Фен-шуй у розвішуванні картин у спальні, дитячій, вітальні та кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Фен-шуй у розвішуванні картин у спальні, дитячій, вітальні та кухні


Кожна кімната має свою неповторну енергетику, яку можна покращити завдяки правильному підходу до розвішування картин. Звичайно, це будуть лише загальні рекомендації, але знання азів подібного мистецтва, безперечно, принесе лише користь господареві квартири. Про це й поговоримо. Кожна зона в квартирі вимагає особливого підходу, тому в цій статті розглянемо всі типи кімнат, де пануватиме своя специфічна та неповторна енергетика.

Спальня

Спальна кімната – місце, де кожна людина відпочиває душею та тілом. Саме тому тут працює головне правило – уникати вішати на стіни зображення надто динамічного та бурхливого характеру, наприклад, водоспади чи вулкани. Вони не подарують так необхідний нашому тілу спокій та відпочинок. Зупиніть свій вибір на умиротворюючих та спокійних краєвидах. Це може бути, наприклад, невелика річечка з плаваючими лататтям і ліліями, проте в картині не повинен відчуватися і застій. Свіжий, розмірений і плавний перебіг життя – символ процвітання і водночас внутрішнього спокою.

Ніжна сакура на полотні

Природні мотиви

Важливим пріоритетом у виборі картини є ваші почуття. Якщо цей пейзаж вселяє вам спокій і внутрішню розслабленість, це те, що вам потрібно. Якщо ж ви відчуваєте, що картина «не ваша» — не варто на ній і зациклюватися. Довіртеся до своєї інтуїції.

Картина, що втілює легкість та ніжність

Оригінальна композиція

Чуттєвий квітковий етюд

Дитяча кімната

Дуже важливо при виборі картини в кімнату дитини придивитися до самого малюка і, виходячи з його переваг, придбати потрібну річ. Через улюблені кольори в одязі дитина отримує для себе ту світлу енергію, яка їй справді потрібна. Тому якщо дитина віддає перевагу білому або жовтому кольору, повісьте на стіні картину, максимально наповнену подібними фарбами. Сонячна композиція в сонячному інтер'єрі

Душевні пейзажі у затишній дитячій кімнаті

У той же час слід добре придивитися до характеру дитини. Бурхливі та динамічні зображення сприяють вибуху енергії у малюку, а спокійні пейзажі – навпаки, заспокоюють та загальмовують надто активну діяльність.

Яскраві фарби у дитячому інтер'єрі

Картини в кімнаті двійнят: дитяча безпосередність

Вітальня або зал

При виборі картин у вітальню, призначення якої зазвичай різнопланове, потрібно трохи поекспериментувати. Для того щоб визначити, якого кольору картини і в цілому оформлення кімнати вам підійде, можна взяти певний колір розміром з картину і повісити на стіну в своєму залі. Заплющивши очі, дуже важливо відчути, як змінилися ваші відчуття. Якщо вам тепло та комфортно, то, безумовно, саме цей колір ідеально підходить для вашого інтер’єру, якщо ж ні – спробуйте знову з іншим кольором.

Вишукане панно доповнює інтер'єр у тропічному стилі.

Картини в білому обрамленні в поєднанні з білим тлом.

Природна пастель на картинах доповнює інтер'єр в еко-стилі.

Ідеальне поєднання фарб картин та кольору м'яких меблів

Їдальня та кухня

Що стосується процесів, що відбуваються на кухні, то їх можна віднести до стихії Дерева. Саме тому кухонний простір дуже корисно прикрашати речами, особливо картинами, в зелених тонах. Це можуть бути різні краєвиди, дерев’яні мотиви, спокійні зображення води, полів, лісів тощо.

Деревні мотиви в їдальні, оформлені в стилі модерн

Яскраві кольори, а особливо червоний, також є символом сильного позитивного енергетичного заряду. Адже саме він відноситься до стихії вогню та підтримує все, що пов’язане з домашнім, сімейним вогнищем.

Яскравий акцент у світлому інтер'єрі На кухні це кухонна плита, яка підтримує в нас цілющу силу, а червоний колір стимулює не тільки всі процеси, пов’язані з будинком та осередком, але також сприяє здоровому апетиту.

Робоча зона

У цьому приміщенні у картинах фен-шуй вітаються зображення полів та дерев. Зелені тони допомагають зосередитися та цілеспрямовано працювати. Перед столом краще повісити характерний пейзаж, де обов’язково повинен бути горизонт або дорога, що далеко йде. Такі художні твори приносять успіх у особистісному та кар’єрному зростанні. Зображення пагорбів або гірської місцевості, розміщене протилежно до робочого столу, надасть почуття захищеності та впевненості.

Таємничий краєвид

Зелені фарби природи

Що важливо пам’ятати при розвішуванні картин з фен-шуй

  • вибирайте картини, прислухаючись до своїх відчуттів;
  • виключіть картини із зображенням руїн, розбитого посуду, хижих звірів, злиднів та старих людей;
  • уникайте гострих кутів, асиметрій, малюнків із незрозумілим змістом;
  • не вітаються картини у громіздких, важких рамах;
  • не варто вішати портрети померлих близьких родичів чи знаменитостей – вони принесуть негативну енергію до будинку;
  • не бажано вішати полотна із зображенням абстракцій. Це є символ прикордонного стану, який несприятливо впливає на домашню атмосферу;
  • не слід купувати картини з незрозумілими ієрогліфами та іншими письменами.

Ніколи не захаращуйте свій будинок великою кількістю картин. Пам’ятайте, фен-шуй не терпить мотлоху і любить вільний простір. Підбирайте правильно мальовничі картини для вашого інтер’єру, адже це запорука гармонії, душевного спокою, здоров’я та щастя! А ще – не бійтеся експериментів і пробуйте творити картини самі, адже те, що зроблено своїми руками, з душею та любов’ю, безперечно, допоможе досягти поставленої мети!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *