Інтер'єр кімнати з піаніно чи роялем: вишуканий дизайн кімнат
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр кімнати з піаніно чи роялем: вишуканий дизайн кімнат


Пропонуємо до вашої уваги добірку дизайн-проектів вітальня та інших кімнат, в яких розташований рояль або піаніно. Цікаві дизайнерські рішення, сміливі прийоми, оригінальний вибір кольору та фактури – безліч надихаючих дизайнів кімнат для відпочинку та занять творчістю у вашому розпорядженні, черпайте ідеї для власного ремонту чи реконструкції приміщення з музичним інструментом.

Вітальня з музичним інструментом

Вітальня з роялем – калейдоскоп ідей для оформлення простору

Очевидно, що рояль займає чимало місця в кімнаті та його установку краще планувати заздалегідь на стадії ремонту. Але якщо вийшло так, що музичний інструмент великих розмірів буде інтегрований в готовий інтер’єр, то постарайтеся вибрати місце біля вікна або поблизу стаціонарних джерел штучного світла. Якщо і такий варіант неможливий, необхідно буде подбати про забезпечення зони музики достатнім рівнем локальної освітленості за допомогою підлогових або настільних світильників.

Рояль у вітальні

У світлій і просторій вітальні знайшлося потрібне місце біля великого вікна. Чорний колір роялю контрастом вирізняється в інтер’єрі пастельних тонів. Колірні рішення вітальні утихомирюють і налаштовують на спокійний лад, щоб у хорошому настрої можна було розмовляти, дивитися на вогонь у каміні та слухати музику. За допомогою акцентних плям кольору молодого листя нейтральний інтер’єр не лише розбавлений, а й сповнений оптимізму.

Рояль та світла вітальня

У білій вітальні, де лише вид з вікна наповнює кімнату блакитним сяйвом, чорний рояль з глянсовими поверхнями став справжнім фокусним центром тяжіння всіх поглядів. Біле меблювання, величезні вікна, скляні поверхні – все в кімнаті наповнене повітрям, чистотою та простором.

У білій обстановці

Ще один приклад білої вітальні, в якій рояль став не просто координаційним центром, а акцентною плямою в інтер’єрі. Чорний колір рояль дозований, невеликими відблисками повторюється в елементах декору та аксесуарах кімнати для відпочинку.

Контрасти

Для оригінального інтер’єру загальної кімнати був потрібний і не менш унікальний дизайн музичного інструменту. Комбінаторика світлої і чорної деревини, матових і глянсових поверхонь в оформленні роялю дуже органічно виглядають в білій кімнаті з цілою композицією підвісних світильників з чорними плафонами. З величезним кутовим диваном, обтягнутим зеленою шкіряною оббивкою, із залитим бетоном підлогами та оригінальними столиками-підставками.

Незвичайний дизайн

В еклектичній вітальні з великим каміном, оригінальним меблюванням і незвичайним декором рояль не відразу помітний, його природний відтінок чудово інтегрований в загальну охристо-жовтогарячу палітру приміщення. Тематика дерев’яних виробів повторюється в декількох зонах вітальні, створюючи гармонійну та збалансовану обстановку для відпочинку, бесід та прослуховування музики.

Оригінальний інтер'єр

Архітектура деяких приміщень ніби спеціально замислювалася для встановлення музичного інструменту – еркер у вітальні став ідеальним місцем для чорного роялю. Вітальня в класичному стилі з нейтральною палітрою кольорів, скромною обробкою, вишуканим меблюванням і елегантним декором, здається, спеціально створена для звуків живої музики.

У класичному стилі

У вітальні з безліччю цікавих дизайнерських рішень, колірних поєднань та незвичайного декору, рояль, що стоїть біля великого трисекційного аркового вікна, не відразу помітний. Неймовірний мікс стилю бароко із сучасною стилістикою створив не просто унікальний дизайн вітальні, а кімнату-музей для довгого та ретельного вивчення та розгляду.

Кімната-музей

У декадентській обстановці вітальні рояль виглядає більш ніж доречно, складається враження, що вся обстановка кімнати створена виключно для нього. Оздоблення, меблювання та декор з мотивами стилю арт-нуво стали чудовим оформленням та фоном для музичного інструменту.

Арт-нуво

У вітальні, розташованій у заміському будинку, оформленому з використанням дерева та каменю в сучасному стилі, чорний блиск роялю виглядає дуже органічно. Що може бути кращим за відпочинок за містом, в затишній і комфортній кімнаті для відпочинку з каміном? Тільки жива музика та танці вогняного полум’я у вогнищі.

Заміська вітальня

Дерев’яний полірований рояль на різьблених ніжках став центром тяжіння поглядів у вітальні-кабінеті, незважаючи на яскравий принт штор, оригінальний декор і освітлювальні прилади.

З яскравими принтами

Піаніно в кімнаті для відпочинку – особливість інтер’єру

На відміну від рояля, піаніно займає значно менше місця, може компактно розміщуватися біля однієї зі стін приміщення, але також потребує достатнього рівня освітленості, тому часто розташовується біля вікна. В оригінальній вітальні з темно-синьою обробкою і незвичайною оббивкою м’яких меблів за блиск і глянець, крім лакованої поверхні піаніно, «відповідають» незвичайні торшери з безліччю підвісних декоративних елементів зі скла, оригінальні столики-підставки з дзеркальними поверхнями та незвичайними.

У синьому інтер'єрі

У вітальню, оформлену в скандинавському стилі, ретро-моделі піаніно вписалося дуже органічно. На тлі нейтрального оздоблення особливо виразно виглядають не лише темні предмети меблювання, а й елементи декору, аксесуари.

Піаніно у вітальні

У відпочинковій кімнаті, оформленій у безлічі відтінків сірого кольору, насичений деревний тон піаніно став острівцем природної теплоти. Спеціально створена на замовлення система зберігання в білому тоні стала чудовим обрамленням музичного інструменту.

Піаніно-фокусний центр

У вітальні з оригінальним дизайном необхідно зовсім небагато місця для розміщення компактного піаніно, чорний глянець якого повторився у декорі та меблюванні приміщення. У просторій кімнаті, на місткому дивані можна розмістити багато любителів музики, а нетривіальна ситуація буде чудовим тлом для створення позитивного настрою.

У просторій вітальні

У «соковитому», літньому інтер’єрі вітальні піаніно виступає єдиною темною плямою. Лише рамки для фото та карнизи для штор «підтримують» темну тональність. Яскравий текстиль та колоритний декор приміщення на тлі нейтрального оздоблення дозволили створити позитивну і навіть святкову атмосферу інтер’єру вітальні.

Яскрава вітальня

Сучасний інтер’єр вітальні притягує погляди не лише завдяки музичному інструменту, а й оригінальному виконанню каміна, неймовірно геометричному меблюванню, вмілим використанням скляних та дзеркальних поверхонь, цікавим рішенням організації освітлення та оригінальним декором.

Камін та піаніно

Яскраве виконання вітальні в червоно-теракотових тонах не дозволить нікому пройти повз подібний інтер’єр. Насичений, колоритний дизайн постійно тримає присутніх у тонусі, можливо, саме такого ефекту очікує музикант від своєї музики. В інтер’єрі активно використовуються дерев’яні поверхні, і піаніно серед інших елементів яскравого інтер’єру виглядає дуже органічно.

Яскравий дизайн

Окреме приміщення для занять музичною творчістю

В рамках заміських домоволодінь та приватних міських будинків нерідко є можливість обладнати окрему кімнату для музики та влаштування невеликих домашніх концертів. Для таких кімнат або зон у просторих приміщеннях основним та часто єдиним предметом інтер’єру стає інструмент. Для зручності тих, хто слухає, розміщуються зручні крісла або невеликі диванчики.

Кімната для музики

В окремій зоні для музики, відокремленої від основного приміщення досить умовно, єдиним предметом інтер’єру є темний рояль. Саме такий колір присутній в оформленні окантовки і опор, що підтримують по всьому простору. Лише краєвид на стіні розбавляє контрастну обстановку приміщення.

Простір для роялю

Для багатьох музикантів важливо, щоб обстановка навколо інструменту була нейтральною, не відволікала від творчого процесу. Світле оздоблення, скромний декор та повна відсутність меблювання – нейтральний варіант інтер’єру музичної майстерні для творчих особистостей.

Музична майстерня

Ще один приклад окремого приміщення для занять музикою та влаштування приватних міні-концертів. Просторе приміщення з білою обробкою розведено лише яскравими плямами дверних отворів. Скромне меблювання у вигляді крісел зі шкіряною оббивкою гармонійно поєднується з роялем дизайну «під дерево».

Просторе приміщення для музики

Музична майстерня – чудове місце для розміщення предметів колекціонування. Якщо подібний декор не можна розмістити на стінах, можна використовувати відкриті полиці або цілі стелажі, залежно від виду предметів колекції. В цьому випадку світле оздоблення приміщення в нейтральних тонах буде ідеальним варіантом. Акцент на музичний інструмент та супутні атрибути буде найвиразнішим.

Кімната для репетицій

Асиметрична кімната з великими вікнами, світлою обробкою та каміном стала чудовим варіантом для влаштування музичної майстерні. У кімнаті немає нічого зайвого, але при цьому ситуація розкішна.

Класична обстановка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *