інтер'єр та дизайн на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

інтер’єр та дизайн на фото


«Природний», «сільський», теплий та домашній, чимало епітетів можна підібрати до стилю кантрі в інтер’єрі. Особливо, якщо йдеться про дизайн однієї з найважливіших, з погляду функціоналу, кімнат – про кухню. Еко-матеріали, що становлять основу концепції стилю кантрі якнайкраще виглядають саме в кімнатах, наділених смисловим навантаженням та утилітарним характером. Кухонна зона – це осередок домоволодіння, його серце. І облаштувати це функціональне приміщення важливо з максимальним комфортом та ергономічністю, створюючи атмосферу, яка надихатиме на приготування кулінарних шедеврів, та слугуватиме місцем збору всієї родини.

Кантрі-кухня

Ми пропонуємо до вашої уваги добірку дизайн-проектів кухонь, виконаних у стилі кантрі в чистому вигляді або із застосуванням елементів інших стилістик. Запропоновані варіанти представляють широкий спектр кухонних інтер’єрів, що надихають, що показують, що застосування стилю кантрі можливе не тільки в заміських будинках, але і в рамках міських квартир. Стилістика кантрі видозмінювалася згодом і зазнала інтеграції сучасної побутової техніки, кухонних аксесуарів індустріальної тематики та стилю хай-тек. Організувати сучасний інтер’єр кухні з елементами кантрі-стилю можна навіть дизайнеру-початківцю або домовласнику, який бажає створити теплу, затишну атмосферу близькості з природою.

Індустріальне кантрі

Натуральний камінь у кантрі-стилістиці кухонного інтер’єру

Природні матеріали та кантрі-стиль нероздільні. Використання деревини та каменю дозволяє створити відомий домашній інтер’єр сільської стилістики. В даний час обробка каменем стала більш доступним, в економічному плані, варіантом облицювання поверхонь. Штучний камінь мало чим зовні відрізняється від природного, а його колірна палітра та спектр фактурності просто приголомшує. Безумовно, натуральний камінь прослужить довше, у довговічності до цього еко-матеріалу немає рівних. Але вартість його використання в інтер’єрі навіть для невеликих поверхонь дуже висока.

Камінь у кухні

Зазвичай каменем викладають поверхні біля робочих зон, кухонних печей чи фартухів. Але якщо площа кухонного простору дозволяє, під обробку каменем можна відвести цілу стіну. Ефект від такої природної присутності буде неймовірним.

Кам'яні колони

Відтінки каменю, використаного для конструкції колон, перегукуються з кам’яною плиткою, якою фанерований кухонний фартух. Дерев’яні меблі та гранітні стільниці замикають коло елементів кантрі-стилю у цій сучасній кухні.

Світлий камінь

Великий необроблений камінь використали для зведення однієї зі стін, що захищають кухонну зону. Теплі відтінки кам’яної плитки покриття для підлоги прекрасно гармонують зі світлою породою дерева, з якої виготовлені кухонні шафки.

Кам'яний фартух

Теплі охристі відтінки каменю вдалося підібрати до цієї яскравої та одночасно скромної деревини, яку використовували для стельових балок, опорних колон та покриття для підлоги.

У кам'яному полоні

«Кам’яні» стіни кухонного простору знаходяться в гармонії з темною дерев’яною стелею, світлою плиткою підлог та білим меблюванням. Величезний кухонний острів, що поєднує функції обіднього столу, з його величезною кам’яною стільницею, став координаційним центром цієї вражаючої кухні.

Необроблений камінь

Неймовірно, але сучасна побутова техніка з хромованими поверхнями та елементами чудово виглядає на тлі практично необроблених кам’яних стін. Для заміського будинку така сучасна кухня може стати родзинкою усієї будівлі.

Тепла атмосфера

Все у дереві

Кам’яне оздоблення робочої поверхні, де знаходиться кухонна плита, дозволяє створити враження присутності каміна або великої печі в сучасній кухні. Від цього інтер’єр виглядає ще більш домашнім та затишним.

Яскраве дерево

Кам'яна стільниця

Іноді до кам’яної обробки вдаються лише для поверхонь для підлоги і для виробництва стільниць. І це легко пояснити неймовірною стійкістю каменю, його довговічності та простоті у догляді.

Кам'яний острів

Ще одним способом застосування каменю в рамках кухонного простору є оздоблення основи центрального елемента – острова. В даному випадку, це не тільки міцна основа, але і елемент декору, що розбавляє, серед тотальних дерев’яних поверхонь.

У рудих тонах

Рустикальні елементи в кантрі-кухні або чарівність грубості природного дизайну

Рустикальність дизайну характеризується в навмисне грубому виконанні оздоблювальних матеріалів та конструкцій. Найбільш близький до природного, зовнішній вигляд елементів та поверхонь, відповідає концепції грубого кантрі. Необроблений камінь та деревина виступають ключовими елементами рустикальності. У приміщенні можливе застосування гілок дерев як елементів конструкцій, декору та частини меблювання.

Стіл-дерево

Позбавлений помпезності та химерності, багатогранності колірної палітри, стиль рустикального кантрі виводить інтер’єр на більш спрощений та близький до навколишнього середовища рівень.

Деревина всюди

Дерев'яні балки

Рустикальне кантрі

Підтримують колонний і стельові балки, виконані з цільних стовбурів дерева, надають приміщенню кухні самобутності та натуральності характеру.

Колоди на кухні

Навіть при використанні в дизайні кухні всього лише одного рустикального елемента весь зовнішній вигляд приміщення миттєво змінюється, вся сучасна кухонна атрибутика йде на другий план.

Меблі з дерева

Грубе кантрі

У сірих тонах

Необробленість деталей може виявлятися у конструкції стелі чи колон, а й під час виробництва меблів. Ні в кого з тих, хто входить на таку кухню, не буде сумнівів у приналежності її дизайну до кантри-стилістики.

Балки з деревини

Дерев'яний стіл

Якщо у деревини є вади у вигляді червоточин і тріщин, їх не позбавляються, не зашліфовують, часто поверхня не покривається лаком або іншими маскуючими речовинами. Грубе кантрі вітає природну природність екоматеріалів.

Камінь та дерево

Сучасна рустикальність чудово поєднується з креативними елементами декору та прогресивного вигляду кухонними аксесуарами. Важливо не захоплюватися подібним декором, а зупинити вибір на одному-двох яскравих елементах. Незвичайної форми підвісні світильники успішно вписалися в грубу атмосферу цієї кантрі-кухні.

Стиль кантрі на кухні світлої палітри

Як правило, кантри-стилістику застосовують у приміщеннях великих розмірів. Справа в тому, що використання природних матеріалів в їхній природній палітрі кольорів, часто зменшує простір. Але це не означає, що любителі сільських мотивів в інтер’єрі не можуть оформити невеликі приміщення, такі як кухня, наприклад, у стилі кантрі. При використанні світлих відтінків для часткового оздоблення або як фон меблів, вдається візуально розширити приміщення і не порушувати принципів котеджної стилістики.

Білі меблі

У світлих тонах

Білі меблі

Невеликий кухонний простір стає просторішим за рахунок світлих вбудованих меблів. Сучасні прилади знаходяться в гармонійному сусідстві із дерев’яними елементами стелі.

Простора кухня

Пісочно-бежева

У світлому блиску

Якби не дерев’яне оздоблення перекриттів, ці світлі кухні можна було б прийняти за традиційні. Високі дерев’яні табурети підтримують кантри-стилістику серед сучасної побутової техніки із хромованими поверхнями.

Світлі породи дерева

Цій кухні простору додають не тільки світлі стіни, але й високі стелі склепіння, і додаткові вікна під дахом.

Білий острів

Кухня, в якій вдалося гармонійно поєднувати забарвлені у світлі відтінки кухонні шафки з виконаними зі світлих порід деревини меблів, має дуже ошатний вигляд.

Низькі стелі

Для такої кухні з низькими стелями та невеликою площею оздоблення у світлих тонах була єдиним можливим варіантом візуально «розсунути» стіни. І світлі породи дерева в цьому випадку припали дуже доречно.

Світлі відблиски

Незважаючи на велику кількість деревних поверхонь, кухня виглядає світлою, за рахунок виконання невеликих вертикальних поверхонь, кухонного фартуха і стільниці острова в білих тонах.

Геометричний малюнок

Ця кухня, з’єднана зі їдальнею, сповнена контрастів. Світлі тони оздоблення стін та меблів сусідять з темнотою стільниць і безліччю деревних відтінків, сформованих у чіткі геометричні елементи.

Біла техніка

Білі кухонні меблі та побутова техніка тих же відтінків чудово сусідять з теплими тонами деревини на стельових балках, стільницях та барних табуретах.

Велика піч

У цій молочно-білій кухні координаційним центром стала велика піч-камін з химерним «лускатим» оздобленням. Яскравий приклад того, що кухонна зона в стилі кантрі може бути неймовірно світлою, елегантною та витонченою, але при цьому не втрачати своєї самобутності.

На тлі темних балок

З дерев'яною стелею

Кантрі кухонна зона

Під склепіннями стелі

Залізні табурети

Світлі та просторі, ці кімнати наповнені теплом природних матеріалів, що чудово поєднуються із сучасними приладами та обладнанням для кухні. У такій робочій зоні комфортно і приємно не лише збиратися всією родиною, навіть рутинна робота стає цікавішою.

Індустріалізація та кантрі в рамках однієї кухні

Пропонуємо до вашої уваги добірку дизайн-проектів сучасних кухонь, у приміщеннях яких вдалося органічно поєднувати елементи стилю кантрі та напрямків мінімалізм, хай-тек та модерн. Ці інтер’єри, що надихають, в черговий раз доводять, що в дизайні немає заборон, канонів і жорстких правил, а при вмілій подачі дизайнерських ідей, в рамках однієї кімнати можна представити кілька різних стилістик.

Сучасний кантрі

Чіткі та прості форми мінімалізму в оформленні кухонного простору зустрічаються з теплотою натуральних оздоблювальних матеріалів, з яскравою неординарністю елементів декору.

З високими табуретами

Незвичайні світильники

Незважаючи на наявність елементів кантрі-стилістики, приміщення виглядає трохи футуристичним, завдяки сучасним світильникам незвичайного дизайну, блискучим кухонним аксесуарам та елементам декору.

Індустріальний кантрі

У прохолодних відтінках

І ще трохи образів «класичного» застосування стилю кантрі в організації кухонного простору, що передають сільський дух, настрій природної єдності та домашнього затишку.

Традиційний кантрі

Кантрі-кухня

Фартух із плиткою

У традиційній манері

У темних тонах

Креативні світильники

Різні породи дерева

Яскравий декор

Декадентське кантрі

Яким би не був ваш вибір дизайну кухні у стилі кантрі, у чистому чи змішаному з іншими стилістиками вигляді, сподіваємося, що образи, представлені в публікації надихнули вас на сміливі рішення в рамках традиційної кухонної площі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *