елітний інтер'єр у сучасному стилі на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

елітний інтер’єр у сучасному стилі на фото


Оформлення в стилі модерн дозволяє використовувати безліч сучасних прийомів та поєднувати різноманітність методів декорування. Фасад котеджу, виконаного в цьому стилі, відрізняється правильністю форм та різкістю ліній. Велика кількість скла та металу стали однією з основних ознак такого напрямку.

Плоский дах та високі стелі такої будови дозволяють створити зверху додаткову практичну площу. Незвичайне підсвічування, вмонтоване в сходинки та стіни конструкції, роблять її все більше схожою на космічний корабель. Кам’яні плити для облицювання доріжок поєднуються по кольоровій гамі з самою будовою, що дозволить гармонійно комбінувати ландшафтний дизайн ділянки з екстер’єром будинку.

Багаторівневі клумби також імітують своє інопланетне походження. У цьому зелені насадження ефектно розбавляють сіру гаму, обрану дизайнером будови.

Тераса будинку також демонструє безліч каменю та скла. При цьому в меблях, вибраних для її оформлення, проглядається японська стилістика. Дерев’яні рейки та металеві плетіння в поєднанні з низькою посадкою роблять такі меблі схожими на столики для чайних церемоній.

Велика вітальня характеризується об’ємним простором. Натуральні спокійні кольори меблів та покриттів розбавлені яскравими кольорами на картинах, якими оздоблені стіни. М’який диван виглядає дуже зручним. Вузький стіл, розташований прямо біля стіни, абсолютно порожній. Велика кількість елементів декору та дрібних аксесуарів не властиві такому стилю.

Кухня в котеджі в стилі модерн практична та яскраво освітлена. Матові та глянсові поверхні, поєднуючись між собою, дають дизайнеру бажаний результат. Прямі лінії та гострі кути ще раз наголошують на приналежності такого інтер’єру до загального стилю. Високий кран, окрім його популярності та оригінального вигляду, став дуже зручним представником сантехніки, оскільки дозволяє занурювати під струмінь води великі предмети кухонного начиння. Високі стільці дають можливість використовувати робочу поверхню як барну стійку.

У їдальні зоні встановлено великий стіл спокійного кольору. Його оточують стільці незвичайної форми. Розташування вітальні біля панорамного вікна дозволить отримувати задоволення не тільки від їжі, але і від виду, що відкривається.

Незвичайний за своєю конструкцією та оформленням камін приносить в інтер’єр тепло та затишок, з яким прийнято асоціювати такий предмет декору. Хромовані пластини та металеві решітки роблять таку конструкцію вишуканою родзинкою у кімнаті. А полонянка з натуральними колодами говорить про те, що крім декоративних функцій, камін несе ще й практичне призначення.

У спальні використовується велике ліжко, обтягнуте шкірою. Елементи класичного стилю надають приміщенню м’якості та плавності, не властиві жорсткому та сухому стилю модерн. Великі вікна за бажанням господаря наповнюють кімнату світлом. Решту часу для ізоляції від зовнішнього світу можна використовувати ролетні жалюзі, встановлені на рами.

Стиль модерн передбачає використання великих елементів декору:

  • інсталяцій;
  • картин;
  • скульптур;
  • декоративних меблів.
  • Всі ці елементи покликані на розсуд дизайнера згладити або підкреслити деякі особливості стилю.

У такому стилі добре можна використовувати спосіб зонування. Тут знайдеться місце розсувним скляним перегородкам, дерев’яним ширмам та іншим способам розподілу простору.

Використання для зонування простору стельового покриття є дуже актуальним методом. Якщо використовувати по всьому приміщенню дерев’яну стелю, то така темна поверхня з часом матиме гнітючий вплив. Але частина стелі, обшитої деревом, дозволить ефектно виділити гостьову зону.

Центральним елементом ванної кімнати стає чудова мозаїка на одній зі стін. Мідні елементи роблять оформлення більш стильним, крім зайвого блиску.

Загальний настрій приміщення, оформленого в цьому стилі, залежатиме від деталей декору та освітлення, що використовуються.

Кожна кімната такого будинку може бути не схожа на іншу, витримуючи загальний стиль будинку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *