інтер'єр та дизайн на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

інтер’єр та дизайн на фото


Часто ми асоціюємо стиль кантрі в інтер’єрі приміщень із сільським напрямком, елементами мисливських будиночків та американських ранчо. Але це лише верхівка айсбергу. Безперечно, існує певна приналежність до країни, особливості культури, природи та менталітету якої накладають відбиток на стилістичне спрямування. Але стиль кантрі також як географічно, має властивість змінюватися з часом. У наші дні застосування в дизайні стилю кантрі перестало мати канонічний характер, стало більш гнучким до потреб та уподобань сучасного домовласника.

Кантрі-спальня

Стиль кантрі – це насамперед екологічність. Присутність натуральних матеріалів у конструкціях та оздоблення приміщень цієї стильової спрямованості є обов’язковою. Необроблений камінь, деревина – сама природа диктує концепцію дизайну.

Гнучкість виконання

Камін у спальні стилю кантрі

Важко уявити спальню в кантрі-стилі, що розташована не в заміському будинку, а в міській квартирі. Тепло натуральних матеріалів, застосування необроблених елементів та сама стильова концепція кантрі налаштовує на відпочинок поблизу природи. Тому найчастішим дизайнерським прийомом для спальні в стилі кантрі є розташування каміна безпосередньо в кімнаті. Тепло справжнього вогню зігріє і душу, і тіло, а оригінальний камін стане координаційним центром спальні.

Камін у спальні
Камінь та дерево

Стиль кантрі ще називають «сільським», «котеджним». Справді, рясне використання деревини та каменю в обробці та елементах декору приносить дух спокою невеликих поселень.

Простір та комфорт
Камінний камін
Шикарний вид із вікна

Класичне облицювання камінного простору каменем значних розмірів – характерний для кантрі дизайнерський хід.

Стилізований камін
Камін та дерево всюди

Навіть, якщо сам камін виконаний у сучасному дизайні і часто є електричним, то «середньовічна» кам’яна обробка простору біля нього дозволяє нам забути про прогрес і поринути в первісну теплоту, створену ним атмосферу.

Кам'яне вогнище в спальні
Великий камін
Камін у світлій спальні

Сама присутність каміна або печі в спальні диктує застосування певних інтер’єрних алгоритмів. Якщо говорити про меблі, то вони обов’язково з дерев’яного масиву, значних розмірів і приємних, плавних форм. Якщо текстиль, то неодмінно щільний, глибоких природних відтінків та з комфортною текстурою.

Яскраві елементи
Кам'яна піч

У спальнях, де активно використовуються камінь та деревина як оздоблювальні матеріали, необхідні яскраві акценти. Килимок або штори, покривало для ліжка або подушки, навіть невеликі декоративні елементи активного забарвлення можуть привнести особливий настрій кімнаті.

Різьблене ліжко
Декілька спальних місць

Навіть спальню невеликих розмірів можна обладнати каміном. Часто особисті кімнати в заміських будинках розташовані на верхньому поверсі або мансарді, але це не є перешкодою для організації кам’яного вогнища.

Кантрі-спальня з двома та більше ліжками

Для організації спального місця для двох і більше людей, кантрі-стиль підходить якнайкраще. Особливо якщо необхідно розмістити кілька спальних місць на невеликій площі і використовувати ярусні ліжка.

Багато ярусів із дерева
Спальня для чотирьох

З міцних порід дерева виходять чудові конструкції для багатоярусних спальних місць, які прослужать довгі роки і будуть віддавати своє природне тепло мешканцям.

Спальня на горищі
Два ліжка на мансарді

Обладнання спальні для двох у горищному просторі – чудовий спосіб раціонального використання всієї площі заміського будинку. Розміщення спальних місць у місцях найбільшого скосу стель – цілком логічне рішення для кантрі-спальні.

Дерев'яні узголів'я
Спальня для двох

Оригінальне оформлення ліжка глибоких темних відтінків відмінно поєднується з нейтральною обробкою стін і дозволяє зонувати спальню для двох.

Спальня з дерева

Абсолютно дерев’яна спальня для кількох домочадців — яскравий приклад використання стилю кантрі в інтер’єрі житлових кімнат. Стилізація дверей шаф під ворота сараю та «коров’ячий» малюнок штор та покривал для ліжок лише підкреслюють приналежність до сільської стилістики.

Спальня для трьох

Спальня для трьох, витримана в спокійній, теплій кольоровій гамі, заворожує своєю легкістю та комфортом. Необов’язково використовувати природний камінь для обробки стін, щоб звернути увагу на кантри-стиль. Достатньо дерев’яних балок та меблів, текстилю в природних тонах та елементів декору з квітковим принтом.

Дерева у спальні

У такій кімнаті є відчуття, що не деревину принесли з лісу для облаштування спальні, а просто ліжка перенесли до лісової хащі. Зв’язком із природою просякнутий весь інтер’єр заміської спальні.

Ковані ліжка

Гідною альтернативою масивним дерев’яним ліжкам можуть стати сталеві або металеві каркаси спальних місць. Їхні темні відтінки повторені в карнизах для штор та віконних рамах, а світлий і спокійний колір оздоблення стін служить чудовим контрастом.

Декілька спальних місць
Універсальна спальня
Клітчастий принт

У спальних кімнатах у стилі кантрі часто можна зустріти наступний конструктивний прийом інтер’єру – крім головного великого ліжка, в приміщенні вбудовується ще одне або два спальних місця, як правило, виконані у вигляді ярусної конструкції з дерева.

Спальня в кантрі-стилі світлої кольорової гами

Стиль кантрі не має чітких правил щодо використання тієї чи іншої палітри для обробки та декору приміщень. Більшість кольорів, що використовуються для інтер’єру спалень цієї стилістичної спрямованості, мають теплі природні відтінки. Але часто застосування тієї чи іншої породи деревини диктує вибір і інших палітр для декору кімнати.

Біла спальня

Простора та біла – ця спальня буквально потопає у світлі, безліч вікон тому дуже сприяє.

Теплі відтінки

Проста та лаконічна, на перший погляд, ця спальня зберігає безліч дизайнерських знахідок. Цікавий спосіб виконання тумбочок, незвичайний декор стіни біля узголів’я ліжка, дерев’яна лава біля її підніжжя – все вказує на непересічний характер приміщення.

Монохромна спальня

Світлі тони в оздобленні стін та текстилі спальні, виступають відмінним контрастом темним шторам, кованій люстрі та значній дерев’яній стелі.

Світле дерево
Скошена стеля

Світла порода дерева, яким облицьовані стіни в комплекті з білим текстилем створюють святковий, високий вигляд спальні в кантрі-стилі.

Унікальний дизайн

Простота форм та лаконічність виконання надають кімнаті умиротвореного вигляду. Незвичайна конструкція ліжка створює ефект зависання повітря. Дерево біля ліжка, а ворс килимка, стилізованого під траву, біля її підніжжя повертають нас до природних мотивів стилю кантрі.

Темні балки

Важкі, значних розмірів дерев’яні балки і чорні різьблені меблі просто повинні бути підтримані дуже світлою обробкою стін і білим текстилем спальні.

Природні елементи декору в кантрі-спальні

У класичному чи індустріальному стилі ми не змогли б собі дозволити використовувати гілки дерев або роги тварин для дизайну кімнат, але стиль кантрі буквально створений для таких декоративних прийомів.

Дерева біля узголів'я

Складається враження, що дерева ростуть біля ліжок, створюючи надзвичайний зв’язок приміщення з природою.

Принт з деревами

Нехай дерева в цій кімнаті лише намальовані на стінах, але ніхто не має сумнівів у приналежності такого інтер’єру до стилю кантрі. Стилізовані під дерев’яні ворота двері тому підтвердження.

Унікальна люстра

Унікальний дизайн підвісного світильника виступає не тільки як особливість даного інтер’єру, але і служить координаційним центром приміщенню, навколо якого розвивається вся концепція спальні.

Весла

Незвичайне оформлення ліжка за допомогою дерев’яних весел не дозволить нікому, хто хоч раз бачив цей інтер’єр забути його.

Незвичайне узголів'я

Дошки замість узголів’я, дерев’яні міні-лави замість тумбочок і підвісні ліхтарі замість бра — вага в цій спальні просякнута нетривіальним і вільним від забобонів духом.

Дерев'яна ніша

Ніша для ліжка, фанерована деревом, може зустрітися, мабуть, тільки в кантрі-стилі. Яскраві елементи декору та кольоровий текстиль лише підтримують сільську святково-позитивну атмосферу.

Яскравий текстиль

Використання гілок дерев та оленячих рогів для виготовлення предметів меблів та декору – досить поширений спосіб надати інтер’єру ще більшого сільського стилю з нальотом характеру мисливського будиночка.

Незвичайний декор

Оригінальність виконання – девіз інтер’єру цієї спальні у стилі кантрі. Незвичайний елемент декору над ліжком, гілки дерев як карнизи для штор, унікальні настільні лампи та текстиль, зроблений своїми руками – цей інтер’єр можна розглядати вічно.

Креатив

Роги оленя над ліжком, плетене крісло химерної форми, використання хутра для декору і не тільки – спальня з таким інтер’єром просто не може залишити байдужим.

Під дахом

Оригінальність цієї кантрі-спальні не тільки в її мансардному місці, а й у цікавому виконанні меблів з використанням гілок дерев, у масивних дверях на кованих підвісних петлях та тонкому поєднанні різних порід деревини в рамках одного інтер’єру.

Спальня та будуар

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *