Інтер'єр натхненний аквареллю.  Використання акварелі в оформленні інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр натхненний аквареллю. Використання акварелі в оформленні інтер’єру


Інтер'єр натхненний аквареллю.  Використання акварелі в оформленні інтер'єру

Напевно, ви не раз захоплювалися полотнами відомих художників, виконаними в акварельній техніці. М’які переходи кольору, ледь відчутна гра відтінків, легкість і свіжість – все це властиво розмитій акварелі. Але як перенести цей ледь вловимий настрій в інтер’єр квартири чи будинку? Насправді простіше, ніж може здатися!

Розпис аквареллю стін в інтер'єрі

Якщо ви вирішили прикрасити акварельним розписом одну зі стін, будьте сміливішими. Ви можете справитися з цією роботою самостійно, достатньо лише дати волю своєї фантазії і не боятися великих, сміливих мазків. Погляньте, малюнок на цій стіні виглядає абстрактно та невимушено, це саме той настрій, який ідеально підходить для інтер’єру спальні.

Подушки з акварельним малюнком

Якщо ви поки що не відчуваєте в собі достатній для декорування стіни творчий потенціал, почніть з дрібниць. Цю стриману, оформлену в сірій колірній гамі, спальню чудово оживила пара подушок із барвистим акварельним малюнком. Такі дрібниці можуть стати справжньою знахідкою та кардинально змінити будь-який інтер’єр.

Акварель у ванній кімнаті

Ця приголомшливо оформлена стіна ванної кімнати нагадує ефект опущеної у воду пензля художника — розмиті до краю, немов форми, що розтікаються, і плавні переходи відтінків. Подібний акварельний ефект якнайкраще підійшов для невеликої ванної кімнати, тут він виглядає максимально ефектно і повністю виключає необхідність додаткового декору.

Оформлення стіни акварельним малюнком

Оформлення стіни в цій кімнаті швидше нагадує про твори експресіоністів, дуже несподіваний вибір, але тільки погляньте, який результат! Крім того, стіни додатково прикрашені картинами, що показує, наскільки цікавий та неординарний ефект можна отримати, змішавши сучасне та класичне мистецтво у контексті одного приміщення. Ви можете відтворити такий дизайн за допомогою готової фрески або шпалер.

Штори в інтер'єрі з акварельним малюнком

Штори, наче декоровані талановитим художником-імпресіоністом, надають інтер’єру цієї стильно обставленої кімнати свіже та неординарне звучання. Автор проекту вирішив залишити всі інші елементи декору лаконічними та спокійними, все для того, щоб додатково акцентувати увагу на дивовижній красі штори.

Сірий аквареллю стіни в інтер'єрі

Попередні приклади показують, як цікаво розкриваються різні кольори в акварельній техніці. Але навіть у тому випадку, якщо ви не готові додати барвисті інтер’єру, можна знайти натхнення у роботах художників. Мова про олівцеві начерки, адже сірий колір – один із найуніверсальніших і стильних. Сміливо використовуйте глибокий графітовий відтінок, а для того, щоб додатково підкреслити арт-ідеї, прикрасьте кімнату картиною в техніці олівця.

Квіткові аквареллю мотиви на стіні в інтер'єрі кімнати.

Навіть традиційні та звичні квіткові мотиви звучать по-новому завдяки акварельній техніці. Погляньте, цей чудовий набивний малюнок у дрібну квітку зовсім не виглядає нудним, м’які форми та розмиті лінії якнайкраще доповнюють умиротворений настрій цієї спальні. Блакитні кольори дублюються в принті наволочек, а бежеві вкраплення на шпалерах перегукуються з відтінком деревини.

Акварельне пано у головах в інтер'єрі ванної кімнати

Перше, що спадає на думку при вигляді цієї спальні, це спокій і лаконічність. Але це лише поверхневий погляд, якщо ви придивитеся уважніше, ви можете помітити, наскільки тонко і точно вивірена кожна деталь, як картина, буквально вбудована в узголів’я ліжка, поклала початок для всіх, зібраних у кімнаті, арт-об’єктів, для всіх фактур та відтінків .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *