Етапи виконання робіт під час капітального ремонту
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Етапи виконання робіт під час капітального ремонту


План капітального ремонту квартири

Капітальний ремонт квартири передбачає ґрунтовну зміну структури квартири, а саме: повністю замінюється обробка стін та стель, вікна, двері, підлоги. сантехніка, електропроводка, водопостачання та інші комунікації.

При плануванні самостійного капітального ремонту квартири необхідно передбачити такі види робіт:

ремонт стель, стін, підлог включає: їх очищення, шпаклівку та вирівнювання поверхонь;
заміна або ремонт вікон та підвіконь;
заміна сантехніки, комунікацій та облицювання кахельною плиткою приміщень ванної кімнати та кухні;
заміна підлогового покриття та підлога ковроліну або лінолеуму, укладання паркету.

Також існує певна черговість у виконанні цих робіт:

1) план перепланування (якщо вона запланована);

2) план робіт із проведення ремонту;

3) дизайн-проект квартири та документальне підтвердження перепланування;

4) підбір матеріалів та інструментів.

Капітальний ремонт повинен розпочинатися спочатку з брудніших робіт. Які вимагають особливої ​​ретельності, щоби згодом не довелося все повністю переробляти. Ці операції включають: вирівнювання бетонних стін та підлог, заміну дверей та вікон, монтаж нової електропроводки, прихованих отворів та коробок для розеток. Крім того, в цю категорію входять всі види робіт, що виробляються з використанням електродриля та шпаклювальних розчинів.

Спочатку проводиться заміна електричної системи та встановлюються додаткові розетки. Для яких попередньо підводиться провід, а потім самі ставляться коробки розеток та підключаються до електричного щитка. На кухні та в коридорі доцільно передбачити більшу кількість електричних розеток. Оскільки в цих приміщеннях часто користуються різноманітною побутовою технікою та кухонним обладнанням. Це і холодильник, пральна машина, телефон, телевізор та антенний кабель. Всю існуючу проводку з’єднують у товстий провід, що приєднується окремо до електричного щитка.

Наступними виконують зварювальні та монтажні роботи, вони включають заміну радіаторів опалення або встановлення сантехніки у ванній кімнаті та туалеті.
Кахельну плитку укладають лише після того, як будуть закінчені зварювальні роботи. Інакше іскри пропалять верхній шар кахлю, і плитку доведеться перекладати.

Потім виробляють вирівнювання поверхонь стін та підлог. При проведенні цих малярських робіт з’являється найбільша кількість пилу, бруду та сміття. Тому спочатку потрібно закрити порожнечі в місцях стикувань панелей стін. Це дозволить уникнути втрату тепла та покращить звукоізоляцію квартири. Для установки плінтуса без щілин кут підлоги та стін добре вирівнюють. Тільки після цих процедур закріплюють розетки та вимикачі.

На наступному етапі проводять установку нових дверей, підвіконь та вікон. Це зробити з граничною точністю вдасться тільки після закінчення вирівнювання стін та підлоги. При порушенні цього порядку робіт закономірні помилки з відстанню від підлоги до низу дверей. Що загрожує серйозними проблемами при експлуатації дверей до повного демонтажу з усіма наслідками.

Закінчується капітальний ремонт квартири закріпленням полиць, карнизів, плінтусів та наличників.

В останню чергу ремонтують балкон або лоджію, щоб там можна було зберігати інструменти, залишки матеріалів, які, можливо, знадобляться потім.

Насамкінець слід зазначити, що починається капітальний ремонт квартири з найдальшої кімнати і закінчується обробкою кухні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *