Головний колір 2018 року
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Головний колір 2018 року


Як відомо, щороку в грудні всесвітньо відомий Інститут Колір Pantone оголошує відтінок, який буде провідним у найближчі дванадцять місяців. Нагадаємо, що в 2017 році таким був відтінок свіжої зелені, а ось у майбутньому 2018 вся увага буде звернена у бік глибокого фіолетового кольору, який називається красиво і навіть романтично – ультрафіолет.

Як пояснюють фахівці Pantone, ультрафіолет відображає ідеї оригінальності та майстерності. Це дуже особливий та складний колір, який зачаровує та інтригує.

Головний колір 2018 року

У здатності заінтригувати ультрафіолету не відмовити. Поки що навіть складно прогнозувати, наскільки успішно цей відтінок зможе інтегруватися з дизайнерськими проектами. У професійному середовищі ведуться гарячі суперечки на цю тему, адже не можна сперечатися з тим фактом, що складний фіолетовий тон не так просто поєднувати і тим неясно, як використовувати його з іншими тонами.

Головний колір 2018 року

Варто одразу позначити важливий момент: не потрібно ставитися до «трендовості» кольору як посилу терміново його любити і використовувати для декору будинку. Зрештою, наступного року наймоднішим буде інший відтінок, не перефарбовувати через це все знову. Швидше це варто розглядати як чудову можливість оновити інтер’єр для тих, хто вже давно відчував симпатію до кольору-фавориту. Цього сезону з’явиться багатий вибір меблів, матеріалів та аксесуарів у кольорі ультрафіолет, що дозволить втілити давно назрілу ідею з будь-яким бюджетом.

Головний колір 2018 року

Відтінок ультрафіолет справляє дуже яскраве та дзвінке враження, тому використовувати його бездумно точно не можна. В інтер’єрі цієї вітальні активного кольору багато, але завдяки тому, що вкраплення його невеликі за розміром, інтер’єр виглядає стримано і елегантно. Крім того, кімната дуже простора і відрізняється великою кількістю природного світла, що сприяє правильному розкриттю глибокого фіолетового тону.

Головний колір 2018 року

Вважається, що всі відтінки фіолетового мають заспокійливу дію. Якщо ви згодні з цим твердженням, використовуйте ультрафіолет для декорування, наприклад, ванної кімнати.

Головний колір 2018 року

Якщо попередній приклад лаконічного використання фіолетового в інтер’єрі підійде всім, то такий великий обсяг, як на цьому фото, безперечно сподобається лише справжнім цінителям відтінку.

Головний колір 2018 року

Такі кольори, як ультрафіолет, дуже зручні для роботи із сучасними стилями. Справа в тому, що при використанні великої кількості металу, скла та пластику, які сусідять із простими формами та прямими лініями, важко уникнути відчуття незатишного, наче нежилого простору. На допомогу прийдуть м’які та глибокі відтінки, вони створюють комфорт та необхідну нотку затишку.

Головний колір 2018 року

Ультрафіолет також хороший і для декору спальні, ви можете використовувати його лише на одній стіні, наприклад, біля ліжка. Якщо інші кольори будуть нейтральними або приглушеними, палітра виглядатиме в міру декоративно.

Головний колір 2018 року

Для створення палітри столової зони можна поєднувати одразу два відтінки фіолетової гами. Дуже сміливе рішення в даному випадку виглядатиме доречно і не дуже помітно.

Головний колір 2018 року

Загалом ультрафіолет хороший і для кухні, особливо якщо кімната не дуже мала і має гарного розміру вікно. Плюсом в даному випадку буде й велика кількість предметів білого кольору, які ми так любимо в кухні і які ідеально поєднуються з усіма відтінками фіолетового.

Головний колір 2018 року

Якщо все ще сумніваєтеся, спробуйте використати модний відтінок у приміщеннях, де проводите мало часу. У такому разі він точно не набридне і не здаватиметься надто активним.

Головний колір 2018 року

Ідеальний варіант — передпокій зона, хол або навіть балкон. Почніть з малого та поступово буде знайдено ідеальну пропорцію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *