Фрески в інтер'єрі квартири  Сучасні ідеї щодо прикраси стін на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Фрески в інтер’єрі квартири Сучасні ідеї щодо прикраси стін на фото


Нам усім хочеться перетворити своє житло на щось цікаве, незвичайне, красиве і незабутнє. Саме для цієї мети люди колись і вигадали використовувати фрески в інтер’єрі.

Фрески в інтер'єрі

Раніше нанесення фресок було ручною роботою майстра, його кисть створювала чудові шедеври, і це було відображенням його характеру. Цими секретами володіли лише деякі художники, але в цю роботу йшло багато років. Нині ж фрески в інтер’єрі набули масштабів промисловості. Існує величезна кількість технологій створення унікальних зображень на стінах, стелях і підлогах. І тепер ці малюнки відображають характер не майстра, а господаря квартири чи будинку, і вже не потрібно стільки часу для їхнього створення.

Фрески в інтер'єрі відбивають характер господаря Тематичні фрески в інтер'єрі

Що таке фрески?

Інтер’єрні фрески – це історичні, античні чи сучасні декоративні зображення, які наносяться на поверхню з рельєфною чи плоскою структурою. У результаті виходить картина, зображена прямо на стіні, стелі чи підлозі. За допомогою фресок в інтер’єрі створюється своєрідна атмосфера. А якщо доповнити малюнком дверні чи віконні отвори, укоси, меблі тощо, то вийде цілісний взаємопов’язаний сюжет.

Цілісний сюжет за допомогою фрески

Особливості фресок

Сучасні фрески в інтер’єрі – це новітні технології. Застосовуючи різні види матеріалів, фактура фрески може бути плоскою або об’ємною, в наш час це називається 3D-ефект. З його допомогою можна надати малюнку жвавість та природність. Фарби, що використовуються для фрески, мають якісну структуру та стійкість до вигоряння на сонці, а також різноманітних забруднень та вологи.

Дуже зручно, що нанести фреску в інтер’єрі можна на будь-якому етапі проекту. Але все ж таки в будь-якому випадку необхідно ретельно продумати, яке значення буде нести зображення, і як воно поєднуватиметься із загальним дизайном інтер’єру. За допомогою фрески ви можете створити практично будь-який інтер’єр, наприклад розкішного замку або палацу.

Розкішний інтер'єр з фрескою

Або поринути у безмежні морські простори.

Морський інтер'єр за допомогою фрески

Можливо навіть, що фрески в інтер’єрі можуть перенести вас до інших країн та наповнити атмосферу культурою та духом тих країв.

Фрески у дусі культури інших країн

Безперечна перевага фрески – це тривалий термін служби. Даруючи яскраві та позитивні емоції зараз, вона й надалі вас радуватиме, вражатиме і вражатиме уяву.

Незабутня атмосфера інтер'єру з фрескою

Наносячи фрески на стіни, ви перетворюєте своє приміщення, наділіть його тією аурою, яка вам ближча. Чи то витонченість, нейтральність, оазис натхненності, помпезність, гармонія з природою чи дитячі витівки – всього цього можна досягти, прикрасивши стіни фресками.

Фрески в інтер’єрі здатні грати солюючу роль або бути тлом. Залежить це, звичайно, від вашого бажання і відповідно від розміру зображення, обрамлення, розташування та тонів кольорів, які використовуються при створенні картинки.

Настінні фрески багатоликі, вони можуть прикрашати інтер’єр будь-якої кімнати, несучи собою різне значення та зміст. Це може бути спальня.

Фрески в інтер’єрі спальні

Фрески у спальні

Використовуючи фрески в інтер’єрі спальні, ви огорнете себе магічною силою малюнка, яка здатна подарувати бажаний спокій і тихе блаженство, які так необхідні в цій кімнаті.

Для того щоб малюнок гармоніював з навколишнім середовищем, необхідно правильно підібрати фонове освітлення. Крім центральної люстри, доповніть інтер’єр кількома торшерами, так ви створите розсіяне освітлення, яке вигідно підкреслить наявність фрески в інтер’єрі. А також добре підходять фрески для обіднього простору.

Фрески в інтер’єрі їдальні

Фрески в інтер'єрі їдальні їдальня, оповита фресками

Фрески у їдальні є важливим доповненням до загальної атмосфери. У правильно оформленому приміщенні їдальні будь-яка їжа буде смачнішою і смачнішою. Головне правило: не варто вибирати занадто багато яскравих та соковитих кольорів, це може спричинити погіршення апетиту і навіть травлення, а також головний біль. Для їдальні підходять більш спокійні тони та відтінки, які використовуються для фресок.

Спокійні тони фрески для їдальні

Хоча зображення яскравої природи в жодному разі не вплине на вас і ваш апетит негативно. Навпаки, все, що пов’язане з природою, особливо в їдальні, наповнить вас бадьорістю та гарним настроєм.

Яскраві природні фрески у їдальні

Саме місце цікавим та вигадливим фрескам у дитячій кімнаті.

Фрески в інтер’єрі дитячої кімнати

Фрески в інтер'єрі дитячій

Дитяча кімната для дитини це цілий світ. Оформлення кімнати дуже впливає на особистісний розвиток дітей. Тому важливо створити комфортний, приємний та веселий дизайн інтер’єру кімнати, щоб перебувати там малюку було зручно та радісно. До речі сюди підійде об’ємна фреска, що відображає улюблене захоплення дитини і доставляє йому задоволення.

Об'ємна фреска для дитячої кімнати

Багатьом фрески в інтер’єрі сподобалися тим, що вони здатні візуально скоригувати та додати оригінальності приміщенню. Зробити, наприклад, із звичайної ванної кімнати справжній шедевр.

За допомогою настінних візерунків ви можете створити найбільші ілюзії, розширити або звузити простір. Доторкнутися до історії та навіть відчути себе її учасником, стати володарем великих реліквій та раритетів – все залежить від вас та вашої фантазії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *