виглядають дуже лаконічно: світильник, раковина, дзеркало, плитка на підлозі. Це необхідно для того, щоб уникнути відчуття перевантаженості деталями.

005.jpg

Цей інтер’єр виконаний вже в іншій, більш пишній стилістиці. Контрастні смуги, позолота, складної форми рама дзеркала, люстра, гідна великої вітальні – все це потрібно якось урівноважити. Ось чому нижню частину стін вирішено було обробити чорним кольором. Уникнути відчуття похмурості допомагає оздоблення підлоги зі світлого дерева і, звичайно, добре продумана система освітлення.

006.jpg

Принт клітина – це така ж улюблена класика, як і чорно-біла палітра. То чому б не поєднати дві нестаріючі ідеї? У цьому інтер’єрі клітина успішно врівноважена дзеркалом округлої форми і м’яким природним кольором дерева.

007.jpg

Ще одне класичне рішення, де досить активний принт чудово поєднується з молдингом та великим об’ємом білого кольору.

008.jpg

Прийом під назвою колорблокінг не є чимось новим в інтер’єрі. Суть його у поєднанні великих блоків різного кольору, і якщо яскраві фарби в такій техніці вже виглядають звично, то чорний і білий – настільки просте та очевидне рішення, що багатьом воно здається банальним і навіть нудним. Однак саме подібне поєднання допоможе створити ідеальний інтер’єр у такому актуальному стилі сьогодні мінімалізм. Пошук правильної пропорції перетворюється на справжню творчість, а результат гарантовано виглядатиме стильно та вишукано.

010.jpg

Пара чорного і білого кольорів якнайкраще підходить для тих, хто любить геометричні форми в декорі. У цьому інтер’єрі такі лінії використані у великому обсязі, він немов викреслений олівцем на білому аркуші паперу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *