Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору


Зміст:

  1. Фільтри для очищення водопровідної води на кухню
  2. Змішувач із фільтром питної води
  3. Вбудовувані фільтри для води
  4. Фільтр питної води під кухонну мийку 2021
  5. Стаціонарні водяні фільтри
  6. Проточний фільтр питної води на кухню
  7. Технологія зворотного осмосу

Вибір сучасних очисних фільтрів питної води досить різноманітний та привабливий. Придбати будь-який із фільтрів можна практично у кожному господарському магазині. Залежно від виду фільтра варіюватиметься і ціна виробу: чим складніше і технологічніше, тим дорожче ціна і якісніший кінцевий продукт у вигляді очищеної питної води. З установкою системи очищення води складнощів не виникне: найпростіший фільтр-глечик просто треба наповнити водою, а пристосування складніше, наприклад, фільтр під мийку вимагатиме участі вправних чоловічих рук.

Фільтри для очищення водопровідної води на кухню

Фільтри бувають різних видів. Якщо вибирати по виду картриджа, то є такі фільтри: вугільні, механічні, пом’якшувальні, знезалізнювальні. Якщо орієнтуватися на технічні характеристики, то це фільтр у вигляді глека, фільтр під кухонну мийку, насадка на кран, фільтр, що окремо стоїть, передфільтр, нанофільтр. Є два етапи фільтрування води – попередній та доочищення. Відповідно для кожного етапу є свої прилади, що фільтрують пристрої.

Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору

Змішувач із фільтром питної води

Досить зручне, але дороге задоволення у вигляді високотехнологічного змішувача з фільтром, що очищає, передбачає подачу ретельно очищеної води через відокремлений отвір в мийці на Вашій кухні. Це може бути окремо виведений гусак, два паралельні отвори на одному крані або розумний аератор, оснащений кольоровим індикатором, який своєчасно показує, що закінчився термін дії фільтра і його необхідно замінити для подальшого якісного очищення питної води.

Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору

Вбудовувані фільтри для води

Основних видів вбудованих фільтрів для очищення питної води на сьогоднішній день більш ніж достатньо: прилади з механічною фільтрацією (до них відносяться системи деманганації, освітлення, знезалізнення, пом’якшення, дезінфекції та озонування), сорбційні фільтри з активованим вугіллям різних модифікацій, аера , фільтри під кухонне миття.

Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору

Фільтр питної води під кухонну мийку

При виборі такого фільтра слід враховувати особливості якісного складу води, що очищається. Відповідно до цих даних потрібно підібрати спосіб очищення та з’ясувати доцільність та необхідність пом’якшення води. Відмінно і високоякісно, ​​але не дешево, виконає завдання очищення фільтр з мембраною, яка має противірусну та антибактеріальну функцію. Якщо Вам необхідний бюджетний варіант, то чудово підійде фільтр під мийку з іонним чи вугільним очищенням. Переваги фільтрів під миття очевидні: зручність і простота монтажу елементів фільтра, легкість і доступність у процесі зміни картриджів, можливе розміщення об’ємних пристроїв, що збільшують кількість етапів та ефективність очищення питної води, хороша швидкість роботи, розміщення під миттям не зіпсує дизайн та зовнішній вигляд кухні.

Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору

Стаціонарні водяні фільтри

Фільтри для очищення питної води для роботи в стаціонарному режимі бувають наступних різновидів: глеки, зворотного осмосу, електромагнітні, ультразвукові, картриджні, магістральні. У глеках фільтр багатошаровий, змінний. Таким видом фільтра легко і комфортно скористатися. Головна умова ефективного використання – своєчасна заміна фільтра. Поетапне та високоефективне очищення за допомогою системи зворотного осмосу дозволяє отримати якісний результат у вигляді очищеної та пом’якшеної води. Електромагнітний фільтр впливає на хімічні процеси утворення солей і відрізняється зручністю, простотою монтажу та компактністю. Все більшої популярності набуває ультразвукове і знезаражуюче очищення води.

Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору

Проточний фільтр питної води на кухню

При виборі проточного фільтра важливо звернути увагу на характерні риси цього виду пристроїв для очищення питної води. Це насамперед кількість етапів очищення. Може від двох до шести етапів, і, звичайно, більша кількість етапів – найкраща якість води. Далі варто звернути увагу на показник продуктивності, тобто, з якою швидкістю та якістю вода проходить усі щаблі очищення. Дозволить використовувати воду безперебійно, не чекаючи закінчення очищення за умови, що фільтр оснащений резервуаром для накопичення очищеної води. Варто обов’язково врахувати ресурс фільтра, на очищення якогось об’єму води його вистачить. Природно, що більше, то краще, рідше доведеться його міняти. Контроль за роботою проточного фільтра може здійснюватись автоматично за допомогою електроніки, або механічно з Вашою допомогою.

Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору

Системи очищення питної води за допомогою технології зворотного осмосу

В основі цього технологічного пристрою є мембрана. Напір води у водопровідному крані через найтоншу мережу мембрани пропускає лише молекули води, проте сторонні домішки затримує. Очищена вода проходить далі, а домішки потрапляють у каналізаційні труби для виведення. Є кілька етапів очищення, що проходить вода через систему зворотного осмосу: попереднє очищення в спеціальних ємностях, потім безпосередньо очищення за участю мембрани, і завершальний етап – мінералізація та видалення непотрібних запахів. Система зворотного осмосу підійде як домашнього використання, так промислового. Цікавий факт: вода, що пройшла вищезгадану систему, демінералізована та ідеально підходить за технічними характеристиками для використання у централізованих системах опалення.

Фільтр для води на кухню: різновиди та правила вибору

До вибору очисного фільтра для води необхідно поставитися відповідально і серйозно, адже від якості питної води, що вживається, безпосередньо залежить Ваше здоров’я. Найкраще звернутися за професійною допомогою до фахівців у цій галузі. Якщо Ви маєте достатні технічні навички доповнити свої знання за допомогою Інтернету або спеціальною літературою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *