Готові палітри для інтер'єру кухні.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Готові палітри для інтер’єру кухні.


При створенні палітри для кухонної зони ми більшою мірою орієнтуємося на практичність і класику. Ось чому так часто можна побачити кухні, оформлені у бежевих, білих чи сірих тонах. Це дуже зручно, безпечно з погляду результату та не вимагає спеціальних знань.

Але останнім часом саме такі варіанти стали виглядати нудно і дуже передбачувано, дизайнери все частіше намагаються розбавити звичні схеми більш несподіваними та креативними рішеннями. Якщо вам теж набриднув тотальний бежевий, але й на сміливі експерименти ви не готові, можете скористатися однією з палітр цієї добірки. Всі вони включають базовий, спокійний колір як фон і пару дуже добре поєднуються між собою, в міру яскравих відтінків.

Image001.jpg

Дуже спокійний, приглушений зелений, середньої яскравості оранжевий та кремовий. Зелений і помаранчевий в даному випадку чудово врівноважують один одного, створюючи соковиту, живу палітру, а сірувато-кремовий є ідеальною базою.

Image002.jpg

А ось як подібну комбінацію можна використовувати на практиці. Тут зелений узятий у невеликому обсязі, а помаранчевий і зовсім ледь помітний, проте навіть така кількість кольору дає інтер’єру свіжість та свою родзинку. Цілком можна взяти більше зеленого, наприклад, у фасадах кухонного гарнітуру.

Image003.jpg

Зірка цієї палітри – соковитий кораловий, який уже не один рік входить до списків наймодніших відтінків. Звичайно, другого яскравого кольору з ним не могло бути, тому вибираємо два дуже світлі тони: м’який сірувато-блакитний і теплий білий.

Image004.jpg

В інтер’єрі цієї кухні роль теплого світлого відтінку відіграє колір деревини. Зверніть увагу, як гармонійно можуть поєднуватися теплий червоний і холодний сірий, попри всі закони колористики.

Image005.jpg

Якщо насичений кораловий здається вам дуже активним, то його м’якіша варіація точно сподобається всім без винятку. Приглушений відтінок рожевого перцю особливо хороший поруч із двома складними кольорами: це світлий сіро-коричневий і сірувато-бежевий.

Image006.jpg

У цьому проекті найсвітліший з трьох відтінків втілений у дуже світлій варіації, що робить інтер’єр ще більш легким, наповненим повітрям. Зверніть увагу, що будь-який колір можна піднести не тільки через фарбування, але також у вигляді натуральних матеріалів, що робить композицію цікавішою.

Image007.jpg

Кухня — це, мабуть, ідеальний для колористичних експериментів простір. Тут можна втілити в життя найсміливіші ідеї та використовувати яскраві відтінки більш активно, ніж, скажімо, у спальні чи вітальні. Поєднання зеленого і жовтого — рішення дуже оригінальне, але як гарно ці два кольори можуть виглядати в парі!

Image008.jpg

Пара соковитих відтінків просто ідеальна для інтер’єру в умовах холодного клімату. Звичайно, таку бадьору композицію просто необхідно врівноважити нейтральним відтінком, класичний білий у цьому випадку оптимальний.

Image009.jpg

Поєднання помаранчевого та жовтого також можна віднести до сміливих та експресивних палітр, але ця гама ще більш наповнена теплом та сонячною енергією. Як третій, балансуючий компонент тут може бути доданий не звичайний білий, а дуже цікавий його відтінок — теплий білий з легким жовтим підтоном.

Image010.jpg

Якщо вам подобається ця гама, але ви хочете зробити її безпечнішою, тобто два варіанти: або значно зменшити обсяг одного з яскравих відтінків, або сильно збільшити обсяг найсвітлішого. Втім, якщо йдеться про кухню в стилі мінімалізм, то навіть найнасиченіша палітра буде доречною, адже тоді колір просто вийде на перший план, і ні форма, ні декор не будуть із ним сперечатися.

Image011.jpg

Наступна гама – це дуже яскравий, сонячний жовтий, темний та світлий сірий. Прекрасна комбінація, що дозволяє робити сильні візуальні акценти.

Image012.jpg

Намагайтеся не використовувати занадто темний сірий, який при певному освітленні та фактурі може виглядати майже як чорний. Саме середньої насиченості сірий у невеликому обсязі та дуже світлий сірий у більшому – гарантія стильного результату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.