Вивіз сміття
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Газель перевезення


Газель перевезенняМи здійснюємо перевезення вантажів газеллю, а саме, будівельного сміття, старих дерев, непотрібних меблів, побутової техніки, а також різного мотлоху, якого вам необхідно позбутися, тел: 8(950)843-72-73!

Якщо говорити про вантажоперевезення, то за популярністю на першому місці стоїть автомобіль. Звертаючись до транспортної компанії, замовник розставляє акценти саме на цьому виді вантажних перевезень. Найчастіше для цього використовується автомобіль «Газель». У чому причина такої високої популярності?Приватне вивезення сміття в Ростові-на-ДонуВантажопідйомність газелі. Показники вантажопідйомності даної марки автомобіля відрізняються оптимальними параметрами. Машина здатна вмістити вантаж масою від 15 до 17 тонни. Ця обставина є дуже зручною в умовах густонаселеного міста, оскільки не суперечить правилам перевезень. Вона незамінна при офісних та квартирних переїздах. У ній перевозять меблі, техніку та навіть харчові продукти.

замовити газельЕкономічність перевезення газеллю. Вартість перевезення вантажів визначається багатьма чинниками. Одним із них є кількість витраченого палива. Для транспортування вантажу вагою 1,5 тонн на відстань 100 км витрачається 17 л бензину. Цей показник є дуже непоганим. Це обумовлює наявність безперечної вигоди. Клієнту вигідно користуватися послугами подібного автомобіля, тому він найчастіше його замовляє. Немає проблем і з запчастинами до цього автомобіля. Їх можна придбати практично у будь-якому спеціалізованому магазині. Звичайно, при цьому знижуються витрати на амортизацію.

Перевезення по Ростову газель

Показники надійності газелі. Повний привід транспортного засобу здатний забезпечити своєчасність доставки вантажу навіть за умов, де дороги не відрізняються високою якістю. Конструкція «Газелі» відрізняється високими показниками міцності та витривалості.

перевезення в Ростові-на-Дону

Властивості маневреності газелі. Незважаючи на те, що автомобілю доступне перевезення вантажів вагою до 3,5 тонн, він відноситься до категорії легкових автомобілів. Мініатюрна вантажівка має показники гарної маневреності на вузьких міських вулицях. А ось довгоміру по них проїхати дуже проблематично, а часом неможливо зовсім.

Універсальну Газель можна використовувати у різних ситуаціях, пов’язаних із вантажоперевезеннями. Транспортний засіб випускається у різних модифікаціях, що відрізняються типом кузова. Вона може бути обладнана бортами, тентами або мати вигляд ізотермічного фургона. Може вона випускатися і з суцільнометалевим кузовом. Завдяки закритому фургону можна без проблем здійснювати перевезення меблів, продуктів харчування, інших предметів, що потребують особливих умов перевезення.

Якщо у Вас виникли питання – дзвоніть! Наша бригада приймає замовлення на перевезення газеллю будівельного та побутового сміття цілодобово у Ростові-на-Дону та відповідає на Ваші запитання у будь-який час доби. 8(950)843-72-73.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *