інтер'єр приватних будинків на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

інтер’єр приватних будинків на фото


Одним з популярних способів зробити будинок цікавим є використання в інтер’єрі та екстер’єрі морського стилю. Такий дизайн не є новинкою і вже багато років використовується для оформлення приміщень. При цьому політ фантазії в цьому напрямку не обмежується ні чим і в сучасних «морських» інтер’єрах з’являється все більше різноманітних нових рішень.

Внутрішній настрій відбивається і на фасаді будинку. Заміський будинок у морському стилі виконаний прямими лініями. Переважний контраст білого з відтінками синього чи сірого нагадує морську піну, хмари, глибини океану чи небо над водою.

У внутрішньому оздобленні приміщення також панує білий у різних комбінаціях. Великий і світлий коридор оснащений гвинтовими сходами, поручні яких віддалено нагадують корабельні канати. Вертикальні смужки є також невід’ємною частиною такого інтер’єру.

Спальні в такому будинку також рясніють смужками синього та білого кольору. Меблі виконані з натуральних матеріалів. Для такого стилю природні матеріали мають велике значення. Бамбукові жалюзі, паперові або тканинні абажури настільних ламп, вовняний килим та тумби зі стільницями з дошки – все це підкреслює приналежність до морського стилю.

Багато деталей оформлення прямо вказують на вибраний стиль. Це можуть бути рятувальні кола, морські тварини та інші його прояви.

Плетені меблі чудово поєднуються з легкістю та легкістю, з якими асоціюється цей напрямок. Килими, схожі на циновки, добре вписалися в інтер’єр.

Цікавий хід дизайнера, це використання етнічних предметів, приналежність яких до іншої культури яскраво виражена у їхньому оформленні. Стільці, схожі на африканські барабани, написи, зроблені ієрогліфами і покривало для ліжка з народними малюнками змушують фантазувати про далекі морські подорожі та чужі країни. Той самий ефект роблять матеріали, що імітують шкіри тварин.

Кухня у цьому стилі виконана у білому кольорі. Вона оснащена всіма необхідними приладами, при цьому загальний стиль приміщення відображений у прямих лініях та контрасті з темним кольором.

Ванна кімната прикрашена незвичайними світильниками, що імітують старовинні корабельні смолоскипи. Незвичайна формою чаша для купання органічно вливається у загальне оформлення. Тут також спостерігається контраст білого із темним.

Звичайно, морському стилю властива близькість води, чи то картина на стіні художника-мариніста, чи басейн у дворі будинку. Велика кількість зелені в кімнатах і на вулиці вітається.

Невелика тераса будинку сповнена повітря та сонячного світла. Можна уявити себе на палубі корабля, що розтинає морські хвилі. Близькість басейну робить ці відчуття більш реалістичними.

Морському стилю властива наявність у кімнатах різних приємних погляду дрібничок та оригінальних дрібниць. По суті вони несуть лише декоративне навантаження, водночас деякі з них мають цілком реальне призначення. Наприклад, оригінально виглядає підзорна труба в одній із кімнат будинку.

Будинок у морському стилі поєднує в собі легкість та естетичність. Багато ідей, які можна використовувати, не змінюючи цьому напрямку, роблять інтер’єр яскравим і свіжим. Така оселя підійде для проживання сім’ї з дітьми, закоренілого холостяка або літньої пари.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *