Ідеальний рожевий для інтер'єру кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ідеальний рожевий для інтер’єру кухні


Рожевий колір навряд можна віднести до категорії простих і зрозумілих, особливо коли йдеться про використання його в декорі інтер’єру. Крім того, що рожевий сам по собі має дуже яскравий характер, навколо нього склалося безліч стереотипів.

Головний, звичайно, полягає в тому, що всі або майже всі відтінки рожевого доречно виглядають лише в обробці дитячої спальні, або в крайньому випадку в магазині одягу для дівчаток. Використовувати активний рожевий та ще й у великому обсязі в інтер’єрі спальні, вітальні чи кухні вирішуються одиниці. Однак рожевий дизайнери все одно люблять, можливо тому, що знають, як його вибрати і правильно впровадити в загальну палітру. Отже, якщо ви хочете додати в декор кухні або столовий рожевий колір, зверніть увагу на ряд відтінків, які будуть виглядати в цій ролі свіжо і стильно.

001.jpg

Перший у списку найуспішніших варіацій – насичений рожевий. Звучить несподівано, адже найчастіше дизайнери радять насамперед придивитися до спокійних відтінків. Насправді, тут вирішальну роль грає навіть не сам тон, а його об’єм, сполучність з навколишніми кольорами, пропорції, світло і, звичайно, стильова спрямованість. Словом, мільйон нюансів. Але навіть такий яскравий рожевий може виглядати доречно та абсолютно ненав’язливо. У цьому випадку рожевий став тією самою родзинкою, відмінним штрихом, який надає індивідуальність загалом дуже стриманому інтер’єру в індустріальному стилі.

002.jpg

Втім, у випадку саме з рожевою гамою вибір навіть найлегшого і спокійного відтінку не дає гарантії, що загальна картинка виглядатиме так, як хотілося б. Ось, наприклад, ніжний рожевий: не завжди вдається позбавити його надмірного нальоту чарівності і навіть якоїсь дитячості. Але зробити це можна і, якщо ввести такий тон в інтер’єр кухні, виглядатиме вона дуже цікаво і креативно. Уникайте комбінацій світлих рожевих зі схожими відтінками, краще зробити цей колір єдиним акцентом на тлі дуже стриманих, нейтральних тонів.

003.jpg

Ще один спосіб збалансувати декор та вигідно використати яскравий характер рожевого кольору – поєднувати його з дуже сучасними, характерними елементами інтер’єру. Саме такий прийом був використаний у цій кухні: «ляльковий» рожевий дуже стильно виглядає навіть у парі з яскравим помаранчевим лише завдяки тому, що підібрані правильні меблі та дотримані пропорції.

004.jpg

У цьому проекті ключовим акцентом став ефект омбре — плавний перехід одного кольору в інший, саме тут це рожевий і білий. Прийоми, подібні до цього, завжди візуально змінюють колір, точніше те, як ми його сприймаємо. Дуже насичений рожевий здається вже не таким активним, він ніби розчиняється зі світлому тоні.

005.jpg

Є ще один універсальний спосіб впровадити в інтер’єр абсолютно будь-який колір: для цього потрібно використовувати його там, де можна легко та швидко замінити. Так, наприклад, замінити набридлий кухонний гарнітур не так просто, та й не бюджетно. А ось перефарбувати обідній стіл можна за пару годин. Крім того, щоб такий прийом допомагає придивитися до відтінку, що сподобався, він ще й дає можливість ввести свіжий, яскравий акцент в інтер’єр кухні.

006.jpg

Кухонний фартух – ще одна зона, де можна досхочу виявити фантазію та втілити у життя всі свої декораторські задуми. Чому б не замінити набридлий фартух на новий, цикламеновий відтінок? Якщо боїтеся, що такий бадьорий тон виглядатиме недоречно, зверніть увагу на наступний прийом: встановіть скляний фартух, з якого можна приклеїти плівку будь-якого кольору.

007.jpg

Погляньте, наскільки різний ефект дають різні відтінки рожевого та ще й втілені в різних фактурах. Цей ніжний тон разом з класичною плиткою надає інтер’єру особливої ​​чарівності, навіть деякий наліт ретро, ​​в той час як попередній варіант декору виглядав дуже сучасно і помітно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *