Гарний інтер'єр ванної кімнати у стилі мінімалізм: 40 ідей дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Гарний інтер’єр ванної кімнати у стилі мінімалізм: 40 ідей дизайну


Одна назва «мінімалізм» вже говорить саме за себе — мінімум предметів і деталей, і максимум зручності, функціональності та користі. Цей стиль має на увазі мінімальну кількість відтінків і чіткі графічні форми, ну і, звичайно ж, порядок і чистоту. Ванна кімната не є винятком, вона оформляється за тими самими принципами, як і будь-яке інше приміщення. Причому навіть ванна самих маленьких розмірів здатна вразити наявністю простору, якщо вона витримана у стилі мінімалізм. Зазвичай інтер’єр ванної виглядає вкрай лаконічним з переважанням у ньому світлих відтінків, візуально збільшують простір, і навіть, присутністю простих форм.

Гарний дизайн ванної кімнати в стилі мінімалізмДва кольори в інтер'єрі мінімалістської ванної кімнатиПоєднання темно-сірого з білим інтер'єром ванної кімнати в стилі мінімалізм 7_minОригінальний дизайн ванної кімнати у стилі мінімалізмСіро-білий інтер'єр ванної кімнати в стилі мінімалізмЕфектна простора ванна кімната у стилі мінімалізм

Колірна палітра ванної в стилі мінімалізм

Найбільш ходові та «улюблені» для даного стилю кольори – це білий, чорний та сірий, причому у своєму поєднанні.

Контрастне поєднання двох кольорів в інтер'єрі ванної кімнати у стилі мінімалізм

Наприклад, якщо стіна сіра, а по периметру стелі проходить темна обробка, то такий дизайн додає незвичайної виразності інтер’єру білої кімнати. Хоча і повністю білі або світлі інтер’єри ванних кімнат у стилі мінімалізм виглядають дуже ефектно. Для цього достатньо наявність буквально одиничних яскравих аксесуарів – це може бути картина або ваза.

Сіро-білий інтер'єр ванної кімнати з одним яскравим акцентом у вигляді квіткиТриколірний інтер'єр з яскравим акцентом - червоною квіткоюРозкішна квітка як акцент світлого інтер'єру ванної кімнатиДві вазочки як аксесуари в повітряному білому інтер'єрі ванної кімнати в стилі мінімалізмОдин аксесуар для прикраси мінімалістської ванної кімнати
Взагалі, існує правило, властиве даному напрямку — в дизайні інтер’єру не повинно бути більше трьох відтінків, причому ідеальним варіантом вважається наявність одного, максимум двох кольорів.

Чорно-біле поєднання кольорів в інтер'єрі ванної кімнати Використання одного світлого тону для обробки ванної кімнати у стилі мінімалізмДизайн ванної кімнати, виконаний у світлих тонахТри кольори в інтер'єрі ванної кімнати у стилі мінімалізмПереважання бежевого кольору в інтер'єрі ванної кімнати

Наприклад, якщо інтер’єр ванної кімнати виконаний у бежевих тонах, то допускається наявність обрамлення коричневого кольору. Іншими словами, контраст темних та світлих відтінків можливий, але не обтяжений текстурами.

Світле оздоблення у поєднанні з коричневим обрамленням

Сантехніка у стилі мінімалізм

Це тільки здається, що облаштувати приміщення в стилі мінімалізм — дрібниця. Все зовсім навпаки. Оскільки в даному випадку геть-чисто відсутні декоративні елементи, які зазвичай відволікають на себе увагу, складність підбору потрібних предметів у рази збільшується, т.к. буквально кожен предмет має бути ретельно продуманим. Сантехніка є важливим таким елементом, навіть змішувачі і крани – все важливе, буквально кожна деталь. Оскільки навіть кран здатний стати «родзинкою» всього інтер’єру загалом і задати тон. До речі, сьогодні асортимент включає найрізноманітніші змішувачі, як вбудовані в стіну, так і встановлюються прямо на раковину, низькі і високі, а головне — незвичайної форми, що запам’ятовується. І пам’ятайте — крани повинні мати незграбну, строгу, і разом з тим, витончену форму, але в жодному разі, не закруглену. В іншому випадку вся гармонія може бути порушена через лише один кран.

Кран, що відповідає стилю мінімалізм
Продумуючи, якою саме буде сантехніка, слід врахувати, що в ідеалі це має бути спеціальне підвісне обладнання, а саме підвісні унітази, біде та раковини – особливо актуальне для приміщень з невеликими площами. Така сантехніка збільшує простір та надає йому обсягу.
Однак, професіонали в цій галузі радять уникати округлих форм, зупиняючи свій вибір на прямокутних або квадратних ванних, раковинах або душових кабінах.

Сантехніка прямокутної форми в мінімалістській ванній кімнатіпрямокутна сантехніка у стилі мінімалізмКрасива ванна кімната з прямокутною сантехнікою в стилі мінімалізм

Щодо того, що саме буде: ванна чи душова кабіна – тут все залежить від особистих уподобань господарів. Якщо власник житла — любитель гідромасажу або СПА-процедур, то, безумовно, йому більше до вподоби прийде акрилова ванна довільної форми. Якщо ж вибір впаде на користь душової кабіни, то не слід забувати про те, що вона повинна бути повітряною та гранично легкою у візуальному сприйнятті – вибір таких моделей на сьогоднішній день також надзвичайно широкий.
Найголовніша вимога до сантехніки – вона має бути незвичайною та нестандартною.

Оригінальна овальна форма ванни в стилі мінімалізмНезвичайна овальна ванна – центр ванної кімнати в стилі мінімалізмЕфектний дизайн ванної кімнати з незвичайною овальною ванноюванна овальної форми в оригінальному інтер'єрі ванної кімнати

Оздоблення стелі, підлоги та стін у ванній кімнаті у стилі мінімалізм

Охарактеризувати стиль мінімалізм двома словами можна так: дорога простота. Точнішого визначення, мабуть, не знайти. Прості лінії та дорогий матеріал, наприклад, такий: світле дерево, камінь, метал, мармур, полірований граніт, скло, гладкий вапняк – все це властиво мінімалістській ванній кімнаті. Матеріали, що використовуються для обробки приміщення, повинні бути зносостійкими, привабливими та неодмінно високої якості. Однак, професійні дизайнери рекомендують використовувати відразу кілька матеріалів, комбінований варіант обробки, що включає оригінальне поєднання, а не зациклюватися на якомусь одному, хай навіть найдорожчому та розкішному матеріалі.

Використання світлого дерева та мармуру для обробки мінімалістської ванної кімнатиСвітле дерево та мармур в інтер'єрі ванної кімнати.камінь і світле дерево як оздоблення красивого інтер'єру ванної кімнатиСірий камінь і мармур в інтер'єрі ванної кімнати в стилі мінімалізм
Ідеальний варіант, якщо стеля, підлога та стіни виконані в пастельних тонах. Це дуже важливий момент, т.к. саме в такому випадку можна досягти легкості сприйняття приміщення. Пастельні відтінки не привертають багато уваги і тому є оптимальними для обробки ванної кімнати. А ось привернути увагу можна за допомогою самої ванни або поздовжніх сходів на стінах, підкресливши тим геометрію, що застосовується в інтер’єрі.

Меблі в мінімалістській ванній кімнаті

Меблі в стилі мінімалізм не повинні мати зайвих деталей, повинні відрізнятися простими прямокутними формами і легко встановлюватися. Зазвичай вона буває вбудованою з метою вивільнення простору, що є найголовнішою відмінністю цього стилю. Цілком виключаються різні полички з численними шафками. А ось велике Дзеркало, Що також сприяє збільшенню простору, дуже буде до речі. Воно може бути абсолютно без обрамлення та навіть займати цілу стіну.

Дзеркало довжиною на всю стіну у ванній кімнаті у стилі мінімалізмДва великі прямокутні дзеркала в інтер'єрі ванної кімнатиДзеркало в дерев'яній рамі в гармонії з дерев'яними меблями та оздобленням ванної кімнатиДзеркало, а також двері і раковина в інтер'єрі ванної кімнати в стилі мінімалізм

Освітлення у ванній кімнаті у стилі мінімалізм

Для цього приміщення освітлення має бути досить приглушеним, щоб не напружувало зір. Відмінно, якщо є спеціальні ніші – в них можна розмістити світильники. Дуже непогано організувати підсвічування над сантехнікою чи над дзеркалом – це створить додатковий затишок та комфорт.

Підсвічування біля раковини у ванній кімнаті в стилі мінімалізм

Також можна використовувати точкові світильники.

Точкові світильники в інтер'єрі ванної кімнатиЕфектна ванна кімната в стилі мінімалізм з точковим освітленнямТочкові світильники як освітлення мінімалістської ванної кімнати
Багаторівневе освітлення також вітається, т.к. Зазвичай приміщення ванної кімнати ділиться кілька зон.

Секрет успіху полягає…

На розробку вдалого дизайну мінімалістської ванної кімнати впливають п’ять складових:

  1. гармонія у поєднанні простих геометричних форм;
  2. наявність єдності оформлення та освітлення приміщення;
  3. використання для обробки наступних матеріалів: камінь, скло, метал;
  4. наявність ванни овальної чи прямокутної форми;
  5. повна відсутність зайвих аксесуарів та декору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *