гарний гараж облаштування всередині на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

гарний гараж облаштування всередині на фото


Гараж – це своєрідне творче дітище для чоловіка. Часто він виконує відразу кілька функцій – і стоянки, і майстерні, і комори, і навіть місця відпочинку дружньої компанії. Облаштування гаража — суто чоловіче заняття, але, як і в кожній роботі, тут також є свої хитрощі та нюанси. Поговоримо про це детальніше.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_ muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_08 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_15 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_35 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_42 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_46muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_66muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_18 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_21 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_52

Обробка стін

Підбираючи оздоблювальні матеріали для гаража, слід враховувати цільові особливості приміщення. Матеріали повинні бути негорючими, тому що в гаражі в першу чергу накопичуються пально-мастильні речовини, вологостійкими, стійкими до пошкоджень і не вбирають бруд. Що відповідає цим вимогам?

2017-12-03_21-29-57 2017-12-03_21-32-22 1400954371941 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazhamuzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_03 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_12

Вагонка із ПВХ. У гаражі з великою площею можна дозволити пластикові панелі з ПВХ. Подібний монтаж забирає близько 10 см простору, але завдяки такому запасу можна утеплити стіни гаража мінеральною вогнестійкою ватою.

Фасадна вагонка водонепроникна, екологічна, пожежостійка та презентабельна, але не має високої міцності. Однак, з іншого боку, з таким оздобленням вашій машині не загрожують подряпини. Для надання приміщенню колірної різноманітності чергуйте панелі з різними відтінками або використовуйте вагонку з нанесенням лаконічного принта.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_27 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_44

Штукатурка. Розчин штукатурки із суміші піску та цементу згладжує видимі нерівності стін. Після затирання шорсткості необхідно нанести шар фасадної фарби. Якщо гараж дуже компактний і трохи вільного місця в ньому є лише навколо машини, спробуйте пофарбувати стіни фарбою пастельних, теплих відтінків – це візуально розширить межі приміщення. Однак у такому гаражі потрібно бути вдвічі акуратнішими, оскільки світлі поверхні швидко забруднюються.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_02muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_14 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_47

Облицювальна цегла та плитка. На сьогодні це, мабуть, найкращий варіант для оздоблення. Такі матеріали довговічні та міцні, досить легко піддаються очищенню. Керамічна плитка має велику питому вагу, на відміну від облицювальної цегли, тому обробляти нею потрібно тільки міцні стіни, де є додаткове набивання арматурної сітки.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_32 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_36 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_49

Є ще один нюанс для придбання цих матеріалів – це ціна. Дійсно, вартість такої обробки може суттєво «вдарити» по кишені. Але результат перевершить усі очікування. Наприклад, комбінація стін, оформлених під каркасну цеглу, і ефектне тематичне панно з розкішним автомобілем, викладеного дрібною плиткою, справить неймовірне враження на ваших друзів.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_29

Оздоблення підлоги

Підлога в гаражах — саме та поверхня, яка завжди знаходиться в експлуатації. Тому він повинен постійно витримувати великі навантаження від автомобіля і важких предметів, що випадково випали з рук. При цьому на підлозі не повинно утворитися жодного сколу та тріщини. Вимоги до вогне- і стійкості до вологи, зрозуміло, перш за все. Зазвичай сучасна гаражна підлога багатошарова.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_16 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_45 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_53

Маса, що самовирівнюється з бетону на піщаній основі з армованою сіткою у верхньому шарі і гідроізоляції – практичний і найбільш часто використовуваний варіант підлог для гаража.

Міцніше, але трохи дорожче за бетон тротуарна плитка на піщано-гравійній щільній подушці або дорожня бруківка. Для додаткової вологонепроникності бруківки застосовують імпрегнанти (спеціальні просочення, що мають водовідштовхувальний ефект).

Альтернатива бетонних сумішей – еластичні поліуретанові, епоксидні або акрилові смоли. Дуже стильно буде виглядати підлогова міцна плитка, викладена чорно-білими шашечками.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_01 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_05muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_20 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_23 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_56

Щоб не було ковзання, плитка повинна бути трохи шорсткою. Краще не купувати плитку з якимось візерунком, тому що з часом він буде дуже затертий і виглядати зовсім не естетично.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_04

Стелажі та полиці в облаштуванні гаража

Часто серед безлічі валіз, антресолей, велосипедів навіть ніде поставити машину, не кажучи вже про те, щоб посидіти ввечері в приємній дружній чоловічій компанії. Тому важливими деталями в облаштуванні гаража є не тільки підлога та стіни, а й стелажі та навісні полиці для зберігання інструментів, побутових предметів та автозапчастин.
muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_24 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_26 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_40 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_49

Каркасний металевий стелаж, розташований уздовж стіни (а якщо дозволяє площа приміщення, то можна поставити і П-подібний стелаж для трьох стін), як вірний друг, допоможе відокремити необхідне другорядне. Але перш за все, слід провести ревізію речей, що накопичилися і тільки потім зробити точні виміри ширини, довжини і глибини конструкції.

Глибина стандартних конструкцій у будівельному магазині зазвичай до 1 метра, але цього найчастіше виявляється недостатньо, тому багато автолюбителів віддають перевагу стелажам на замовлення. У цьому випадку глибину потрібно визначати, виходячи з розмірів найбільшого розміру предмета, який стоятиме на полиці стелажу. Це може бути велика валіза, покришки і т.д. Щоб не накопичувалося багато бруду, пилу та вологи, краще просвердлити маленькі отвори в полицях. Так, інструменти не іржавіють і не припадають пилом.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_41 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_54 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_59

Залишивши відстань між підлогою та нижньою полицею стелажу близько 30 сантиметрів, ви значно спростите вологе прибирання гаража, яке тепер не буде займати багато часу.

Збираючи каркасний стелаж, краще використовувати металевий куточок (30 на 30 мм) на з’єднаннях болтових або профільовану трубу. Звичайно, можна застосувати і зварювання, але це не завжди вигідно та зручно. Профілі з алюмінію під гіпсокартон також не підійдуть через свою недостатню міцність.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_50 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_60 promo292878566

Відмінний матеріал для полиць – вологостійка фанера. Вона не вбирає вологу, міцна та довговічна. Для посиленого захисту фанеру можна розкрити лаком. Не варто робити полички стелажу занадто довгими, тому що фанера може прогнутися.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_3727f6950dff1f85f61b8623e5efe474f6-hanging-shelves-garage-diy-garage-overhead-storage

Звичайно, стелажі та полиці можна придбати у будь-якому спеціалізованому магазині, але така покупка обійдеться вам недешево.

muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_25 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_39 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_55muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_09-650x808 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_11 muzskie-sekrety-obustrojstvo-garazha_13

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *