Інноваційні та сучасні новинки меблів у квартирі та будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Інноваційні та сучасні новинки меблів у квартирі та будинку


Щоб створити затишок та своєрідну атмосферу в сучасній квартирі чи будинку, сьогодні є все – нестримна фантазія архітекторів, дизайнерів та конструкторів, нові матеріали та передові технології, що дозволяють робити зі звичними матеріалами неймовірні речі.

Загальною тенденцією для меблювання останніх років вважається прагнення максимальної функціональності. Звичайно, в салонах можна придбати традиційні дерев’яні меблі, габаритні і вимагають простору, виконані в найрізноманітніших стилях. Традиція завжди має місце, комусь все одно хотітиметься жити «трохи в минулому». У цьому є певний шарм. Але думка та технології роблять свою справу, і в результаті ми отримуємо незвичайні меблеві рішення.

За часів генної інженерії, коли для людини не складно впровадити в рослину гени комахи, що варто поєднати, скажімо, туалетний столик і холодильник. Такі моделі вже є. Невелика холодильна камера, вбудована в столик, служить для охолодження масок для обличчя, зберігання косметичних засобів. Жінки оцінять.

Своєрідні симбіози в меблів, загалом новина майже вікової давності. Згадаймо, наприклад, горезвісні радянські диван-ліжка. Але сучасні меблі, звичайно ж, пішли незрівнянно далеко від цих перших рішень.

Нинішню м’які меблі можна назвати, перефразовуючи, не інакше як «диван-все». Деякі моделі поєднують у собі елементи та функції дивана, комода, полиць, журнального столика та можуть трансформуватися у двоспальне ліжко, крісло або кілька зручних для сидіння пуфів.

Диван-трансформер

Розділивши елементи дивана окремі секції, можна використовувати різні комбінації, змінюючи в такий спосіб його зовнішній вигляд. Рухливі елементи дивана легко трансформуються. Кожне нове складання даної конструкції передбачає комбінування підлокітників, спинок та інших допоміжних елементів для сну та сидіння, які можуть повертатися та крутитися під різними кутами. Так, наприклад, розкладна спинка деяких моделей трансформерів служить ще й додатковим спальним місцем, а підлокітник, що спеціально опускається, легко перетворюється на комфортне сидіння зі столом.

Диван-трансформер

Інноваційні технології у виробництві кухонних меблів

Сучасна кухня оснащується безліччю нових пристосувань, починаючи від кухонних шафок, які відкриваються натисканням кнопки, до столів-трансформерів, обладнаних електричним приводом і змінюють розмір за бажанням господаря. Причому більшість із них виробляють за вимірами житлового простору замовника, підбираючи найбільш зручні та затребувані варіанти. Спеціальні механізми служать для втягування дверцят, тим самим сприяючи безшумному і швидкому закриття. Не меншою практичністю та функціональністю порадують покупців інноваційні тандембокси замість класичних полиць, дозволяючи розміщувати на них близько 50 кг різного начиння. Деякі види кухонних меблів мають вбудовані лотки для столових приладів, зручні лінійні розмежувачі, вертикальні функціональні дільники, а також скриньки з подвійним дном.

Меблі на кухні

Радіусні шафи

Останнім часом актуальними є радіусні шафи. Вони можуть бути різної форми – радіальні та напівкруглі, вигнуті. Такі меблі виготовляються на замовлення і ідеально вписуються в конкретне приміщення. Вона дозволяє максимально ефективно та компактно розміщувати досить велику кількість речей.

Радіанна шафа

Кутова радіусна шафа-купе

У подібних шафах відсутні будь-які обмеження за своєю формою. Вони можуть повторювати згини на підлозі та на стелі, а також вдало закривати непотрібні кути. Ці конструкції функціональні. Тут можна спорудити велику кількість різних поличок і шухлядок, а на стійці з безліччю вішалок компактно розміщувати як верхній, так і повсякденний одяг. Більше того, у кутових радіусних шафах знайдеться місце для взуття, книг, побутової техніки та інших речей.

Напівкругла шафа

Радіальна шафа-купе

Радіальні шафи — оптимальний варіант для маленької кімнати. Кругла конструкція зручно розміщується в будь-якому кутку, займає мінімум простору і покращує загальний інтер’єр. Таке мистецтво дизайну приваблює своєю красою, новизною та ексклюзивністю.

Шафа купе

У той же час є течія в меблевій моді, якій чужа будь-яка раціональність. Дизайнери, що розробляють так звані безформні меблі та химерні складні моделі, прагнуть, з одного боку, до комфорту для людини, а з іншого – до утвердження та верховенства естетики в інтер’єрі. Тобто головне, щоб було красиво і незвичайно, а те, наскільки зручно сидіти на кріслі-килимі або зберігати речі в прозорому комоді — питання другорядні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *