Інтер'єр та дизайн штор для кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр та дизайн штор для кухні


До оформлення кухні необхідно підходити ретельно та неквапливо. Ця кімната заслуговує на більшу увагу, тому що тут постійно готується і приймається їжа, а це вимагає особливої ​​чистоти та гігієни. Весь інтер’єр має бути збудований і продуманий саме з цією метою. А що стосується дизайну штор на кухні, то тут так само, як і для решти, є чимало тонкощів, які допоможуть вам створити неповторну атмосферу затишку та чистоти в кухонному приміщенні.

Дизайн штор для кухні

Вибираємо штори для кухні

Перш ніж перейти безпосередньо до вибору штор, визначте для себе, яку функцію повинні нести штори на кухні, і якими ви хочете їх бачити. Перша вимога, яка пред’являється кухонним шторам – це якість та практичність. Наявність харчових продуктів та їх приготування волею чи неволею призводить до забруднення навколишнього інтер’єру. Тому вибирайте матеріали стійкі до різних видів забруднення. Цікавим варіантом є штори для кухні, які просякнуті спеціальною речовиною, що відштовхує пил та бруд – у наш час немає межі сучасним технологіям. Говорячи про якість матеріалу, зверніть увагу на моделі, оброблені особливим складом, який запобігає займанню тканини, а також штори стійкі до вигоряння на сонці.

Важлива практична сторона штор для кухні полягає в тому, щоб приховувати вас від сторонніх очей, наприклад, якщо у вас перший або другий поверхи та яскравого денного сонця, особливо якщо вікна вашої кухні виходять на південну сторону. Для досягнення цих цілей вибирайте кухонні штори із щільних матеріалів, а також тут будуть доречні та корисні будь-які сучасні жалюзі, які можуть бути доповнені більш легкими та короткими шторами для кухні.

Легкі штори, що доповнюють жалюзі.

Або скористайтеся римськими шторами, вони дуже зручні, практичні та економічні. Зручність та практичність римських штор для кухні виражається тим, що їх можна легко підняти та опустити, за принципом жалюзі. А економічність полягає у невеликій кількості матеріалу, необхідного для їх виготовлення та невеликої площі, яку вони займають на вікні.

Що стосується естетичної сторони, то тут важливо, щоб штори на кухні створювали комфортну атмосферу, гарний та радісний настрій. За допомогою штор інтер’єр кухні може бути просто милим та домашнім або витонченим та елегантним.

А можна створити екстравагантне та оригінальне приміщення.

Оригінальний інтер'єр кухні за допомогою штор

Якщо кухонні штори повинні виконувати виключно декоративні функції, тобто тільки прикрашати приміщення, то вам краще зупинити свій вибір на моделях із напівпрозорих тканин, таких як: тюль, вуаль, сітка, органза тощо. Підбирайте екземпляри у повній відповідності до дизайну, стилю та кольору інтер’єру кухні. Так ви досягнете найкращого результату у створенні гармонійної, затишної та красивої обстановки.

Штори як декоративний елемент на кухні Легкі та напівпрозорі штори

Взагалі, ідеальним варіантом штор на кухні вважаються моделі з натуральних тканин, наприклад, льону, але з невеликим синтетичним додаванням. Такі кухонні штори легко прати, вони менше змінюються, а їхній зовнішній вигляд одночасно простий і шляхетний.

Практичні штори на кухні

Також фахівці віддають перевагу шторам з поліестеру та віскози, тут на першому місці стоїть практичність та зручність у догляді за виробом.

Моделі штор для кухні

Для кожної кухні підходять певні моделі штор, яких у наш час величезна кількість. Залежно від стилю, оформлення та дизайну вашого приміщення, ви можете вибрати найкращий варіант кухонних штор.

Римські кухонні штори. Трохи вище вже йшлося про практичну сторону римських штор – економічність та зручність. Також можна відзначити, що дана модель кухонних штор виглядає елегантно та лаконічно, вона проста у догляді. Такі штори на кухні добре поєднуються з іншими моделями, наприклад зі шторами з оксамиту, бавовни, тюлю, дута, органзи, парчі і так далі. До того ж є чудовий варіант, коли римські штори доповнюються фіранками на двері.

Тандем римських штор із фіранками на двері

Матеріал для такого тандему краще вибрати однаковий, цим ви підкреслите загальний колорит інтер’єру та завершеність стильового оформлення. До того ж дизайн римських штор відмінно підходить для будь-якого стилю: класика, модерн, мінімалізм, хай-тек.

Говорячи про функціональність римських штор, варто відзначити зручне керування цією моделлю. Полотно змотується в рулон і вручну, і вбудованим електродвигуном. Ці штори кріпляться на спеціальному карнизі, його монтують у віконному отворі або на стелі або стіні. Це сприяє максимальному використанню всього корисного простору. Для широкого вікна найбільше підходить кілька шторних полотен. У розкритому вигляді римські штори є суцільним полотном, яке надійно вкриє вас від зайвих очей і від небажаних сонячних променів, особливо якщо щільна тканина. У зібраному (піднятому) положенні полотно перетворюється на красиві та цікаві складки.

Римські штори на кухні Цікава модель римських штор

Іноді римські штори прикрашають ламбрекеном, це вносить деяку легкість у оформлення вікна.

Римські штори та ламбрекен

Класичні кухонні штори. Ці штори є цілісне полотно в декількох варіантах. Це можуть бути два полотна, що звисають від верху вікна до підлоги.

Або від верху вікна до підвіконня.

Класичні штори до підвіконня

Добре виглядають класичні штори від середини вікна до підвіконня, а згори горизонтальний ламбрекен.

Класичні штори з ламбрекеном

А можна поєднати обидва варіанти, наприклад, прикрасити дверний отвір полотнами від верху до підлоги, а вікна невеликими композиціями до підвіконня і доповнити верхнім горизонтальним ламбрекеном.

Поєднання видів класичних штор Класичні штори на кухні

Підходять класичні штори для кухні в стилі прованс, кантрі, а також середземноморському і класичному стилі. Чим ще хороші ці кухонні штори, так це чудовою сполучністю декору та тканини, ви можете створити будь-яку композицію, неповторну та незабутню.

У світі існує безліч різних моделей штор, дизайну, композицій, а колірні варіанти просто безмежні. Вибирайте собі моделі до душі і до смаку, і штори обов’язково будуть неповторною прикрасою вашої кухні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *