Готові поєднання кольорів для інтер'єру кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Готові поєднання кольорів для інтер’єру кухні


Пошук ідеальної колірної гами – один із найцікавіших етапів при створенні абсолютно будь-якого інтер’єру. Проте завдання іноді може бути дуже непростим, і справа навіть не в творчих муках. Проблема зазвичай полягає в тому, що насправді складно витримати заплановану палітру, адже інтер’єр складається з безлічі деталей, великих і зовсім маленьких, і всі вони повинні відповідати колірній схемі.

Дизайнери радять використовувати в оформленні однієї кімнати не більше трьох-чотирьох кольорів. Розглянемо, які палітри можна застосувати для дизайну кухні, адже саме в цьому просторі завдання особливо непросте.

Чорний, білий та дерево

001.jpg

Саме таку колірну схему, мабуть, можна назвати класичною. Вона легко впишеться в будь-який стильовий напрям, добре виглядатиме як у просторій кухні-вітальні, так і в найкомпактнішій кухні. Чорний та білий кольори можна комбінувати у різних пропорціях, намацуючи свій власний ідеальний баланс. Дерево для такого інтер’єру краще брати світлих або середньої насиченості відтінків, адже дуже темні породи можуть зливатися візуально з чорним кольором. Світле дерево красиво контрастує з чорними елементами інтер’єру, підкреслює лаконічність і свіжість білого.

002.jpg

Що важливо, темний колір у такій палітрі дуже зручно використовувати для тих зон, де потрібна особлива практичність. У кухні це, як правило, простір, де відбувається процес приготування, тобто вся робоча зона. Також темний зручно використовувати для нижнього ряду ящиків, а верхні, якщо вони є, можуть бути білими. Це візуально полегшує інтер’єр, робить дизайн кухні більш сучасним та стильним.

Кремовий, червоний та два відтінки дерева

003.jpg

Це поєднання може здатися дуже оригінальним, та й мало хто взагалі використовує червоний колір у дизайні будинку. Насправді ж, помірна кількість і правильно обраний відтінок червоного якнайкраще підходить для створення затишної та гармонійної атмосфери, особливо на кухні. До речі, тут можна навіть не боятися насичених варіацій червоного, адже стримана база зі світлих та природних тонів у будь-якому разі пом’якшить найяскравіший акцент.

004.jpg

Робота з яскравими тонами має ще одну, не завжди очевидну перевагу: вони привчають до мінімалізму. Саме лаконічність, яка виражається не тільки у простоті ліній і форм, але також у скрупульозно підтримуваному порядку, і є найкращим супутником насиченої колірної гами. Гарні тони вимагають особливого підходу до них, і краще щоб ніщо інше не перетягувало на себе увагу.

Білий, чорний, сірий, синій та дерево

005.jpg

Може здатися, що в цій гамі дуже багато відтінків, але зверніть увагу, наскільки спокійно та елегантно виглядає інтер’єр кухні, оформлений у цих кольорах. Ключову роль відіграла комбінація сірого тону та фасадів із натуральної деревини. Вони створюють м’який контраст, інші відтінки розбавляють загальне тло, роблять його більш об’ємним.

006.jpg

Синій і сірий можуть іноді виглядати трохи важко, тому зверніть особливу увагу на рівень освітлення на кухні. Варто також варіювати обсяг білого кольору, він освіжає гаму, робить сині тони ще більш виразними та стильними. До речі, сам синій у цій палітрі грає роль акцентного кольору, тому, що інші відтінки ставляться до нейтральній гамі. Тому синій можна і потрібно втілювати у вигляді цікавих та яскраво виражених фактур, наприклад, у плитці.

Дерево, білий і два відтінки сірого

007.jpg

У цій палітрі головний декоративний ефект створює комбінація двох відтінків сірого – один світліший, другий глибокий, майже в чорний. Можна додати до них зовсім небагато інших кольорів, а можна розбавити сіру гаму дуже сильно. Орієнтуйтеся на особисті відчуття, а також вихідні дані кухні. Для невеликої або затемненої кімнати, наприклад, краще підібрати світлішу палітру.

008.jpg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *