ідеї + поради
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

ідеї + поради

Разом із експертом, розповімо, на що важливо звернути увагу під час облаштування кімнати школяра.

Для дошкільнят та школярів початкових класів насамперед потрібно вибрати правильне робоче місце та ліжко. Діти багато часу проводять за уроками та домашніми завданнями, тому для них дуже важливо отримувати якісний відпочинок та сон уночі.

1. Робочий стіл

У магазинах просто безліч різних варіантів письмових столів для школярів. Серед них можна виділити монолітні конструкції і з регульованими висотою і кутом нахилу стільниці щодо дитини, що сидить. Другий варіант дуже зручний, тому що опори столу можна виставити на певний рівень залежно від зростання учня.

До того ж, це дуже економічний варіант, тому що може бути використаний кількома дітьми одночасно. Наприклад, якщо в сім’ї дві різновікові дитини, то парту легко можна підлаштувати під кожну.

Дизайн: Михайло Новинський

Дизайн: Михайло Новинський

Для дошкільника цілком підійдуть звичайнісінький письмовий стіл і стілець, які відповідатимуть його зростанню. Тут він зможе читати, грати, малювати та виконувати свої домашні завдання.

До письмового столу можна додати додаткові полиці, стелажі або ящики. Також можна прикріпити збоку парти гачок для рюкзака та організувати підставку для ніг.

2. Висвітлення

Важливим моментом у створенні робочого місця для школяра є висвітлення. Робочий стіл повинен стояти так, щоб денне світло з вікна падало на стільницю зліва, якщо дитина правша, і праворуч, якщо шульга.
Ідеальним рішенням стане розташування робочого стола вздовж вікна. Залишиться лише додати трохи штучного освітлення у вигляді пари світильників для створення комфортних умов у вечірній час.

3. Стілець

Не забудьте і про важливість стільця. Підберіть відповідну модель з регульованою висотою та анатомічною спинкою, яка підтримуватиме природний вигин хребта. Не рекомендуємо моделі стільців із підлокітниками, тому що вони можуть нашкодити поставі дитини.

4. Ліжко

Для ліжка вашої дитини вибирайте безпечний матеріал корпусу – це може бути дерево, МДФ, шпон, метал. Також звертайте увагу на якість матраца: він, як і ортопедична подушка, впливає на якість сну.

Також для комфортного засинання рекомендуємо повісити на вікна щільний текстиль із ефектом блекауту. А ще є розумні будильники, які вранці імітують світанку тепле світло. Такі гаджети легко допоможуть дітям перебудуватись із відпочинку на навчання.

5. Шафа

Коли дитина йде до школи, її гардероб значно збільшується. Додається не лише шкільна форма, а й спортивна форма, інвентар та кілька пар взуття. Для цих цілей необхідна зручна містка шафа, місце для якої заздалегідь потрібно передбачити в дитячій. Доповніть його комплектацію бічними або навісними полицями, стелажами для книг та різних дрібниць.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *