Інтер'єр будинку та зимовий сад можуть відмінно доповнювати один одного
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інтер’єр будинку та зимовий сад можуть відмінно доповнювати один одного


Зимовий сад у вашому будинку

Напевно, ця заповітна мрія знайома всім любителькам кімнатних квітів та декоративних рослин. Мріючи про новий просторий будинок, ви, перш за все, виділили у своєму візуальному уявленні три простори, які хотіли б бачити красивими: спальну кімнату з гардеробом, ванну кімнату і, звичайно ж, зимовий сад!


Який може бути будинок без цього куточка сонця, тепла та затишку! Без цього щоденного свята нового життя, цвітіння та солодких запахів літа!
Адже лише споглядання народження всього нового та живого, може врівноважити всі емоції в нашій душі та привнести гармонію та спокій у наш будинок! А коли за вікном холоду та хуртовини, то жодна тепла ковдра та гарячий чай не замінять вам відчуття присутності частинки тропічного лісу у вас у домі! І щоразу, потрапляючи в зимовий сад, ви зможете відчувати безтурботність перебігу зимових буднів та насолоджуватися тим, що без вашої допомоги не змогло б рости так вишукано та красиво!

Що ж потрібно для того, щоб грамотно облаштувати зимовий сад, і щоб не тільки рослинам було там комфортно, а й ви могли б проводити там частину свого вільного часу, не замислюючись ні про що?

Насамперед, плануючи зимовий сад, пам’ятайте, що ця конструкція заснована на алюмінієвих профілях або профілях з дерева, між якими герметично вставлені склопакети. І саме якість цих склопакетів відповідає за зменшення втрат тепла через зовнішні конструкції даного приміщення.

Тобто, чим більше коштів буде спочатку вкладено у виготовлення скління, тим менше зусиль доведеться докладати для опалення приміщення, і таким чином істотно зменшаться щомісячні загальні експлуатаційні витрати на утримання зимового саду.
Крім того, необхідно пам’ятати, що самостійний розрахунок таких конструкцій не можливий, тому що вони повинні витримувати всі навантаження від снігу та вітру і в майбутньому вони не забаряться. Будьте уважні у цьому питанні!

Головне, на що варто спиратися, при виборі розташування зимового саду у вашому будинку, так це на орієнтацію даного приміщення по сторонах світу. Логічним є непотрібність зимового саду на північній стороні будинку і повністю південне розташування так само не піде рослинам на користь. Залежно від того, чи є скління саду двостороннім або тристороннім, можна поєднувати всі сторони світла, на яких сонце встає на початку дня і сідати після обіду. Так буде дотримано і баланс затінення та умови, найбільш наближені до природного довкілля, більшості видів рослин.

Одним з важливих факторів є і влаштування вентиляції в зоні зимового саду, з обов’язковою установкою автоматичного термостата. Інакше ваш зимовий сад згодом перетвориться на оазис конденсату, а боротьба з підвищеною вологістю у цьому просторі переважить радість від самого відчуття, що у вас є ця оранжерея.

Насправді мікроклімат зимового саду, що вимагає складного розрахунку, який би враховував тип вирощуваних вами рослин, і дозволив би в літні місяці, коли на вулиці буде надто спекотна температура, не перетворити зимовий сад на закриту пічку. Конструкція даху та вікон, розрахована на постійне провітрювання приміщення – є запорукою того, що і вам та вашим рослинам буде перебувати у зимовому саду легко та комфортно.

Затінення саду також потрібно не забути, адже не всі декоративні та квітучі рослини віддають перевагу прямим сонячним променям, а багатьом видам квітів таке освітлення навіть повністю протипоказане. Тут ви зможете проявити всю свою фантазію і здійснити декоративне облаштування затінювання повністю відповідно до того стилю, з яким у вас асоціюється весь зимовий сад. Варіантів декорування безліч, і ви зможете не тільки досягти унікальності простору оформленням стін, вікон та підлоги, а також раціонально вписати в інтер’єр полиці для рослин, горщики та меблі для відпочинку. І пам’ятайте, жоден засіб комунікації або сучасне досягнення техніки, не замінить вам радості від спілкування з живими рослинами, спостереженням за їх життям та вирощуванням їх у себе в будинку!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *