Флізелінові шпалери: фото в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Флізелінові шпалери: фото в інтер’єрі


На сучасному етапі розвитку індустрії оздоблювальних матеріалів дедалі більше лідируючі позиції займають флізелінові шпалери. З кожним днем ​​стає дедалі більше їх прихильників серед населення. Це пояснюється високою якістю та позитивними властивостями флізеліну, такими як висока міцність, можливість вологого прибирання, простота обклеювання та, звичайно ж, презентабельний вигляд. При виборі шпалер потрібно чітко визначитися із видом, який вам більше підходить. Це можуть бути шпалери під фарбування, спінено вінілові, щільно вінілові, на основі флізеліну, а також з елементами шовкографії.

Переваги та недоліки флізелінових шпалер:

  • завдяки щільній основі дозволяють маскувати невеликі дефекти стін (тріщини та нерівності);
  • пожежобезпечність та вогнестійкість;
  • матеріал пропускає повітря, що дозволяє стінам «дихати»;
  • легкість поклейки: не розтягуються і рвуться. Клей наноситься лише на стіни, що скорочує час роботи;
  • простота догляду: для прибирання можна використовувати пилосос або ганчірку;
  • завдяки стійкості до сонячного світла шпалери тривалий час зберігають свій колишній вигляд;
  • антистатичні.
  • слабка стійкість до механічних пошкоджень: можуть залишитися подряпини та невеликі вм’ятини;
  • вимагають періодичного прибирання;
  • щодо висока вартість.

Флізелінові шпалери в інтер'єрі Флізелінові шпалери в інтер'єрі ванної кімнати Флізелінові шпалери в інтер'єрі квартири Флізелінові шпалери в інтер'єрі кімнати Флізелінові шпалери в інтер'єрі дитячій Флізелінові шпалери в інтер'єрі їдальні Флізелінові шпалери в інтер'єрі спальні Флізелінові шпалери в інтер'єрі спальної кімнати Флізелінові шпалери в інтер'єрі спальної вітальні Флізелінові шпалери в інтер'єрі спальної кімнати Дизайн флізелінових шпалер Дизайн флізелінових шпалер у спальні Дизайн флізелінових шпалер у спальній кімнаті Флізелінові шпалери фото Флізелінові шпалери в інтер'єрі кухні

Існують два основні типи флізелінових шпалер:

Структурні – відмінна особливість вмісту спіненого вінілу, який нанесений на основу з волокнистої целюлози. Тобто в цьому випадку флізелін виступає лише основою матеріалу, а декоративними якостями шпалери наділяються спеціальним вініловим шаром.

Повністю на основі флізеліну – представлені із досить щільною текстурою. Основа яких не допускає абсолютно ніяких деформацій полотна. Інакше через них виявляться всі вади стіни. Тому обклеювати стіну ними можна лише після ідеальної підготовки. Маючи оригінальну текстуру, чудово підходять для додаткового фарбування. Єдине що вимагає особливої ​​уваги — це дотримання технології нанесення матеріалу.

Техніка обклеювання флізеліновими шпалерами

Для початку потрібно ретельно очистити поверхні. Відмити побілку, видалити фарбу чи старі шпалери, загрунтувати та просушити. Для полегшення роботи потрібно розмітити поверхні, що обклеюються. Після розмітки наносимо клей. Причому покриваємо поверхню трохи більшу, ніж потрібного. Шпалери відрізаємо із запасом сантиметрів 7 – 10. Перший відріз прикладаємо строго за мітками. Використовуючи гумовий шпатель, прогладжуємо спочатку зверху донизу, а потім по діагоналі ялинкою. Всі наступні полотна приклеюємо точно по краю попередньої смуги.

Однак можуть виникнути певні складності при обклеюванні кутів зі складними виступами. Тут головне правило, яке потрібно пам’ятати, флезелінові шпалери не люблять нахлеста, що саме по собі передбачає точність та філігранність виконання.

Отже, підіб’ємо підсумок. Ці шпалери, як вище було сказано, чудово приховують, тріщини і не рівні поверхні не розриваючись, і зберігаючи первозданний вигляд. Саме цей факт робить флізелінові шпалери найбільш популярними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.