Гламурна романтика інтер'єру в стилі шеббі шик
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Гламурна романтика інтер’єру в стилі шеббі шик


Бажання практично кожної людини оновити своє житло з найменшими витратами – природне явище. У світі дизайну існують стилі, здатні задовольнити мінімальні запити. Але поряд з економічним мінімумом людській натурі властива потяг до чогось незвичайного та творчого. Одним із варіантів оригінальних ідей може бути стиль шеббі шик.

На перший погляд, назва стилю видається безглуздою. Англійське значення слова «шеббі» – поношений, потертий, наче пропонує залежалий товар. Але насправді предмети старовини відіграють тут особливу роль, надаючи особливого шику сучасному інтер’єру.

благородна старість меблів

Особливості стилю

Ніжні забарвлення, легкість і романтика шиб у першу чергу подобаються дівчатам. Основний акцент у оформленні меблів, предметів домашнього вжитку та різних елементів декору робиться переважно на пастельні або світлі тони. У великій кількості використовуються різного виду квіточки, пташки і ангелочки, що пурхають. Вітається використання чохлів та всіляких серветок для надання меблів відповідного виду. Тканина має геометрію ледь помітної клітини чи смужки.

інтер'єр для творчої особистості

Елементи обстановки повинні носити друк старовини, вражати вигнутістю ліній та достатком черешок, віньєток та орнаментів.

гламурний шеббі шик

спальня в стилі шебі шик

Цей стиль можна визнати послідовником ретро і вінтажу, завдяки майстерно підібраному перемішуванням епох, тонкому поєднанню вишуканої старовини та предметів сучасного побуту.

ексклюзивність інтер'єру

Світлі меблі з розписом

Предмети меблів для даного стилю не варто шукати у сучасних меблевих салонах. Крамниця старого, антикварний магазин або розпродаж старовинних речей – саме ці місця допоможуть обставити приміщення в стилі шеббі шик. Дерев’яні меблі виключно в білих тонах, з розписом трояндами або янголятами.

білі меблі

Оббивка м’якого куточка також світла або в трояндочку. Штори на вікнах виконані з дорогої тканини, мають гарне драпірування та доповнення у вигляді ламбрекенів та каскадів.

світлі меблі

Стіни в стилі шеббі шик

Головна особливість таких стін — груба, незграбна обробка, що надає вигляду запустіння. Як варіант, можна наклеїти текстильні шпалери або імітацію «під штукатурку». Таке оформлення – ще одна нотка романтики для креативної та творчої особистості.

шикарна неповторність

характерна потертість у стилі шебі шик

Оригінальна зістареність стелі та підлоги

Підлогове покриття має бути виключно дерев’яним. Можна використовувати паркетну дошку, попередньо штучно зістарену. Як завершальний штрих постеліть на підлогу потертий килим.

характерний килимок

Стеля у приміщенні в стилі шеббі шик не повинен вражати чистотою та білосніжністю, а навпаки, нести на собі друк часу. Тьмяність, потертість, місцями потрісканість – ось його основні штрихи. По периметру додайте трохи позолоченої класичної ліпнини. Вінцем творіння стане кришталева люстра з безліччю підвісок.

витончені кришталеві люстри

Антикварні предмети у декорі

Предмети побуту, властиві цьому стилю, несуть у собі дух старовини. Антикварні годинник з напівстертою позолотою, старовинний грамофон у кутку, майстерно виготовлений свічник чи камінні щипці – все це чудово доповнить антураж приміщення. Пошукайте будь-які антикварні штучки для своєї кімнати. Потьмяніла картина у важкій рамі, різнокольорові вазочки, скриньки, телефонні апарати химерної форми, альбоми у потемнілих палітурках зі шкіри, старовинні вишивки та безліч інших антикварних виробів стануть незамінною прикрасою інтер’єру в стилі шеббі шик. Але пам’ятайте, вони не мають бути ідеальними. У цьому образі безстрашно демонструються дефекти. Більше того, тут буде доречна штучна старість улюблених предметів: квіткових горщиків, рамочок із сімейними фотографіями, світильників та ін.

ексклюзивний антикваріат

оригінальний антикварний столик

старовинний годинник

Стиль шебі шик дозволяє вдихнути нове життя у списані та давно забуті речі. Він ніби створює творчий монолітний союз із обшарпаності та старовинної краси. Але якраз старовина та натуральність навколишніх предметів надають справжньої цінності даному стилю. Він дозволяє творчим натурам створити у себе вдома свій оазис романтики та затишку, не витрачаючи на це нечуваних сум.

Шебі шик для романтиків

незвичайна полиця біля ліжка

Потрібно просто знайти кілька старих предметів побуту, додати свої вміння та фантазію – і можна стати щасливим володарем неповторної обстановки на кшталт минулих століть. Так, стиль шеббі шик дозволяє за допомогою сучасних технологій не тільки вдихнути нове життя у предмети старовини, але й надати неповторності та шарму будь-якому приміщенню.

кухня в стилі шебі шик

антикварний столик

Однак не варто перевантажувати приміщення аксесуарами, щоб замість краси та затишку не отримати ефект захаращеного простору. Вибирайте тільки найцінніші речі, що найбільш сподобалися, або зробіть шедевр своїми руками. Окрему увагу також приділіть живим кольорам – вони стануть гарним доповненням до такого стильного творчого безладдя.

природність стилю підкреслять живі квіти

квіти в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *