гарні цегляні будинки на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

гарні цегляні будинки на фото


Сучасний ринок передбачає широкий асортимент та вибір за будівельними матеріалами. За належного бажання кожен може підібрати для себе оптимальний варіант і зайнятися будівництвом власного будиночка. На вибір пропонуються: спеціально оброблений дерев’яний брус, сендвіч-панелі, пористий бетон та інші матеріали. Однак, незважаючи на цей великий асортимент, багато людей обирають перевірену часом цеглу.

архітектурний шедевр із басейном великий будинок у світлих тонах великий будинок з круглою клумбою у старовинному стилі чудовий будинок з шезлонгами двоповерховий будинок з басейном будинок у горах будинок у заміському районі будинок в оточенні стрижених клумб будинок в осінньому пейзажі

Причина цього вибору досить проста — цегла має хороші характеристики і високий рівень якості. Цегляний будинок – престижний та дорогий варіант елітного заміського житла. Незважаючи на свою ціну, подібні особняки та котеджі не перестають користуватися постійним попитом, адже це просторе житло на віки, здатне захистити свого господаря від будь-яких погодних «капризів».

будинок у приміській зоні будинок у сірих тонах будинок з білої та червоної цегли будинок з білої цегли будинок з червоної цегли будинок класичної форми будинок на піднесенні будинок на зеленій галявині будинок на величезній галявині будинок серед величезної галявини

Переваги та недоліки цегляного будинку

Сам матеріал вже є основною перевагою, адже він відкриває перед власником великі архітектурні можливості. Використовуючи цеглу, можна побудувати будинок будь-якого стилістичного напрямку, при цьому складність і кількість поверхів не має обмежень. Якщо виконати роботу максимально акуратно, то вдасться уникнути додаткових робіт.

будинок з алеєю будинок з аркою будинок з балконами будинок з басейном у сутінках будинок з білими колонами будинок з білими кутами будинок з великим басейном будинок з верандою на підпорах будинок з верандою будинок з водоспадом на камені

Ще однією перевагою є довговічність, яку гарантує висока зносостійкість цегли, а її міцність забезпечить стійкість до таких негативних впливів:

  • різкі температурні перепади;
  • гниття;
  • високий рівень вологості;
  • деформація;
  • пліснява або грибок.

За рахунок цих переваг будинок здатний простояти десятки років і при цьому не вимагатиме ремонтних робіт. Якщо ж підійти до будівництва з оригінальним задумом, то з дому можна створити замок, який буде почесно залишити спадкоємцям.

будинок із зоною відпочинку будинок з кам'яною алеєю будинок з кам'яним басейном будинок з літньою альтанкою будинок з літньою верандою будинок з мансардою будинок з освітленням будинок із зеленим лужком будинок з дерев'яними сходами будинок з декоративним басейном

Також до переваг такої будови слід віднести:

  • екологічність;
  • якісна звукоізоляція за рахунок товстих стін;
  • біологічна стійкість до гризунів та комах;
  • пожежна безпека.

будинок з майданчиком для відпочинку будинок з прибудовою для відпочинку будинок з садом будинок з фігурним дахом будинок з фігурними газонами

Серед недоліків можна відзначити такі нюанси:

  • дрібнокаліберність;
  • великі водні витрати (взимку будівництво зовсім неможливе, оскільки вода замерзатиме і не вдасться замішати цементний розчин);
  • цегла незручна при транспортуванні та навантаженні через значну вагу;
  • висока температурна інерційність (потрібне тривале прогрівання стін, а отже потрібно добре витратитися на опалення будинку);
  • тривала усадка (потрібно від кількох місяців до 1 року, можна уникнути цього, використовуючи для обробки гіпсокартон, пластик або стінові панелі);
  • великі грошові витрати (це стосується оплати праці робітників, і не дешевого будівельного матеріалу).

будинок з ліхтариками біля басейну будинок з ліхтарями на галявині будинок з фонтаном будинок з квітковим газоном будинок з широкими сходами будинок складної споруди

Вибір проекту цегляного будинку

Перш, ніж зайнятися будівництвом, необхідно знайти підходящий проект, за яким вже будуть вестись роботи. Нюанси, які обов’язково мають бути зазначені у проекті:

  • поверховість;
  • кількість та місце розташування кімнат;
  • фундамент та його тип;
  • вигін стін;
  • монтаж покрівлі;
  • схеми газової та водопровідної систем, каналізації;
  • схеми необхідних електромонтажних робіт

будинок зі віконницями будинок біля басейну будиночок для відпочинку з гарним басейном будиночок під снігом будиночок потопаючий у зелені ялинки біля будинку заміський будинок навесні заміський будинок гарний будинок у вечірньому світлі невеликий будиночок у лісі

Багато хто хоче заощадити на цьому, складаючи проект самостійно, проте це є грубою помилкою, що може спричинити низку проблем. Саме тому краще вдатися до вибору одного з базових варіантів або зажадати в архітектора індивідуальний проект. Варто пам’ятати, що від проекту залежить швидкість будівництва, і комфорт проживання в будинку.

Хто б і що не говорив, але саме цегляний будинок залишається класикою приватних домоволодінь. Будь-яка солідна будівельна фірма більшість пропозицій базується на готових цегляних будинках у великому асортименті. Так, такий будинок обійдеться в хорошу копійчину, але він того вартий, і постійний попит — явне тому підтвердження.

величезний будинок біля басейну одноповерховий будиночок з майданчиком для відпочинку оригінальний будинок на галявині розкішний будинок у вечірніх сутінках поєднання червоної цеглини з деревом садиба з гостьовими будиночками затишний будиночок з алеями

Популярні стилі сучасних цегляних будинків

Романський

Будівлі, що прийняли елементи давньоримської архітектури, наповнені торжеством і умиротвореною силою. Більшість таких будинків більше схоже на значні фортеці, що характеризуються:

  • масивними, монументальними стінами;
  • оригінальним цегляним декором;
  • циркульними арками.

романський стиль

Готика

Саме цей історичний період є етапом розквіту цегляного будівництва. Зараз в архітектурі таких будинків не можна побачити скульптурних груп, характерних для цього напрямку. Стіни готичних будинків мають колірний контраст за рахунок використання кількох типів цегли, штукатурки та каміння. Загалом це похмуро-романтичні будинки з ноткою замкового ухилу.

готика

Бароко

Наступний історичний етап, який природно приніс свої плоди і в будову цегляних будинків. Такі будівлі характерні своєю помпезністю та величчю. Найчастіше тут використовується безліч декору, кількість яких вражає. Всі лінії будівлі мають плавні вигини та переходи, а вікон тут надзвичайно багато.

бароко

Англійський стиль

Такі будови є сумішшю вікторіанського і георгіанського стилів, характеризуються червоними стінами. У загальноприйнятому варіанті це двоповерховий будинок з нежитловим горищем, що використовується як комора. Враховуючи сучасні тенденції, його можна переробити в мансарду і активно використовувати.

Фасад такого будинку має суворі лінії та повну відсутність декору. Будинок повинен мати симетричні лінії, ідентичне розташування вікон та димарів щодо фасаду.

англійська

Класика

Будинки, здатні стати родовими замками, що зберігатимуть сімейні цінності віками. Цегла червоного кольору тут ніколи не комбінуватиметься з сучасними матеріалами. Скляні двері або пластикові вікна – це безглузда та недоречна річ у такому будинку. Вся будова класичного типу має бути виконана лише з натуральних матеріалів, а основною вимогою буде правильність ліній та пропорцій.

класика

Модерн

Складні та плавні лінії є основою такого будинку. Слово симетрія в цьому випадку просто не застосовується. Характерною рисою тут стають плавні вигини, лінії та переходи, а також різноманітні орнаменти. Фасади мають округлі лінії, а декор виконується з кераміки та кованих ґрат. У вікнах замість звичайних стекол використовуються вітражі, що вставляються в палітурки хитромудрих малюнків.

У більшості випадків такий стиль можна побачити в міських особняках або заміських віллах, адже їхня оригінальна архітектура всіляко кричить про індивідуальність будівлі. Жити у такому будинку завжди приємно, затишно та дуже комфортно.

модерн

Американський стиль

Будова цього стилю є деяким переосмисленням старого європейського напряму. Особливість полягає у масштабності споруд та їх зовнішнього багатства. Характерною рисою таких будинків є симетричність, кімнати в такому будинку завжди дуже великі та просторі.

Дах будівлі буде каскадним, а ось вікна величезні та у великій кількості. Тут часто можна побачити колони, шпилі та широкі сходи на другий поверх усередині будинку. Фасад практично завжди обробляється світлою штукатуркою, декор практично відсутній. Загалом це розкішні цегляні будинки, які демонструють фінансовий добробут господарів.

американський

Стиль прерій

Ще один американський стиль, який орієнтується на повну гармонію будинку з навколишнім ландшафтом. Дизайн будинку характерний горизонтальними лініями форм, що асоціюються із краєвидами прерій. Дах у таких будинків найчастіше шатрового типу, рідше плоский, що завершується масивними та широкими звисами. Вікна тут встановлюються лінійно.

прерій

Хай тек

Стиль має на увазі під собою торжество раціоналізму. Архітектура таких будов базується на максимальній лаконічності, лінійності та повній функціональності. Такі цегляні будинки характерні повною технічністю та зачаровують з першого погляду. Основною рисою хай-тека є максимум вільного простору та світла. Пропорційна точність, нехитрий і практичний декор створюють загальну елегантність будівлі. Фасад такого будинку буде рясніти склом і металом, дрібні конструкції в такому будинку практично відсутні.

будинок хай-тек

Основне навантаження робиться не на декор, а на колірний контраст аскетичних будов. Оздоблення фасаду найчастіше комбінує у собі два кольори: чорний – білий, червоний – чорний, сріблястий – червоний тощо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *