Інтер'єр у скандинавському стилі буде актуальним у 2012 році
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр у скандинавському стилі буде актуальним у 2012 році


Скандинавський стиль у 2012 році

Не повірю, якщо вам ніколи ночами не снилося ваше дитинство.
Не важливо, реальне чи уявне…
Багато світлих завіс на вікнах, намисто в куточках скла і велика кількість світла, так і заливається весь простір навколо.
Саме, всі ці ознаки і є основними у скандинавському напрямку оформленні інтер’єрів, яке буде на піку популярності у новому 2012 році. Невигадлива форма меблів, стримані текстури в текстилі ще раз підкреслять скромність та екологічність всього інтер’єру. Саме в такому будинку хочеться жити і творити заново, а якщо ви наважитеся застосувати скандинавський стиль до оформлення офісного приміщення, ваш бізнес явно тяжіє до стабільності і стійкої раціональності.
Фаворитом приміщення, оформленим у скандинавському стилі, є велика кількість світла. Саме не додаткове освітлення, хитро заховане дизайнерами за карнизи і колони, а велика кількість природного світла, що ллється з віконних отворів. А близькість до природи відчувається якомога повніше через великі вітражі і вхідні двері, які не заважають проникненню цього денного світла всередину простору. Напівпрозорі ледь помітні штори, в оформленні вікон лише можуть вигідно підкреслити їх форму і периметр, не будучи самостійним яскравим акцентом, що вимагає уваги.

Скандинавські країни, це те місце, де світло займає почесне місце, у зв’язку з великим зимовим періодом, характерним для північного клімату. Тому світильники в оформленні будинку не прийнято приховувати, навпаки, їх розмаїття м’яко вписується в інтер’єр і грамотно підкреслюється абажурами з домашнім текстилем, затишними бра, торшерами, стельовими світильниками.

Такий вибір освітленості пов’язаний зі специфічною текстурою меблів, так характерною для нововведень у скандинавському стилі 2012 року. Адже відчуття необробленого дерева в інтер’єрі має бути дотримане, і не важливо, куди саме застосували цей матеріал, для оздоблення підлоги, дверей або меблів. Сосна, береза, ялина просто покриваються лаком і залишаються у всій своїй первісній красі, що так оживляє загальний колорит цього стилю.

Але як будь-який напрямок мінімалізму, скандинавський стиль вимагає яскравих неповторних акцентів, що вносять повну логічну ясність на всю декоровану площу. Що може стати таким пікантною ноткою, для лаконічного північного інтер’єру? І як не переборщити з такими дрібницями, щоб скандинавський стиль у 2012 році не виглядав як егоїстичний модерн чи затишна класика, така улюблена всіма європейськими жителями одночасно.

По — перше, це багато зелених рослин, у керамічних горщиках із натуральних матеріалів. Ніщо так докладно не доповнить простір як живі квіти і рослини, властиві далеко не скандинавській природі. Такий крок додасть інтер’єру в скандинавському стилі внутрішню силу й енергію, яка ніби свідомо пробуджує все живе в ефемерному та флегматичному просторі.

Друге, це звичайно багато етнічних північних аксесуарів, що нагадують про коріння цього архітектурного стилю. Коли ще як не в 2012 році, людство має досягти гармонії у всьому, включаючи і внутрішній простір кожного будинку, що надає впевненості та гідності кожної особи, що живе в ньому. А витончені сучасні види скла та хромованого металу, в акцентах додадуть інтер’єру у скандинавському стилі ту мінімальну частку динамічності та мобільності, яка й урівноважить загальне спокійне враження від житлового простору.

Холодно, тепло, вишукано і водночас натурально, ось як можна охарактеризувати інтер’єри 2012 року в скандинавському стилі, які надовго залишаться в пам’яті своїх співвітчизників. Це якраз ті інтер’єри, мода на які не підвладна часу і такому мінливому смаку всього населення нашої планети. А філософія в напрямку дизайну, посіяна і закультивована спочатку скандинавськими дизайнерами не дасть завмерти розвитку цього стилю в останніх інтер’єрних тенденціях, і насправді ще не раз здивує нас найнесподіванішими перетвореннями та змішанням стилів, з основою яких лежить класичний скандинавський північний будинок ночами з дитинства!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *