Інтер'єр у східному стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр у східному стилі


Інтер'єр у східному стилі

Східний стиль у дизайні інтер’єру зараз дуже модний та актуальний. Варто тільки вимовити слово «східний», як у свідомості починають виявлятися образи, що зачаровують. Це красуні в паранджі і прозорих шароварах, що виконують танець живота, розкішні тканини — струмені і легкі, з позолотою і благородним блиском, а також принадний запах прянощів, пахощів і смаку дивних східних солодощів. А як же східний стиль знаходить своє відображення у сучасному декорі приміщення? Розглянемо докладніше цей цікавий варіант оформлення інтер’єру квартири. Схід, як відомо, справа тонка! Східний стиль інтер’єру – дуже багатогранне поняття. Це можуть бути як найзагальніші асоціації, так і відтворення повноцінних стилів східних країн, таких як Індія, Японія, Китай, Таїланд та багато інших. Східний стиль підходить для дизайну інтер’єру спальної кімнати. І тут відразу зрозуміло, чому саме так, адже східний стиль – це насамперед загадка та таємниця, яку прийнято зберігати від сторонніх очей. Дизайн у східному стилі – це шовкові та блискучі тканини з елементами позолоти, легкий шифон і повітряна органза, шовк, що струмує, і благородний оксамит, наче щойно куплені в лавці купця на східному базарі. Кольори декору насичені, яскраві із глибокими відтінками. Оздоблення стін можна повністю зробити з текстилю, а якщо немає такої можливості, то краще використовувати для дизайну даного інтер’єру шпалери в східній тематиці з шовкографією у вигляді дивовижних квітів і хитромудрих орнаментів, які будуть виглядати дуже доречно і розкішно.

Розглянемо один із ключових аспектів будь-якого стилю дизайну квартири — Меблі. Саме вона стає нашим повноправним мовчазним сусідом і здатна вживатись у будь-який інтер’єр, привносячи до нього свою родзинку та особливий колорит. Меблі в східному стилі – це, перш за все, велике ліжко з балдахіном, що струмує, особливо красиві комоди з таємничою назвою «бусабак» мають безліч дрібних скриньок, призначених для зберігання дрібних предметів, ковані, оббиті дивовижними тканинами і прикрашені камінням таємничі сундуки. з безліччю строкатих подушок, ґрунтовний стіл та масивні ґрунтовні шафи. Дуже актуальні також різьблені меблі з твердих порід дерева, а також плетені з ротанга, бамбука та ін. порід дерева, що прийшли з культур Китаю та Індії. Але в інтер’єрі, виконаному в східному стилі, є своя особливість — можливість повної або часткової відсутності традиційних меблів з багатьма альтернативами, що її замінюють. Наприклад, у Японській культурі ролі ліжка не приділяють жодної уваги, і замість неї чудово обходяться циновками — «татами», які здавна служать спальним місцем у цій країні. Вони повністю виконані з натурального екологічного матеріалу – соломи, що в ансамблі з бавовняним матрацом «футоном» становлять гідну заміну традиційного ліжка. І навпаки, в тайській культурі ліжко займає практично всю вільну площу спальної кімнати.

Ще однією родзинкою з того його фунта, що є в східному стилі, є використання в декорі традиційно японських атрибутів, що не захаращують простір, а навпаки, що дбайливо зберігають його. Це пересувні ширми з дивовижними орнаментами та малюнками у вигляді драконів, низькі лаковані столики, невеликі шафки з безліччю висувних ящиків. Створюючи інтер’єр квартири в східному стилі потрібно, перш за все, визначитися, чи це буде етностиль якоїсь певної країни, з дотриманням її культурних і стилістичних традицій, або ваш дизайн нагадуватиме східну казку і виконуватиметься у формі своєрідного стилю «фьюжн», що увібрав у себе. різні деталі окремих культур східного спрямування. Сміливо використовуйте в декорі атрибутику східного стилю, керуючись почуттям міри та власним світоглядом. Це різні розшиті золотом покривала з дорогих видів тканини, рисові світильники, розписну порцеляну, карликові дерева «бонсай», східні килими, дивовижні глеки та судини, віяла та інші яскраві деталі притаманні даному стилістичному напрямку. Одним з найяскравіших атрибутів сходу, мабуть, є оформлення зони відпочинку – розмаїття подушок з дивовижними візерунками з шовку і оксамиту, запах пахощів і великий гарний кальян, ці нехитрі аксесуари чудовим чином створюють непередану специфічну атмосферу для релаксації або неспешного. Всі ці деталі декору привнесуть у ваш будинок непередавану атмосферу затишку і тепла. Створіть свою таємницю, розгадати яку навіть тисячі й однієї ночі буде мало, подаруйте собі східну казку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.