Гарний дизайн проект квартири в стилі лофт на фото.
Спальня

Гарний дизайн проект квартири в стилі лофт на фото.


Все більше людей останнім часом віддають перевагу стилю лофт для оформлення своєї квартири. Цей стиль вважається сучасним нововведенням, хоча корінням йде далеко в минуле, в Америку 40-х років. Тоді у виробничому середовищі країни почали відбуватися зміни, які сприяли переміщенню підприємств подалі від міст. Таким чином, вийшло, що багато складських, фабричних, мануфактурних і майстерень залишилися порожніми. І тоді їх почали перетворювати на житлові приміщення. Так з’явився новий напрямок не лише у плануванні квартир, а й у стилі. Лофт у перекладі з англійської (loft) означає горище, а в даному випадку апартаменти нагорі. Ці квартири в основному займали творчі особистості, які тут не тільки жили, а й працювали, влаштовували виставки, покази тощо, відповідно, вони не обтяжували себе, наприклад, перегородками, намагаючись зберегти якнайбільше вільного простору. Для творчих професій їм було потрібно багато сонячного світла та свіжого повітря, мінімум декору та повна відсутність громіздких меблів. Саме звідти стиль лофт взяв свій головний напрямок – жодних перегородок, максимум свіжого повітря та вільного простору. Але це єдина риса цього стилю. Адже зараз лофт — це ще й поєднання старих деталей інтер’єру (цегляна стіна, неприкрита система вентиляції, заводські пристрої, труби і так далі) з новомодною технікою, аксесуарами, сучасними матеріалами і так далі. Це сталося тому, що в той час, коли подібні приміщення тільки стали житловими, спочатку мало кому сподобалися, тому, як було сказано вище, їх займали переважно люди творчих професій. Але потім на ці квартири звернули увагу, і оренда на них сильно зросла, і дозволити собі такі апартаменти могли лише добре забезпечені люди: банкіри, політики, бізнесмени. І ось вони і привнесли в стиль лофт атрибути дорогого життя.

Білий лофт у квартирі

Отже, можна сказати, що стиль лофт трохи нагадує мінімалізм, але тут немає його суворості, навпаки, все дихає теплом та затишком, здається обжитим та гостинним. Щодо кольору професіонали радять дотримуватися холодних відтінків, які були притаманні тим фабрикам, заводам і складам, що згодом перетворилися. Але найцікавішим кольором для цього стилю вважається нейтральний білий колір. Він робить приміщення ще просторішим, свіжішим, межі стін при цьому ніби змащуються, об’єднуючи все навколо в єдину стихію свободи.

Відчуття свіжості та простору
Простір у білому кольорі

Вітальня — це серце кожної квартири або будинку і особливо в стилі лофт. Це найбільше приміщення. Зрозуміло, що тут не буде ніяких перегородок і громіздких шаф. Зонування виконується лише за допомогою світла, кольору та меблів. І центральне місце у цій кімнаті займає диван. Він не повинен торкатися стін, найправильніше його розташування – у центрі приміщення. Навколо нього вже вибудовується решта інтер’єру – невеликі тумбочки, столики, крісла або стільці і так далі.

Інтер'єр у стилі білий лофт

Незважаючи на те, що ми створюємо білий лофт, для меблів краще вибрати будь-який відтінок холодної палітри, щоб інтер’єр не виглядав суцільною білою плямою. Звичайно, не завадять кілька яскравих акцентів, які зроблять обстановку цікавішою і трохи веселішою.

Так як стиль лофт передбачає вільні та просторі приміщення, то поєднання вітальні з кухнею буде цілком розумно, до того ж дуже зручно.

Така кухня має закритий вигляд, тут на відміну від вітальні немає ніяких відкритих поличок. Головні правила – це комфорт, простота та функціональність. До того ж строгість оформлення поєднується з новітніми технологіями та сучасними побутовими приладами.

Сучасна кухня в стилі лофт

До того ж можна спланувати приміщення так, щоб виділити ще й обідню зону.

А, головне, це дуже цікаво: можна готувати їсти та спілкуватися з сім’єю чи гостями, які зручно розташувалися у вітальні чи приймати їжу та дивитися телевізор.

Обідня зона

Але найважливіше — це відчуття простору, немає замкнених приміщень, тісних кімнаток, де неможливо розвернутися. Адже в сучасний час не кожен може собі дозволити житло, де буде простора кухня, вітальня, а про окрему їдальню і говорити не доводиться.

Кухонна та обідня зони чудово виглядають у білому варіанті. Звичайно, ніщо не заважає додати якийсь ще колір, тільки не яскравий, тут це буде трохи недоречно. Більше підійде чорний матовий. Такий колірний ансамбль успішно доповнять зелені рослини.

Колірний ансамбль кухні та обідньої зони

Але на цьому перетину просторів ще не закінчилися, також тут розміщується робоча зона зі столом, комп’ютером, стільцем та стелажем для паперів тощо.

Комусь це може здатися дуже невдалим варіантом, адже набагато зручніше працювати в окремій кімнаті, де ніхто не завадить. Але у всіх свої уподобання та смаки, деякі, може, навіть більше вважають за краще сидіти за комп’ютером під телевізор або, спілкуючись із гостями чи родиною.

Робоча зона у вітальні

Відкриті полиці та стелажі також є невід’ємною частиною стилю лофт. А книги, що повністю займають вертикальний відкритий стелаж, крім прямого призначення можуть бути ще й елементом декору – це виглядає оригінально і красиво.

Отже, основне приміщення у нас вийшло як чотири в одному: вітальня, кухня, обідня зона та робоча зона. Уся кімната витримана у єдиному стилі, розділена лише візуальними ефектами зонування. Білий колір створює атмосферу бездоганної чистоти та легкості. А незвичайні люстри роблять і саму кімнату незвичайною.

Також важливою особливістю вітальні у стилі лофт є великі вікна, дерев’яна підлога та високі стелі.

Основні атрибути стилю лофт

На другому поверсі розташувалася спальня та туалет з ванною. Ці кімнати також оформлені у білому кольорі.

Центральне місце у цій спальні займає ліжко мінімалістського вигляду. В ідеалі ліжко може бути оснащене шухлядами для речей або постільної білизни, щоб не завантажувати простір додатковими шафами або тумбами. Інші меблі не повинні бути великих розмірів, кілька невеликих крісел, тумбочка і невеликий столик. Шафа краще зробити вбудованою в стіну. Дзеркала допоможуть досягти зорового збільшення простору та посилити відчуття простору.

Біла спальня в стилі лофт Особливості інтер'єру спальні стилі лофт

Вікна також величезних розмірів. Замість люстри можна використати своєрідні світильники, це підкреслить унікальність інтер’єру.

Незвичайні світильники

Якщо і використовувати на шпалерах малюнок, то непримітний, блідо-сірого відтінку і якийсь хитромудрий, це цілком відповідає стилю лофт у білому виконанні.

Оформлення білої спальні в стилі лофт

Така спальня хоч і виглядає холоднуватою, але дуже затишною, просторою та освіжаючою.

Чарівність спальні - лофт

Санвузол у стилі білий лофт

Туалет і ванну кімнату краще оформляти просто, без витонченостей, як це було на якійсь фабриці або заводі, не в прямому, звичайно, сенсі, але в такому напрямку. Для підлоги в туалеті підійде плитка у білих та чорних тонах. Білі стіни просто оштукатурені. Проста раковина, без хитромудрих пристосувань, дзеркало у строгому виконанні. Для внесення різноманітності можна використовувати зелений колір, наприклад, для шафки.

Білий туалет у стилі лофт

Ванна кімната, а частіше просто душова, також не має будь-якого вишукування – на підлозі можна зустріти плитку монохромних кольорів: білу і чорну. Використання скла та металу підкреслять особливості стилю лофт.

Біла ванна кімната в стилі лофт

Передпокій у білому стилі лофт також має просту атмосферу, хіба що вішалку можна зробити незвичайну, наприклад, у вигляді об’ємних кіл. Саме тому, що це перше приміщення, яке ми бачимо, заходячи в квартиру, тут має бути повною мірою відображено напрямок стилю лофт. Непримітні тумбочки, дзеркальні чи глянсові поверхні тощо. Головне просто і зі смаком, а також без масивних предметів меблів.

Отже, білий лофт у квартирі створює неймовірний простір, свіжість та відчуття свободи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *